Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Kedves Veteránosok! Új tagként a mai napon csatlakoztam hozzátok. Érdekelnek a régi motorkerékpárok és autók. Lassan két éve restauráltam egy még yungtimer korba lépő 2T Trabantot (évj: 1990) ami a veteránkort várja és néhány hete fejeződött be egy 1960-as évjáratú Simson SR2E teljes restaurálása, illetve egy D-Csepel 125 (évj: 1958) teljes restaurálása. A felsorolt motorkerékpárok esetében a teljes pályafutás ismert, mivel első tulajdonosaik is lakóhelyemen éltek, mindkét jármű második tulajdonosa vagyok. Amiben a segítségeteket kérném: Csepelem a harmadik sebességi fokozatot kidobálja. Egyszerűbb javítási, beállítási lehetőséget tudtok-e ajánlani, vagy a szétszerelés elkerülhetetlen? Üdvözlettel: Tibcsi57Click image for larger version

Name:	DSC_0003.jpg
Views:	1
Size:	199.9 KB
ID:	156101Click image for larger version

Name:	DSC_0093.jpg
Views:	1
Size:	201.4 KB
ID:	156102

    #2
    Légy üdvözölve a veterán fórumon Tibcsi57! Gratulálok a gépekhez, nagyon jól sikerültek, igazi gyöngyszemek. Nekem is van Csepelem és SR2-esem is, jó kis gépek ezek. Ha egyszer rendbe vannak hozva sokáig becsülettel szolgálják a gazdájukat. A Csepel váltóproblémáit sajnos csakis a blokk széthúzása után lehet orvosolni. Valamelyik fogaskerék kapcsolókörme lehet kopott, vagy a léptető mechanizmus sérült szerintem. Üdvözlettel: Titus
    sepy és Che kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Kedves Che! Köszönöm az elismerő szavakat. Tibcsi

      Komment


        #4
        Tibcsi57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kedves Che! Köszönöm az elismerő szavakat. Tibcsi
        Tudom,hogy romlik a látásom,de én nem látom ezeket a szavakat...

        Viszont a motorjaid nagyon szépek,ráadásul a csepel rendszámos is (ha jól látom) Gratulálok hozzájuk!!

        Komment


          #5
          és a"tetszik"?????????????????????????
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #6
            mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            és a „tetszik”???
            "tetszik" hát!!!!!!!!!!!!!
            sepy kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Tudom,hogy romlik a látásom,de én nem látom ezeket a szavakat...

              Viszont a motorjaid nagyon szépek,ráadásul a csepel rendszámos is (ha jól látom) Gratulálok hozzájuk!!
              Kedves Beagle! Írom Neked és mindenkinek, hogy köszönöm az őszinte elismerő szavakat. Mindenki aki ezen a fórumon tartózkodik láthatóan "fertőzött". Értik és értékelik a szépet a megmenteni való technikát, fiatal, korunk kedvelt járműveit. Minden elismerésem azoké, akik akarnak és képesek belefogni egy kihívásokkal, buktatókkal teli felújításba. A Csepel egy hete kapott rendszámot. Az eredeti szürke rendszám sajnos elveszett az idők során.
              sepy és Titus kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Tibcsi57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                köszönöm az őszinte elismerő szavakat.
                Nincs mit,ami szép,az szép!



                Tibcsi57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A Csepel egy hete kapott rendszámot. Az eredeti szürke rendszám sajnos elveszett az idők során.
                Na erre (picit) irigy vagyok! Egy rendszámos Csepel,álmaim netovábbja!

                Komment


                  #9
                  Tibcsi57, Üdv, nagyon szépek a motorok gratulálok!

                  Komment


                    #10
                    Tibcsi 57 én is a gratulálók sorához csatlakozom, úgy gondolom Te vagy a gépeid között a Rangidős legalább is ha a neved melletti szám a " gyártási éved " rejti . A simsonod szép emlékeket ébreszt bennem mert egy ilyen géppel indult a motoros életem!. A szomszéd bácsinak volt egy még színében is azonos gépe mit ha néha ide adott nagy öröm volt számomra /1962-63/. Én is újitgatom a 71-es kiadású Sport Cz-m melyet napi szinten nyüstölök.

                    Komment


                      #11
                      A Csepeltől letérdeltem!!! Gratula Bízom benne, hogy egyszer az enyém is lesz ilyen szép!

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X