Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ciel - Horex Regina 250

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Éééén!!?? Ehhez keresnem kell valakit. Elléggé le maradtam a mechanikánál... aröpsújos szabályozót tudom mérni kűlönböző nyitásokon mert látom.. A digit izékhez nekem segítség kell.. Bár még fiatal vagyok.. tanulhatok is valamit ha kedvem tartja..
    Rádugod a gépre, van hozzá egy progi elvileg, ott csinálsz egy táblázatot hogy milyen fodrulaton mennyi legyen az előgyújtás. Beröffented, aztán meg látod hogy épp mennyi a fordulat meg az előgyújtás. Gondolom én legalábbis. Még nem próbáltam

    Komment


      #17
      Nekem sem eredeti a gyujtas, en ezt tettem bele. Nem csak gyujtas, hanem dinamó is. Igy most van egy 12V-os rendszerem amivel a motor akkumulator nelkül megbizhatoan elsö rúgásra indul. Az elektronika a tank alatt van, az akkudobozban pedig egy kondenzátor simagatja a feszültsegcsucsokat.
      Powerdynamo, power and light to vintage bikes
      heeegany és sepy kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        szelkakas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        Lassacskán mazsolázok hozzá dolgokat az ebayről, ....
        Ha minden kötél szakad nézd meg Horex-Ammon boltját - www.horex.de - neki szinte minden alkatresze van, de draga.
        Ö is tart alkatreszeket: http://www.horex-service.eu

        Van itt egy masik Horex forum, oda linkeltem alkatreszlistat, szervizleirast is...

        Probalkozhatsz német börzével is, nekem sikerült egy öreget kifogni akinél minden volt ami nekem kellett es mivel felszamolja az üzletet adott kedvezmenyt is.
        emu kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          ciel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nekem sem eredeti a gyujtas, en ezt tettem bele. Nem csak gyujtas, hanem dinamó is. Igy most van egy 12V-os rendszerem amivel a motor akkumulator nelkül megbizhatoan elsö rúgásra indul. Az elektronika a tank alatt van, az akkudobozban pedig egy kondenzátor simagatja a feszültsegcsucsokat.
          Ugyan ezt tudja amit linkeltem. Csak olcsóbban

          Komment


            #20
            ciel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            Ha minden kötél szakad nézd meg Horex-Ammon boltját - www.horex.de - neki szinte minden alkatresze van, de draga.
            Ö is tart alkatreszeket: http://www.horex-service.eu
            köszi szépen, egyelőre megpróbálom olcsóbban beszerezni a dolgokat, de mentsvárnak tényleg jó az a bolt.

            Komment


              #21
              szelkakas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok! Én most munkálkodok egy Regina 250 felújításán, de az a baj, hogy nagyon hiányos a motor, többek között a kerekek és a komplett gyújtás is hiányzik róla, viszont olyan áron adták, hogy nem lehetett ott hagyni. Ha vannak eladó alkatrészeitek, szóljatok kérlek
              Első keréknek megteszi egy nagyfékdobos Pannónia kerék is. Egy U profilt kell szerkeszteni a fék kitámasztónak. Új 19" felnit és küllőt árulnak a veteránaprón. Valami hátsó kerekem is van itthon "elásva" majd ránézek. Mi hiányzik még?
              Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2018 márc. 31, 13:55.

              Komment


                #22
                Ha semmi nem hiányzik senkinek, azért berakom ide is
                Horex megszakitókalapács és a hozzá való wolframcsavar 8font + posta, vadonat új. Valószínű vesznek nekem egyet, de ha valakit érdekel, posta megosztás miatt, jelentkezzen
                Atti69 kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X