Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lencsevégre kaptam!

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hát ez besz*rás! Mekkora praktikum Ehhez képest az itthoni rotakapa utánfutók, gyenge próbálkozások csak

    Komment


      Köszi Movisz! Ez egy igazi gépész lelemény. Úgy gondolom egy ilyen sok mini gazdaságban keresett szerkezet lenne nálunk is.

      Komment


        Szervusztok!


        A Magyar elme is sok leleményes dolgot kitalált már és napjainkban is képes lenne sok mindent építeni,csak egyszerűen itt minden túl van szabályozva és minden szabadabb elképzelést hamvába dűtenek.Úgy vélem,ha itt egy hasonló munkagép kimenne a közútra,az első hatósági ellenőrzéskor előállítanák a tulajdonosát,leszaggatnák az összes zsebét pénzestől és okt.23.-án,a főtéren leöntenék a ruháját oltott mésszel,mintegy megszégyenítve nagy nyilvánosság előtt,hogy ki mert valamit találni,amitől könnyebb lett a munkája.

        Irigylem az Olaszokat,úgy tűnik ott sokkal szabadabb az élet,-legalább ezen a téren.Nem kell azonban aggódni,mi is fejlődünk,a maffia területen már nem sok a lemaradás,ha belehúzunk még lehet,hogy előzünk is.

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem kell azonban aggódni,mi is fejlődünk,a maffia területen már nem sok a lemaradás,ha belehúzunk még lehet,hogy előzünk is.

          Üdvözlettel:Che
          Nem a politizálás helye, szóval csak halványan és zárójelbe:
          (Az olaszoknál szerintem még nem a maffia irányítja az egész országot. Itt meg már az. Szóval ezen a téren már az Olaszok vannak lemaradva...)

          Komment


            A tesomnak lett ajandekba ugy dontott es hazakoltozott es muvel egy kis foldet.Egyebkent az eszkoz jol ki van talalva letezik hozza mindenfele adapter rendsodro, korfuresz,szivattyu,koszoru.Ez egyhengeres negyutemu 600ccm de letezik kisebb es diesel is.A kozuti kozlekedesben valo reszvetel itt is termeszetesen megkulombozteto jelzessel es meghatarozott korulmenyekkel lehetseges.Egyebkent jocskan veteran mert szerintem minimum35-40 eves de egyszeru mint az ek es konnyu javitani ,ez a lenyeg

            Komment


              Úgy vélem,ha itt egy hasonló munkagép kimenne a közútra,az első hatósági ellenőrzéskor előállítanák a tulajdonosát,leszaggatnák az összes zsebét pénzestől és okt.23.-án,a főtéren leöntenék a ruháját oltott mésszel,mintegy megszégyenítve nagy nyilvánosság előtt,hogy ki mert valamit találni,amitől könnyebb lett a munkája.
              Ha önjáró kivitel, akkor igazad van, de vontatott munkagép szinte bármi lehet, ami megfelel a közúti vontatási feltételeknek és a munkabiztonsági előírásoknak. Természetesen erre hivatott cég adhatja meg a tanúsítást, de utána szabad a pálya. Akár több darabot is készíthetsz belőle az adott mintának megfelelően. Persze a vizsgálat pénzbe kerül, nem is kevésbe. Mégiscsak egyedi gépről van szó ugye?

              Komment


                Kedves Heeegany!

                Nem magamért haragszom,-értetek!

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  2003-ban elkísértem egy barátom kamionozni, és mert nem volt visszfuvar, kinn rekedtünk.
                  akkor láttam egy olyan szerkezetet, hogy egy diesel kistraktor mögött egy négykerekű pótkocsi felszerelve állványokkal, melyről a gazda a metszést végezte majd mikor elvégzett a fával, madzagokkal vezérelte a vontatót míg eljutott a következő fáig.
                  akkor úgy gondoltam ez mekkora nyomoronc egy megoldás, aztán kicsit később én is nekiálltam metszeni és megtanultam értékelni, miközben inogtam a létrán.

                  Komment


                    Ezért kell mindjárt az elején -amikor még kicsi - megmetszeni . Aztán így élte végéik sinen van ----------vagy (sajnos ) nem

                    Komment


                      Ezért kell mindjárt az elején -amikor még kicsi - megmetszeni
                      Az más. Az a körülmetélés. Azt valóban csak egyszer kell és 8-napos korban. A fáknál sajnos évente kell.

                      Emu megoldását Mr. Bean-nél is láttam, mikor a fotelt vitte a Mini tetején.

                      http://video.xfree.hu/?n=bsmaria|cd2...2af828f76ac5da

                      Komment


                        2 hete fotóztam Zalaegerszegen ezt a szép TLT-t.
                        Sajnos siettem, ezért nem volt időm beszélgetni a tulajdonossal.
                        Ha jól látom a hátsó lámpa és a furulya nem eredeti...de ettől még tetszik, nem leszólásként írtam!
                        Click image for larger version

Name:	DSC01552.jpg
Views:	1
Size:	202.8 KB
ID:	144196

                        Komment


                          Eredeti a dob, csak a furulya a plussz benne.

                          Komment


                            Ezt a munkagépet, a "közelben" kaptam lencsevégre.Click image for larger version

Name:	SAM_1016.jpg
Views:	1
Size:	198.8 KB
ID:	144476Click image for larger version

Name:	SAM_1017.jpg
Views:	1
Size:	195.9 KB
ID:	144477Click image for larger version

Name:	SAM_1018.jpg
Views:	1
Size:	196.0 KB
ID:	144478Click image for larger version

Name:	SAM_1014.jpg
Views:	1
Size:	197.3 KB
ID:	144479Click image for larger version

Name:	SAM_1015.jpg
Views:	1
Size:	199.0 KB
ID:	144480

                            Komment


                              Ma voltam egy ismerősömnél aki karosszéria lakatos , és az udvarra beérve ez a látvány fogadott :Click image for larger version

Name:	Tabant sárvédő.jpg
Views:	1
Size:	195.2 KB
ID:	144481
                              Később megtudtam , hogy kipakolták a régi AFIT -trabi raktárkészletét , amiben volt vagy 50 db jobb hátsó sárvédő (gyári ...!) , kíváncsi leszek mi lesz a sorsa , és mi van még a külső-raktárban ..... !!!!

                              Komment


                                kíváncsi leszek mi lesz a sorsa
                                Húú!

                                Mennyi hólapát!!





                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X