Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jáwa babetta 210

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jáwa babetta 210

    Segitene valaki 207-es blokot ble tudom tenni a 210-es vázba?

    #2
    Szia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    madorka és Beagle kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Dombi71 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Segitene valaki 207-es blokot ble tudom tenni a 210-es vázba?
      Ha elég ügyes vagy, akkor egyedül is. Ha túl nehéz, akkor valaki segít tartani. A baj csak az, hogy azt sem tudjuk merre vagy. Így hogy menjünk?

      Fontos: a lánckerék jobb oldalt legyen.
      kvaga és Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Szeretném megkérdezni, hogy valamelyikőtök javított-e már Jawa 210 alaplapba integrált impulzustekercset?
        Click image for larger version

Name:	Babetta alaplap.jpg
Views:	1
Size:	181.0 KB
ID:	140099

        Egyáltalán lehet javítani, vagy vennem kell egy új alaplapot. Újratekercselés szóba jöhet-e? Komolyan gondolkodom azon, hogy átalakítom megszakítósra. Ezt a félvezetős dolgot nem nekem találták ki.
        Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2014 máj. 21, 13:21.

        Komment


          #5
          Ezt a félvezetős dolgot nem nekem találták ki.
          Nekem is szórakozik a 207. Egy darabig megy, utána leáll, amíg ki nem hűl.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #6
            KI van öntve műgyantával. Javítani problémás és nem érdemes . Én vennék újat
            dongos78 kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekem is szórakozik a 207. Egy darabig megy, utána leáll, amíg ki nem hűl.
              Dettó így jártam én is. Ki fogom próbálni ezt a megszakítós dolgot. Már gondolkodok rajta, hogyan is lehet megcsinálni. Anyagom az van hozzá. Jawa alaplap, trafó, megszakító. Csak a bütyöknek kell a helyet megcsinálni, éas azalaplapot rögzíteni.

              Ez csak munkába kerül, pénzbe nem. Köszönöm a válaszokat.
              Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2014 máj. 22, 08:55.
              dongos78 kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Ba701 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Javítani problémás és nem érdemes . Én vennék újat
                Egyetértek!
                Az én 207-esemben egyelőre tökéletesen működik. Szépen ketyeg és nincsen gyújtáskihagyás, "szaggatás" mint a megszakítós gyújtásnál. Viszont Isten óvjon attól, hogy egyszercsak valahol útközben megunja a működést! Ennél nincs olyan, hogy kicsit megreszelem, csiszolgatom és akkor még hazavisz...
                wsievers és CZsolti kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X