Közlemény

Collapse
No announcement yet.

antal1208 bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    antal1208 bemutatkozás

    Sziasztok, 19 éves vagyok Szentesen lakom és érdekelnek a veterán motorok, autók!
    zahi, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Szia!
    Tied a jövő!Szívesen látunk körünkben,ha rendszeresen befigyelsz sok segítséget kaphatsz és adhatsz remélem így lesz!
    zahi, Fergusson és 2 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Itt mindenkit az érdekel. Üdv!
      zahi, Lemezjáték és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Itt mindenkit az érdekel. Üdv!
        Jogos! Hirtelen nem tudtam mit írni! Egyébként vettem egy papíros T1-et szétszedve most azt pakolgatom össze... a jelenlegi forma:
        Attached Files
        zahi, wsievers és kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Szia!
          Okosan tetted, hogy papíros motort vettél! Ahogy elnézem nincsen rosszabb állapotban, mint az enyém.
          A tiéd is 63-as???
          Ha menet közben gondod akad, itt hamar kaphatsz segítséget, mert talán ez a legismertebb típus, ehhez értenek itt legtöbben.
          Üdv: lemezjáték

          Komment


            #6
            Egész normálisan néz ki..

            Komment


              #7
              Ha kíváncsiak vagytok a fejlődésre szívesen töltök fel további képeket és infókat róla! Egy kérdésem van, hogy ezt melyik témakörben tehetem meg?

              Komment


                #8
                Hát persze hogy igen. Pannónia javításról sok oldal van,én is most akarok képet tölteni... majd szétnézek.

                Komment


                  #9
                  antal1208 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha kíváncsiak vagytok a fejlődésre szívesen töltök fel további képeket és infókat róla! Egy kérdésem van, hogy ezt melyik témakörben tehetem meg?
                  Figyelj öreg!
                  Ki vagyok éhezve a fiatal megoldásokra!Mindig bele szólók mit csinálj!Viszont ha komolyan gondolod:soha ne az én vagy a másik tanácsára hallgatsz hanem a szívedre!Végül is a tanácsok csak az alapvonalat határozzák meg
                  Témakör.... uj blog(bár csak korlátozott elképzeléseim vannak róla,szerintem ujj témakört jelent,remélem lesz aki kijavít ha nem!)
                  Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2017 okt. 13, 06:53.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #10
                    Téged kijavítani!? ...........Minek?

                    Komment


                      #11
                      Amúgy 2 lapos zöld forgalmit kaptam a pancsihoz adásvételi láncolattal de a tulaj már nem él... van egy adásvételi a tulajtól annak a nevére akitől én vettem és akitől én vettem azzal van nekem adásvételim.... elvileg a motor nem lett átíratva és a tulaj (aki már nem él) nem ment be, hogy ő eladta a motort... ilyenkor nagy baj van? Vagy mi a teendő? Ja és a forgalminak a tetejére kézzel az van írva, hogy "Másolat" ettől is kicsit félek.... valaki járt már ilyen cipőben?

                      Komment


                        #12
                        Fórumok menü.... veterán papírozás.

                        Komment


                          #13
                          Üdv köztünk! Tiéd akkoor az az elvarázsolt zöld D-Csepel is.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            #14
                            Sólyomszemű moderátorunk.... Azé ezt irigylem Tőle..

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X