Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hol érdemes ráfot venni?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hol érdemes ráfot venni?

    Szeretnék venni 18" ráfot, csak nem tudom hol kaphatok elfogatható áron. Halottam hogy a Radelli az jó, a Kinait nem annyira, de már hallani Spanyol gyártmányról is.
    Tehát hol, és milyet ?

    Köszönöm !

    #2
    mir-mur kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Ezek a ráfok amúgy mennyire univerzálisak? Motortípustól függően a küllőfészek kialakítása is különbözhet, nem? Csak krómozva lehet kapni, vagy esetleg találok natúrt is?
      korompaiistvan kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2011 febr. 09, 06:45.
        soveny, mir-mur és Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Attached Files
          Lacca 110, mir-mur és TZ kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Köszönöm a segítséget!

            Megnéztem, az Izs 49-eshez a 19x1.85-ös kell. Meglepő, de az orosz ráf kívül-belül, mm-re megfelel a szabványnak. Pedig először mértem és csak utána néztem a listát.
            Már csak valami helyet kellene találnom, ahol festhető ráfot kapok. Erre van valami tipped (még ha nem is Radaelli)? Hol érdemes megkérdeznem? Keresgélek gugliban, de lehet, hogy nem a legjobb kulcsszavakkal.
            korompaiistvan kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Köszönöm a segítséget!

              Megnéztem, az Izs 49-eshez a 19x1.85-ös kell. Meglepő, de az orosz ráf kívül-belül, mm-re megfelel a szabványnak. Pedig először mértem és csak utána néztem a listát.
              Már csak valami helyet kellene találnom, ahol festhető ráfot kapok. Erre van valami tipped (még ha nem is Radaelli)? Hol érdemes megkérdeznem? Keresgélek gugliban, de lehet, hogy nem a legjobb kulcsszavakkal.
              Szia Benedek !

              A küllőgyártó Csatári Sándor most szerel össze egy felnigyártó gépet. Ő biztosan ad neked natúr felnit, feltéve ha van időd kivárni a próbagyártást. Telefonszám nálam. Ha nagy az érdeklődés, közzéteszem. ( Biztosan nem harapják le a fejem)
              Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2011 febr. 09, 08:12.
              korompaiistvan kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szia Benedek !

                A küllőgyártó Csatári Sándor most szerel össze egy felnigyártó gépet. Ő biztosan ad neked natúr felnit, feltéve ha van időd kivárni a próbagyártást. Telefonszám nálam. Ha nagy az érdeklődés, közzéteszem. ( Biztosan nem harapják le a fejem)
                Szia Mir-mur!

                Ó, nem olyan sürgős nekem, tudok várni! A száma (elvileg) megvan, köszönöm, megkérdezem!

                Komment


                  #9
                  Sziasztok!

                  Mennyire olasz ez a Radaelli?

                  Üdv
                  Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                  Komment


                    #10
                    Contacts:

                    Sede: Radaelli Cerchi S.r.l.
                    Via Olgiate Molgora n°14 23883 Beverate di Brivio (LC) Italy

                    Szerintem épp eléggé. Tényleg jó minőség, én is több motoron láttam, olyanokon is ami több éve lett restaurálva. Az egyetlen hátránya tényleg a méretbeütés. Viszont alakra talán kissé szögletesebb, mint a régi felnik.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      #11
                      nagyfékdobos kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Azért én még megemlíteném a cseh felniket is. Gyönyörűek és nincs bennük semmiféle betű vagy szám beütés. Nekem tökéletesen bevállt. Egy baj van vele, hogy nehéz beszerezni.

                        Komment


                          #13

                          Komment


                            #14
                            stalker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mennyire olasz ez a Radaelli?
                            Hát szerintem olasz a cucc, ApaE legalábbis nagyon dícséri!

                            --- Ez még eszembe jutott: ---

                            nagyfékdobos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Azért én még megemlíteném a cseh felniket is. Gyönyörűek és nincs bennük semmiféle betű vagy szám beütés. Nekem tökéletesen bevállt. Egy baj van vele, hogy nehéz beszerezni.
                            Nagyfékdobos, kifejtenéd bővebben? Milyen gyártmányt kell keresnem? Ezeket (a Radaellire is értem) be lehet itthon szerezni? No meg hogyért?

                            Keresek-keresek a keresőben, de mindig csak autógumi és felni áruház-weboldalakat találok. Ha motorgumi és felni áruháznak írja magát, akkor is autógumit és felnit árul.

                            Komment


                              #15

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X