Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Általános javaslatok a fórum használatával kapcsolatban

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Feltűnt, hogy Ricsinek csak 3 téglája van. Ő az egyik legaktívabb fórumtag, ezért javaslom min. 6 téglára való felterjesztését.
    Atti69 és mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Tisztelt Moderátoraink az óránk még nem lett átállítva , köszönjük.

      Komment


        #33
        Már kezdem egész jól átlátni a rendszer működését. Nem tudom átlátni a benne rejlő munkát,de valószínűsítem sok óra lehet. Biztos igaz,hogy új rendszerre volt szükség... amit sikeresen megoldottatok. Köszönet érte hogy tovább működik az oldal... s jól..
        Lemezjáték, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #34
          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tisztelt Moderátoraink az óránk még nem lett átállítva , köszönjük.
          ........Igaz...most látom!
          zahi kedvelte ezt.

          Komment


            #35

            A műhelyben soha nem állítom át az órámat a téli időszámításra,-mert annyira úúútálom a telet,-így legalább,ha ránézek a műhelyórára egy kissé mindig nyár van,még -20 tájékán is,-egy pici morzsa a nyárból a tudatalattiban.
            Lemezjáték, dongos78 és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #36
              Igaz hozzáértők beszéltek már az emberi szervezetre káros hatásáról az óratekerésnek de ez kit érdekel??- az illetékest biztos nem. Én sem tudok vele azonosulni, vannak országok hol ezt már belátták. Nekem a mostani a jó a másik férevezetés nekem!!

              Komment


                #37
                Ennek az lett volna a lényege! a parasztbácsinak a hajnal a reggel::mert a jószágot el kell látni!

                Ezt kellene belátni,ha naponta változik a napszak naponta kellene hozzáállítani az időt,néhány perc késés vagy sietés elmosódna az idő tengerében.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #38
                  Én meg fotókat nem tudok feltölteni !

                  Komment


                    #39
                    Szervusz Mir-mur!

                    A motorcsere után,nekem is nehezen ment,de addig próbálgattam míg belejöttem.Megpróbálom lépésről-lépésre leírni,hogyan csinálom.

                    1; Megírom a hozzászólást
                    2; A fénykép csatolásához bal gombbal egyszer rákattintok,a hozzászólásom mezőjében látható fényképezőgép ikonra,melynek következtében szintén a bal oldalon,de alul,megjelenik egy téglalap alakú keretben a feltölt szó.A feltölt szóra bal gombbal egyszer kattintva,beadja a azt az albumomat,ahova az elmentett képeim vannak csoportosítva.Kiválasztom a képet


                    Javítás:

                    Itt azután elment a net,majd folytatom,-ma egész nap,mint tegnap sz@rakodott,mert fújt egy kicsit a szél.
                    Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2017 okt. 31, 15:03. Oka: problémák a hálózateléréssel

                    Komment


                      #40
                      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nekem a mostani a jó a másik férevezetés nekem!!
                      Ha erről írnának ki népszavazást, megint lenne csihi-puhi, égzengés-földindulás, ország két részre szakadása, meg ki tudja mi!
                      Ezt az óra csavargatást én is oltári ökörségnek tartom. Amikor elkezdik magyarázni a kisváros egy évi energia felhasználásának megspórolásával, legszivesebben 2 napos munkás zoknit tömnék a szájába. Hogy fél 5-kor kiesek a munkahelyről és már majdnem vaksötét van, azonnal be kell húzódni, villanyt kell kapcsolni... biztos rohadt nagy spórolás.
                      Épp ezért számomra a nyári a jó. Amikor este 9 körül elég befejezni a kinti tevékenykedést, télen pedig még meló után is lenne némi kis idő erre-arra.
                      Na de kinek mi lenne jó...
                      Az tény hogy minden átállítás után legalább 1 hétig zombik vagyunk, azt se tudjuk hanyadikán van elseje..

                      Komment


                        #41
                        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tisztelt Moderátoraink az óránk még nem lett átállítva , köszönjük.
                        Sepy!

                        Az órát a beállítások menüben Te is be tudod állítani! Bocs', ha már túl vagy rajta!

                        Komment


                          #42
                          dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hogy fél 5-kor kiesek a munkahelyről és már majdnem vaksötét van, azonnal be kell húzódni, villanyt kell kapcsolni... biztos rohadt nagy spórolás.
                          De nem ezzel spórolunk, hanem a nyárival. Most van elvileg földrajzilag rendben. Gondolom az van e mögött, hogy tavasszal/ősszel tudunk ezzel valamit nyerni, télen meg úgyis mindegy, sötét van.

                          Személy szerint én annak örülnék, ha GMT+2-ben lennénk, tehát eggyel keletebbi időzónában. Mindig egy órával tovább sütne a nap. Furának tartom, hogy ez az igény nem egyezik mindenki máséval, hiszen, ha egyezne, akkor simán arrébb léphetnénk eggyel. Értem ugyan, hogy akkor még az iskolás gyerekek is sötétben indulnának reggel a tél közepén, de nekem például a reggeli sötét könnyebben elviselhető, mert tudom, hogy utána feljön a nap és világos lesz. Így viszont hat hónapig csak reggel látok napfényt, mindig sötétben lépek ki este a munkahely épületéből. Aztán várhatom a reggelt, hogy világosban menjek munkába, ahonnan ismét sötétben jövök ki. Szerintem depresszív ez nagyon.

                          A fórum motornak is van véleménye úgy látom, majd utánajárok, hogy miért makacskodik.
                          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                          Komment


                            #43
                            Nem találom a térkép funkciót ! Meg akartam nézni, van e valaki Dorog környékéről !

                            Komment


                              #44
                              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Meg akartam nézni, van e valaki Dorog környékéről
                              Már én is hiányoltam, régebben ott volt majdnem mindenki neve alatt hogy hova valósi. Mostanában, hogy sok új tag esett be, szerettem volna megnézni hátha van környékbeli köztük.
                              A profilba belépve sem láttam. Vagy csak rossz helyen kerestem?

                              Komment


                                #45
                                TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                a reggeli sötét könnyebben elviselhető, mert tudom, hogy utána feljön a nap és világos lesz. Így viszont hat hónapig csak reggel látok napfényt, mindig sötétben lépek ki este a munkahely épületéből. Aztán várhatom a reggelt, hogy világosban menjek munkába
                                Pontosan ez a bajom nekem is! Teljesen hidegen hagyna hogy reggel sötét van mikor kelek, elindulok. Sok haszna nincsen, úgyis egyenest a munkahelyre húzok.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X