Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás.

    Click image for larger version

Name:	420450_124493364346447_938323066_n.jpg
Views:	180
Size:	128.1 KB
ID:	227341

    Üdvözeletem! 41 éves Mezőgazdasági Gépszerelő volnék aki második gyermekkorát élve újra mopedre pattanna és pöfögve füstölve 40km/ó-val robogna bele a naplementébe!-)Vagy valami hasonló persze a valóság nem ennyire egyszerű de rajta vagyok a témán és remélem időm és egészségem engedi,hogy boldog,aktív és hasznos tagja lehessek a régi idők masináit kedvelők népes táborának.Köszönöm,hogy itt lehetek.
    Utoljára szerkesztve a következő által: Komar79; 2021 ápr. 15, 13:09.
    Igrich, Pityu és 9 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Nagyonnnn szerettem. 7 évig jártam vele melózni... Mopedek közt nekem ez a csúcs. (nekem)
    mátéapu, Komar79 és pasetta kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nagyonnnn szerettem. 7 évig jártam vele melózni..
      Én csak háromig,télen nyáron.Imádtam én is !
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mopedek közt nekem ez a csúcs. (nekem)
        Majdnem nekem is! Harmadikos gimnazista voltam, amikor Apám mondta: ha négyes lesz az érettségi, kapsz egy Komart. Negyedik félévkor: ha hármas lesz az érettségi, kapsz egy Komart.
        Érettségi előtt egy héttel: fiam, ha nem buksz meg, kapsz egy Komart. Nem buktam meg, de a mopedről magam mondtam le, építkeztünk éppen.

        Komment


          #5
          Szervusztok! Mit is mondjak? Tessék megnézni a profilképem...
          Szerintem értitek! Kedves és (néha rossz) emlékek kötnek a Komárhoz...

          Komment


            #6
            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én csak háromig,télen nyáron.Imádtam én is !
            Egyik munkatársamnak is volt,s hazaúton mindig ment a verseny.. persze én győztem.. (szinte mindig hogy ne vegyem el a kedvét) Simson 50 dugattyú ua csak alapból 2mm nagyobb átmérö + volt reszelőm + alu a főtengelyen+ nagyobb delortó karbi.

            Komment


              #7
              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              alapból 2mm nagyobb átmérö + volt reszelőm + alu a főtengelyen+ nagyobb delortó karbi.
              Az enyém akkor volt 22 éves már lehetett spray festéket kapni,szürke fekete lett (rozsdaboglya volt"vidd el ha tudsz kezdeni vele valamit"...)az úszója volt a bibis kikoptatta a házat,mindig kiesett:rézdróttal pótoltam a fület...Komressió 0 közeli----------de nem akartam hozzányúlni,mert bontatlan blokkja volt...hűséges volt mindig hazavitt !
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                hűséges volt mindig hazavitt !
                Szintén. A kisöreg akitől vettem 20 éven keresztül a szolnoki piacra hordta vele az árut... sose robbant le... (én sem).. az enyém merev vázas volt.. ha átmentem egy 20 filléresen, megmondtam hogy fej vagy írás.. A karbit illetően tévedtem, riga feldörzsárazott etette.

                Komment


                  #9
                  Szúnyogpecsenye a Komárom neve. NAgyon vagány gép.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X