Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gyakran ismételt kérdések

Collapse
X
Collapse

• Gyakran ismételt kérdések

KÉRDÉSEK:

1. Mi az első teendőm a regisztrálás után?
    2. Milyen típusú járművekkel kapcsolatos témákban kérhetek segítséget?
    3. El akarok adni/vásárolni szeretnék valamit, itt meghirdethetem?
    4. Hiányzik egy ritka alkatrész a járművemről, van itt olyan, akinek van?
    5. Hová tűntek a letölthető dokumentumok?
    6. A gépjárműveken kívül más témák is érdekelnek, esetleg ezekről is szót ejthetünk?
    7. Nincs veterán járművem, de érdekel a téma, csatlakozhatok a Fórumhoz így is?
    8. Találok itt olyan személyt, aki protekciót tud biztosítani a vizsgákon, hivatalos helyeken?

VÁLASZOK:

1.
    Az első dolgod a bemutatkozás legyen. Ezt mi is mindannyian megtettük már az elején. Továbbá így téged, esetleg az eddigi munkáidat is jobban megismerhetünk. Ez azért jó, mert így tudjuk, hogy ki milyen témákban jártas. Alapjában egy összetartó társaság vagyunk, akik közül sokan már évek óta munkálkodnak a Fórum jobbá tételén, így szeretnénk, ha te is aktív tag lennél.

2.
    Bármilyen típusú járművel kapcsolatban kérhetsz segítséget, információt. Leginkább veteránmotorosok vannak köztünk, de veteránautósok és traktorosok, kerékpárosok stb is megfordulnak itt. Általában valaki mindig itt van, így hamar megtalálod a kérdésedre keresett választ.

3.
    Ez nem apróhirdetési portál, erre ott van a Veterán Apró. Nyugodj meg, nézzük azt is, így ha ott meghirdetsz valamit, az eljut a Fórumtagsághoz is, felesleges a Fórumon is meghirdetni. Sőt a neved mellett megjelennek az aktív hirdetéseid is, szóval semmi szükség arra, hogy hirdetésekkel szemeteld tele a Fórumot.

4.
    Lásd a 3. pontot. Előfordulhat, hogy az általad keresett alkatrész van valakinek, de cserebere célra van a Fórumnak megadott témája. Viszont ha ezzel nyitsz, valószínű nem fogsz választ kapni.

5.
    Egy ideje nincsenek letöltések, így azt felesleges keresned. Ha regisztrálsz, akkor sincs. ͍gy ha csak e miatt regisztrálnál, az teljesen felesleges tetted. Régebben voltak letölthető dokumentumok igaz, de az megváltozott. Keressük a későbbi megoldást, de ez még sok munkával, és idővel jár.

6.
    Persze, bármiről szó eshet a Fórum megfelelő részein. A teljesség igénye nélkül, volt itt minden, filmajánlók, világnézeti kérdések, zene, kötetlen beszélgetés, varrógép szervíz, vagy ha csak egy jó vicced van, arra is van hely, szívesen látjuk.

7.
    Veterán jármű nélkül is csatlakozhatsz, nem kikötés az, hogy rendelkezz ilyennel. De felhívjuk a figyelmed, hogy huzamosabb itt tartózkodás után ez változni fog.

8.
    Itt nem találsz ilyet, és ebben a Fórum tagsága nem partner. Az ilyen jellegű kérdések, hozzászólások és témák törlésre kerülnek.

Kellemes és tartalmas fórumozást kívánnak a moderátorok!

• CZsolti
      CZsolti kommentje
      Editing a comment
      Már sinre tettem a dolgot , ebben véletlen pont jó helyen van ismerős .
      Vasutas az illető?

• 1000mester
      1000mester kommentje
      Editing a comment
      Köszönöm a válaszokat,Joker tényleg nagy segítség.

• Igrich
      Igrich kommentje
      Editing a comment
      "7.
      Veterán jármű nélkül is csatlakozhatsz, nem kikötés az, hogy rendelkezz ilyennel. De felhívjuk a figyelmed, hogy huzamosabb itt tartózkodás után ez változni fog."

