Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Okmányait vesztett járművek forgalomba helyezése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kérdezek én is valami egyszerűt
    Svédországban egy fickó vett egy Horexet egy özvegytöl. Semmiféle papir nincs róla csak egy rendszám DA-32-21 A fickó Magyarországra akar jönni,nem tudom még minek,Nyilván hivatalossá tenni a helyzetet. Óvtam a tortúrárol illetve a pofáraeséstöl
    Olvasgattam a fenti helyzeteket. Van-e bármi reménye hogy "hivatalos papirja" lesz a motorrol?

    Ez a rendszám lekérdezés csak új rendszámokkal működik, vagymi, mert az öreg autóm és motorom rendszámára is azt irta ki hogy nem lettek kiadva ezek a rendszámok, ami persze nem igaz

    Komment


      "Svédországban egy fickó vett egy Horexet egy özvegytöl."
      Ha Svédországban a motor, ott úgy tudom le is tudja vizsgáztatmi. Ga utána vizsgáztatva behozza, akkor itt átírják. Szerintem máshogy nem.
      UK kedvelte ezt.

      Komment


        Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        tána vizsgáztatva behozza
        Jahogy nem irtam, hogy a fickó is svéd ott vette a motort és ott is él
        Rákérdeztem hogy végül is mi a gondja, majd meglátom mit válaszol
        Igrich kedvelte ezt.

        Komment


          horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Jahogy nem irtam, hogy a fickó is svéd ott vette a motort és ott is él
          Rákérdeztem hogy végül is mi a gondja, majd meglátom mit válaszol
          Na, erre kíváncsi vagyok, hogy mit ír, mert ott simán megoldja az egész cirkuszt.
          Titus kedvelte ezt.

          Komment


            Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            mert ott simán megoldja az egész cirkuszt.
            Arrol kell neki papir, hogy a motor itt volt forgalomba, de már nincs, kivonták a forgalombol
            Nomost a Belügyminsztérium nyilvántartásábol ezt lekérni még magyar embernek is bonyolult, nem egy svédnek
            https://www.nyilvantarto.hu/hu/adats...as_kozlekedesi

            Korábban tanácsoltam neki bizzon meg egy magyar ügyvédet, de az nem kevés pénz

            Komment


              horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Arrol kell neki papir, hogy a motor itt volt forgalomba, de már nincs, kivonták a forgalombol
              Nomost a Belügyminsztérium nyilvántartásábol ezt lekérni még magyar embernek is bonyolult, nem egy svédnek
              Most már értem. Lehet, hogy marad "játszós" motornak?

              Komment


                Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                marad "játszós" motornak?
                Találtam egy oldalt
                https://www.eucaris.net/
                Itt kormányzati szervek kérhetnek le adatokat egymástol
                Irtam a fickónak, forduljon a svéd megfelelő szervhez és kérje az adatokat ezen a rendszeren keresztül
                Igrich kedvelte ezt.

                Komment


                  horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Irtam a fickónak, forduljon a svéd megfelelő szervhez és kérje az adatokat ezen a rendszeren keresztül
                  A legjobb tanács volt. Mert sokan azt tették volna, hogy elmondják a véleményüket a bürokratikus szervezetekről, csak épp nem lett volna beljebb a papírozás.
                  Titus és UK kedvelte ezt.

                  Komment


                    Sziasztok! Hozzátok fordulnék egy kérdéssel. Nagyon nagy álmom egy 969 es luaz és úgy néz ki szert tudnék tenni egyre, viszont természetesen nincs forgalmi hozzá csak rendszám és törzskönyv. Az a tervem hogy felújítom meg motort cserélek benne hogy fenntartható legyen napi használatra és egyedi járműként forgalomba helyezem. Viszont nem teljesen tiszta hogy lehetne legálisan megoldani az összeszerelési engedéllyel ezt a kis "mutatványt" mert olyan hiányosnak érzem a hivatalos leírását ennek a folyamatnak. Ha bárki tudna ebben segíteni azt nagyon megköszönném.

                    Komment


                      Kezdje azzal, hogy saját maga keres információt az interneten
                      movisz és mátéapu kedvelte ezt.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X