Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa & CZ

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jawa & CZ

    Gondoltam nyitok egy Csehszlovák motoros témát. Ahogy nézem még eddig nincs pedig azt hiszem vagyunk néhányan akik ezeket a márkákat kedveljük. Sajnos a csemői márkatalálkozóknak úgy tűnik vége. Szerencsémre az utolsón ott tudtam lenni. Tud valaki esetleg valamit arról hogy szerveződik Jawás tali?

    Üdv

    Ba701

    #2
    Szia!

    Javaslom, hogy hozz létre egy Jawa csoportot: http://veteran.forum.hu/ujdonsagok-f...an-klubok-362/

    Szerintem ahhoz többen csatlakoznának, mint ahányan beírnak ide, de legalábbis egy próbát megér.
    sepy és Nano kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      Szia,

      OK megteszem.
      Nano kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Én szerencsére voltam vagy három Jawa fesztiválon Beneveztünk a szépségversenyre is a géppel, de sajnos a csilivili felújítást többre nézték, mint a ereteti patinás állapotot...na és persze az 500-asok mindent vittek. XD Valahol mintha tavaly rendeztek volna kimondottan Jawás találkozót majd utánanézek :S
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #5
          Én nagyon rákészültem anno Csemőre. Egész télen azért igyekeztem,
          minnél hamarabb megcsinálni a gépet, hogy ott tudjak lenni. Hát nem akkor lett vége? Úgy hogy egy jó JAWA-s összejövetel engemis nagyon érdekelne.

          --- Ez még eszembe jutott: ---

          Istenem egy 500-as! Egyszer vagy 25 éve Szlovákiában a rokonnál ott volt egy. Ingyen el lehetett volna hozni. Én marha!!!

          Komment


            #6
            Én is beneveztem a 360-ommal de az 500-as és a Perak volt a nyerő sorban. Amugy az avatarom ott készült fotó.
            Ott voltál az utolsón is ? Ha igen és láttad a tombolasorsolást, az első dij egy Ideal volt, a második egy Babetta. Na ez utóbbit én hoztam el

            Komment


              #7
              Háát... igen
              jawa party az bizonyosan derék gondolat,

              Komment


                #8
                Persze hogy ott voltam az utolsón...bár sajna akkor nem motorral...a haverok is jönni akartak, mindenkinek kosárban van a gép, nekem van csak autóm így azzal mentünk XD Mindíg bevásároltam tombolából, de olyan pechem van, hogy nem nyertem semmitXD még a Jawas pólót is meg kellett vennem,azt se nyertem...és abból is elfogyott a fehér, nekem kék lett abból is az utolsók egyike, és XXL-es akkora mint egy vitorlaXD
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  #9
                  hátha érdekel valakit ez a szösszenet: sebessegoltara.blog.hu/2011/05/02/a_jawa_halott

                  bocsi, hogy nem linkként szúrtam be, de még kezdő vagyok, és nem engedte a rendszer...

                  Komment


                    #10
                    Ba701 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én is beneveztem a 360-ommal de az 500-as és a Perak volt a nyerő sorban. Amugy az avatarom ott készült fotó.
                    Ott voltál az utolsón is ? Ha igen és láttad a tombolasorsolást, az első dij egy Ideal volt, a második egy Babetta. Na ez utóbbit én hoztam el
                    A babettával nagyon jól jártál, (azt én akartam elhozni!) szegény Idealt évekig hirdették, és a kutyának sem kellett, nem volt valami típustiszta gép.

                    Komment


                      #11
                      Sziasztok!

                      Jawa-tali engem is érdekelne, egyelőre csak gyalog, de a gép már megvan a teljes tagsághoz. Egy Jawa 250-es "személyében". A többivel igyekszem, igyekszem. )

                      Csáóka
                      Kecskemétről

                      Komment


                        #12
                        Sziasztok. Remélem jó fórumon vagyok. Új "veterán tulajdonos" vagyok, ezért egy kérdéssel fordulok hozzátok. egy 559-es jawam van, és a tankja után érdeklődnék, hogy készült e olyan aminek a tankjáról levehető a króm díszítés. Vagyis tudom, hogy van olyan tank, de az 559-es jött e ki olyan tank-kal? Jó lenne mert olcsóbb lenne a krómozatatás, illetve a festése is
                        Előre is köszönöm a válaszokat.

                        Komment


                          #13
                          Keresek 559-es adattáblát, ami az 1960-as évekre szól. Aki tud segíteni, kérem, hogy írjon. Köszönöm.

                          Komment


                            #14
                            Ha jól tudom 1970 ig készültek krómozott tankkal,és "nagy "első sárvédővel...1970 után lett takarékossági okokból a felcsavarozható tankbetét és kisebb,nem annyira íves sárvédő......

                            Komment


                              #15
                              Ugyan a "vissza a régihez" topicban tettem ígéretet , de gondolom ebben a topicban jobb a helye a hírnek, miszerint az adventi díszek keresése közben előkerült a magyar nyelvű CZ 250/350 (471/472) szerelési kézikönyv. A fiamat megbíztam a szkenneléssel, amint kész közkinccsé teszem.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X