A 7-es ponthoz annyit, hogy mikor csatlakoztam, nekem sem volt veterános gépem. Ezt az áldatlan állapotot 1 hónap ilyen fórumozással bírtam ki. Tehát, a csatlakozásod pillanatában, de jobb ha előbb már kutakodsz a hirdetések között, úgy is az lesz a vége, hogy csak beszerzel egy ó vasat....
      De tényleg nem feltétel hogy legyen ilyesmid, de úgy is lesz.
    Posting comments is disabled.

article_tags

Collapse

Latest Articles

Collapse

• OT papírozás "rögös útja"
    Ricsi95D
    Elöljáróban annyit írnék,hogy idáig én is úgy voltam az OT-val,hogy minek,fölösleges,attól nem lesz jobb a motor és egy csomó macera...ez mind igaz,de egy picit már másként látom,és roppant büszke vagyok rá,hogy már nekem is van egy OT rendszámos,minősített motorom. És bizony gyönyörű a réztábla meg az OT rendszám.

De kezdjük az elején! Mint ismeretes, december végén Kamuti Zsolti barátunkat megszabadítottuk gyönyörűen restaurált P10-esétől. A hazahozatal után nagy örömben és még nagyobb gondban voltunk. Legyen-e ebből OT-s gép? A döntést végül hosszas meditálás után hoztuk meg: a motor...
    2017 máj. 05, 19:44
  • Fórumkisokos - veteránokról röviden
    Che
    Szervusztok!

F.N. Fabrique Nationale d' Armes de Guerre S.A., Herstal Belgium

Hogy Máténak is tetszen és mosolyt varázsoljunk a munkában kifázott és elgyötört orcájára,a fellelhető technikai adatok: Hengerek száma:1 Lökettérfogat :348 ccm. Ütemek száma :4 Vezérlés : SV (alu-lvezérelt oldalt szelepelt) Üzemanyag : Benzin Gyártás ideje:1927-1930? (A motortípus gyártásának utolsó éve nem tisztázott) Gyártó ország:Belgium A motorkerékpár pontos típusa:F.N. M70 Sahara Nem magamtó...
    2017 jan. 12, 19:51
  • Veterán Fórum Naptár 2017.
    taluga
    Elkészült a 2017-es Veterán Fórum falinaptár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
    2016 nov. 26, 20:15
  • Mit tegyünk, ha nem indul a régóta nem használt egyhengeres Pannónia”¦? (kezdőknek és persze nem csak kezdőknek”¦)
    Lemezjáték

Gyakran előfordul, hogy rugdossuk, mármint a berúgó kart , esetleg toljuk is a motort, de nem akar indulni, mit tegyünk?
    ...
    2016 jún. 09, 08:43
  • Gyakran ismételt kérdések
    wsievers
    KÉRDÉSEK:

1. Mi az első teendőm a regisztrálás után?
    2. Milyen típusú járművekkel kapcsolatos témákban kérhetek segítséget?
    3. El akarok adni/vásárolni szeretnék valamit, itt meghirdethetem?
    4. Hiányzik egy ritka alkatrész a járművemről, van itt olyan, akinek van?
    5. Hová tűntek a letölthető dokumentumok?
    6. A gépjárműveken kívül más témák is érdekelnek, esetleg ezekről is szót ejthetünk?
    7. Nincs veterán járművem, de érdekel a téma, csatlakozhatok a Fórumhoz így is?
    8. Találok itt olyan személyt, aki protekciót tud biztosítani a vizsgákon, hivatalos helyeken?
    ...
    2015 febr. 21, 21:56
  • II. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi
    taluga

2015 júliusának utolsó hosszú hétvégéjén második alkalommal kerül megrendezésre Tiszakesziben a Veterán fórum saját találkozója, mely előző évben nagy sikert aratott a résztvevők között,így terveink szerint minden évben megrendezendő hagyománnyá válik.

Kedvcsinálóként itt olvashatóak az előző évi előkészületek, s az utólagos beszámolók sok fényképpel:
    http://veteran.forum.hu/talalkozok-o...-25-27-a-3592/ A fórum tagsága számára megrendezett találkozó azért jött létre, hogy legyen egy rendezvény legalább évente egyszer, ahol személyesen is találkozha...
    2015 febr. 21, 21:39
Working...
X