Közlemény

Collapse
No announcement yet.

sagijozsef@freemail.hu

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Tehát, mindenkinek majdnem igaza van. Telo eredeti, összeér- ,ütközik
    Az erősítés a megoldás, egyéb allithatatlansag okán
    Köszi
    Titus és mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Nem tudom másként beilleszteni ide a jövő heti nyerőszámokat.

       
      zahi, Atti69 és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        A Romet Pony teleszkópok nekem a Babettánál tökéletesen beváltak. Ezek szerint a Kadetté más volt?

        Komment


          #19
          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A Romet Pony teleszkópok nekem a Babettánál tökéletesen beváltak. Ezek szerint a Kadetté más volt?
          A Pony-t is két félével szerelték mint a Kadet-et. A porvédős ugyanúgy keményebb ott is, de hogyha az újabb kivitelről van szó mint itt is akkor valószínűleg a terhelés volt optimálisabb.
          Che kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Ezzel nem vitatkozok. Akkoriban 65 kg voltam vasággyal.
            A belső rugós ötletet eseleg megfejelném egy erősebb gumirugóval. Présszerszámokban használnak ilyet. A teleszkópszárra ráhúzható a régi helyére.
            Titus és Atti69 kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Ahol tömegerők hatnak...
              Fergusson, és kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Igen , azok ....De legalább mostmár ki van egészítve az eredeti mondat ... némiképp értelmezhetővé vált a dolog .
                Nekem valamiért Petőfi sorai jutnak az eszembe a helység kalapácsából : - És ékes szólásáról tanubizonyságot téve mondta : Bort !!!
                Úgy döntöttem inkább meglátogatom a spájzot , hátha lelek benne némi szilvóriumot ! Mátéapu könnyen van , bármikor szert tehet egy kis jófajta Turci szilva pálinkára , csak át kell menni a legközelebbi nagy városba ...
                Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2017 okt. 27, 21:31.

                Komment


                  #23
                  CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A belső rugós ötletet eseleg megfejelném egy erősebb gumirugóval. Présszerszámokban használnak ilyet. A teleszkópszárra ráhúzható a régi helyére.
                  A gumirugó is ugyanúgy jó lehet, a motoroktól sem áll messze, mivel a Panni és a pedálos Simson is gumirugós.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X