Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Általános javaslatok a fórum használatával kapcsolatban

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    http://i.kinja-img.com/gawker-media/...nbgk7f1png.png

    Szóval, ha simán beírom, akkor azt írja ki, hogy "Link".

    Ha a kis láncra kattintok, akkor meg a hozzászólás alá rakja, nem mindig azt és nem mindig úgy, ahogy beírom.

    Everything is better when you decide you don't care.

    Komment


      #62
      Ilyen, ha a kis láncra kattintok.
      Everything is better when you decide you don't care.

      Komment


        #63
        Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy a beírt tetszőleges szövegemre lehessen kattintani?
        Everything is better when you decide you don't care.

        Komment


          #64
          Beírod a szöveget, Bal oldalt az aláhúzott A betűre kattintasz, kijelölöd a tetszőleges szöveget, ráklikkelsz a kis láncszemre (a szövegmező felett, arra ami fehér alapon van és vízszintesen áll), bemásolod a linket, leokézod és kész.
          TZ kedvelte ezt.

          Komment


            #65
            UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            http://i.kinja-img.com/gawker-media/...nbgk7f1png.png

            Szóval, ha simán beírom, akkor azt írja ki, hogy "Link".

            Ha a kis láncra kattintok, akkor meg a hozzászólás alá rakja, nem mindig azt és nem mindig úgy, ahogy beírom.

            Azért azt írja, hogy Link, mert nem tud mást kitalálni. Ez csak egy kép, nem egy weboldal. De nem baj, így is jó. Ha ez megvan, akkor tudod javítani. Kattints a hozzászólás alatt Javítás gombra. Ezután kattints A betűre. Itt kattints a megjelent szerkesztő sáv első gombjára, valami ilyesmi: <>

            Ekkor pontosan látod a hozzászólásodban a formázási utasításokat. Egy link valahogy így néz ki:
            [URL="http://valami..."] Valami látható/kattintható szöveg [/URL]


            Javítsd át ahogy esztétikusnak gondolod. Persze egyből így is beírható, csak hát macerás megjegyezni hogyan is kell.




            jpg formátumban viszont az image gombra kattintva képként is beszúrható a szövegbe. Csak az általad talált png-t nem ismeri fel.

            Többieknek magyarázatként: A térkép azt mutatja, hogy az adott országban mekkora az eltérés a földrajzi, vagy helyi idő és a választott időzóna között. Minél pirosabb, annál később megy le a nap. Minél zöldebb, annál korábban sötétedik.

            A térképről én két dolgot olvasok le.
            • Nálunk korábban sötétedik jóval, mint általában a világ véletlenül kiválasztott pontján. Talán Szerbia, Szíria, Buthan és Mozambik akik picit zöldebbek nálunk. Minden más ország picit, vagy nagyon pirosabb.
            • Valószínű politikai oka van annak, hogy a kelet európai országok a nyugat európai országokkal közös időzónát választottak. Ide akarunk inkább tartozni, mint kelethez. Román időzóna, mégis csak hallatlan...

            Szerintem a legszuperebb az lenne, ha a lengyelek, szlovákok, mi és a szerbek macedónok albánok együtt váltanánk időzónát. Jól nézne ki akkor ez a térkép.




            Click image for larger version  Name:	article-2572317-1C01C1E100000578-835_964x521.jpg Views:	1 Size:	105.1 KB ID:	207640
            Utoljára szerkesztve a következő által: TZ; 2017 nov. 17, 14:21.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #66
              Én úgy tudom ennek leginkább gazdasági okai vannak. Nálunk leginkább német cégek vannak, akik megőrülnének, ha azért maradnának el megbeszélések, mert nálunk már letelt, vagy még nem kezdődött el a munkaidő.
              zahi kedvelte ezt.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                #67
                Mert a Franci körül forog az egész világ ... utálom .
                Che kedvelte ezt.

                Komment


                  #68
                  Szerintem ez hülyeség, gondoljatok már bele.
                  Che kedvelte ezt.
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #69
                    Szervusztok!

                    Gondoljunk bele,-de mibe gondoljunk bele?

                    mátéapu és Fergusson kedvelte ezt.

                    Komment


                      #70
                      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szervusztok!
                      Felfedeztem a képet,szuper!(ideje volt a keretbe tenni valamit!)
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #71
                        Sziasztok!
                        Meg lehet már nézni térképen a fórumtagok lakhelyét?
                        Köszi.

                        Komment


                          #72
                          Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok!
                          Meg lehet már nézni térképen a fórumtagok lakhelyét?
                          Köszi.
                          Nem tudja senki, vagy hülyeséget kérdeztem?

                          Komment


                            #73
                            Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Meg lehet már nézni térképen a fórumtagok lakhelyét?
                            A régi rendszerben volt egy térkép:melyen pontokra katintva lehetett olvasni a fórumtag"nevét".
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #74
                              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


                              A régi rendszerben volt egy térkép:melyen pontokra katintva lehetett olvasni a fórumtag"nevét".
                              Köszi. arra emlékszem, csak azt kérdeztem volna, hogy itt az újban megtalálható?

                              Komment


                                #75
                                Szervusz Tamás!

                                Nem vagyok benne biztos,de úgy vélem a fórummotor cserével a térkép funkció elkallódott.Próbáltam keresni,de nem találtam meg.

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X