Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Támogatás, adományok a Veterán fórum számára

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    ,akármilyen sör is az,
    Hát ez az, hogy nem akármilyen!

    Okés, elég egybehangzónak tűnik a véleményetek, ezért elteszem jövőre a pénzmagot. Joker még felkerekíti személyesen egy húszasra, aztán már meg is van a jövőév is.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #62
      Inkább váltsd be folyékony kenyérre :-)
      Mind a két találkozó végén osztogatni kellett a sőrt, mert maradt egy hektóval ! Nem azért mert nem ittuk ,hanem azért mert olyan sokat összedobtunk .

      Komment


        #63
        Érkezett még egy 1000 és egy 5000 forintos tétel.

        38.300 forintunk van már összesen!

        Nagyon köszi!

        __________________

        Ja nem, csak 18.300
        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

        Komment


          #64
          ......ettől függetlenül , állom a szavam , meg ahogy a fejemre is olvastad-zsebből - kiegészítem 40-re , hogy a jövő évi is meglegyen


          TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Okés, elég egybehangzónak tűnik a véleményetek, ezért elteszem jövőre a pénzmagot. Joker még felkerekíti személyesen egy húszasra, aztán már meg is van a jövőév is.
          ...mert egy kemény csávó mindig állja a szavát - még ha változnak is a körülmének .
          Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2016 ápr. 25, 11:45.

          Komment


            #65
            ...mert egy kemény csávó mindig állja a szavát - még ha változnak is a körülmének .



            De srácok, most már tényleg ne nagyon utaljatok, mert a végén még Jokernek el kell fogadnia pár ezer forintot, hogy negyvennél meg tudjunk állni.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #66
              Szerintem,-ha már így belejöttünk,rakosgassunk még hozzá,-ki tudja egy szép napon talán összejön az országházra való és akkor már nem is kell a petíciónkkal bajlódni,illetve várni,várni,várni.....

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                #67
                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szerintem,-ha már így belejöttünk,rakosgassunk még hozzá,-ki tudja egy szép napon talán összejön az országházra való és akkor már nem is kell a petíciónkkal bajlódni,illetve várni,várni,várni...

                .....még bentlakásos munkahely is .... előre is köszönöm , és igérem nem feledkezek meg azokról akiknek köszönhettem , hogy majd ott lehetek !

                ( ugye ,ha követjü TZ -nagyon világos , érthető -gondolatmenetét !

                Komment


                  #68
                  (ugye ,ha követjü TZ -nagyon világos , érthető -gondolatmenetét !
                  Hát, mostanra én is elveszítettem a fonalat, pedig azt hittem, hogy értem.
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #69
                    egy szép napon talán összejön az országházra való
                    Addigra már megveszi Lőrinc et, és stadion lesz belőle !

                    Komment


                      #70
                      ...a Lőrinc ? nálam lesz udvari unkás , meg alkatrészmosó !

                      Komment


                        #71
                        Hát, mostanra én is elveszítettem a fonalat, pedig azt hittem, hogy értem.

                        mert a végén még Jokernek el kell fogadnia pár ezer forintot, hogy negyvennél meg tudjunk állni.
                        rakosgassunk még hozzá,-ki tudja egy szép napon talán összejön
                        És bármennyi jön is össze azt jóker újrahasznosítja.

                        Komment


                          #72
                          .....megforgatom okosba

                          Komment


                            #73
                            Érkezett még 2000ft trükkösen teljesen anonim módon.

                            20.300 forint van így már a következő évre is!

                            Köszi!
                            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                            Komment


                              #74
                              TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Érkezett még 2000ft trükkösen teljesen anonim módon.
                              Ezt hogy csinálta, mikor már 5 forintot nem lehet utalni személyi igazolvány felmutatása nélkül?
                              A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                              Komment


                                #75
                                Ezt hogy csinálta, mikor már 5 forintot nem lehet utalni személyi igazolvány felmutatása nélkül?
                                Úgy tudom, hogy van valami határa annak, hogy elkérik-e a személyit a pénztári befizetésnél. De az is lehet, hogy elkérték, csak nem látszódik az én számlámakivonatomon. Rejtély.
                                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X