Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Eszterga beazonosítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Eszterga beazonosítása

    Üdvözlöm a fórumozókat! Magamról néhány szóban "64-es kiadású vagyok" szeretek barkácsolni. Sikerült vásárolnom egy enyhén szólva korosabb esztergát, néhány kereke hiányzik (lehet hogy nekem is). Szeretném beazonosítani ennek okán jutottam erre az oldalra.

    #2
    Isten hozott a fórumon!

    Én '67-es vagyok és szintén szeretek barkácsolni. Esztergám nincs, de láttam már (ma is pl.) vagy ötöt testközelből.
    Tegyél fel a gépről néhány képet. Úgy könnyebben fog menni nekünk is. Mert így első olvasatra MVE-240 és E-400 egyaránt lehet.
    wsievers, mittom és Che kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Vagy vörös proletár!
      CZsolti és mittom kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        Szervusztok. Vörös Proletár-hoz valahol láttam vagy két faládában alkatrészeket. Üdvözlettel.

        Komment


          #5
          Ezt se fogjuk meg tudni hogy miről lenne szó!

          Komment


            #6
            Így érdekesebb,képekről könnyü lenne,vagy gépkönyvet akartok?
            joker kedvelte ezt.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #7
              Remek dolog ha összehozunk itt a fórumon egy esztergát otthon talált alkatrészekből, de vajon fog-e hasonlítani ermi670414 esztergájára? ...

              Ermi, légy szíves ne hagyj minket ebben a tudatlan állapotban. Írtál egy bemutatkozást, oké. Ami ugye páratlan. Légy szíves írj még valamit, akkor lesz párja és nem fog félni itt árván egyedül. Vagy ennyi lett volna csak?
              mátéapu és smuk73 kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                dafko54 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szervusztok. Vörös Proletár-hoz valahol láttam vagy két faládában alkatrészeket. Üdvözlettel.
                Szia, 16k20-as vörösproletárhoz keresek Z=64 , m=2 cserekereket, 250-es tokmánytárcsát, 250/3-as orosz tokmányhoz fordított pofát.Ha esetleg tudsz segíteni, köszönöm....

                Komment


                  #9
                  Szia Farkasnadrág!

                  Szép neved van. Nem tudom, hogy kinek szántad a kérdést, de próbálok segíteni. Ha van egy akármilyen fogszámú cserekereked, akkor annak a mintájára a többi elkészíthető, hiszen a szélességi méret és az agykialakítás mindnél egy és ugyanaz. Tokmány és pofa kérdésben pedig célszerű valamelyik méhtelepen kiépíteni a figyelőhálózatot. Régi mesterek ugyan ritkán dobnak ki efélét, de volt már, hogy komplett tokmányokat lehetett onnan elhozni.

                  Mivel új vagy itt, ezért szeretném neked javasolni, hogy a bemutatkozások rovatban nyiss egy topicot és pár szóban mutatkozz be. Lehet, hogy hihetetlen, de ez egy olyan közösség, ahol szívesen fogadnak minden gépészkedő embert. Add meg magadnak a lehetőséget, hogy jobban megismerj bennünket. Szerintem nem bánod meg.

                  Ha küldessz néhány méretet (tengelytáv, ellenkerék fogszám elég), esetleg skiccet az agy kialakításáról, akkor szívesen segítek a rajz elkészítésében.

                  Üdvözlettel: CZsolti
                  mátéapu és Che kedvelte ezt.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X