Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lencsevégre kaptam!

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Az a 3. kép készülhetett akár Székkutason is hol még ma is ilyen szélmalom maradványa látható!.
    Talán pont itt?
    Click image for larger version

Name:	malom.jpg
Views:	1
Size:	205.1 KB
ID:	143840

    - - - Updated - - -

    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy TAXI , van rajta taxióra .
    Lehetséges, mama mesélte, hogy sofőrködött, és a hosszú utakra gyakran magával vitte dédnagymamámat is.

    Komment


      Igaz,hogy nem én kaptam lencsevégre de tele vannak a hírek ezzel az OT-s bömössel:
      A "csomagtartóbolt" vasárnap is nyitva egy Tescónál - Hir24

      Komment


        OT-rendszámos mozgóbolt?

        Minden esetre stílusa az van.

        Komment


          Ezért ám simán feljelenthetik, és fuccs az OT rendszámnak.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            ezt nem tudom biztosan , de este lesz kitől és megkérdem .

            Viszont ez egy jó téma , erről lehet vitatkozni . Mert -mi a külömbség ezen illető és a börzére ( találkozóra , falunapra ...stb ) veteránnal kilátogató és annak csomagtartójáb alkatrészeket áruló kolléga közt . Esetleg aki ezt mindig így csinálja ...

            Aztán meg mit vét ez a fickó , papírszalvétával rongálja a gépét ?

            Viszont akkor a Prága szippantós OT vel melózhat ?

            szerintem rágjuk kicsit ezt a csontot ......

            Komment


              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ezért ám simán feljelenthetik, és fuccs az OT rendszámnak.
              miért is?
              A tulajdonos árul, mozgóboltjának alapterülete nem haladja meg a 400m2-t és feltételezem működési engedélye sincs.
              tehát max megbüntetik, "oszt jól van"

              Komment


                Nekem úgy rémlik, hogy kereskedelmi tevékenységet nem folytathat veterán járművel. Itt tényleg jó példa a szippantós Praga.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  nem haladja meg a 400m2-t
                  max megbüntetik, „oszt jól van”
                  És hova dugja be az on-line pénztárgépe dugóját ? Egyébként sem értem mi ez a nagy cécó a vasárnap körül ? A vasárnapi robotoltatás a rohadt nagy demokrácia terméke !" Ha nem tetszik mehetsz " Idejöttek a multik, kaptak mindenféle mindenfélét, aztán verik magukat. Igaz, már felnőtt úgy egy generáció , hogy vasárnap is van minden mint karácsonykor. Az öregebgje tudja jól, hogy ez régen nem így volt. Vasárnap pihi, minden második szombat szabad. Én úgy gondolom, hogy a bolti melósnak is jár a vasárnap !

                  Komment


                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én úgy gondolom, hogy a bolti melósnak is jár a vasárnap !
                    Köszönöm , az asszony nevében is

                    Komment


                      Szervusztok!


                      Az OT-s kép,-nyilván csak egy fricska akar lenni,a vasárnapi nyitvatartással kapcsolatosan.Nem lehet komolyan venni,hogy egy személyautó csomagtartójából,hasonló szintű áruval,komoly kereskedelmi tevékenységet lehet folytatni.A büntetésre természetesen mindig lehet okot találni,vagy akár kreálni,ha "van kalapja azért,ha nincs meg azért,-meg különben is részben takarva van a rendszám.

                      A véleményem az,hogy aki akar tartson nyitva,-így is sok kiskaput nyitottak,az egésznek nincs túl nagy jelentősége,majd úgy intézik az emberek,hogy megszokottá válik.Az abszolút normális az lenne,hogy vasárnap mindenkinek pihenőnap legyen,még a konyhában az asszonyoknak is,de pl.,a kohóknál és még sok másutt,a napjaink termelési technológiáit figyelembe véve,no és az igényeinket (energia ipar és nem a Red Bull-ra gondolok),ez nem lehetséges.

                      Az emberek napjainkban,már nem a tanyavilágban élnek,a panel udvarán nem kapirgál a tyúk és nem lehet a tojást kirántani alóla,az is lehet,hogy itt már a boltok árukészlete nélkül éhen pusztulna a nép.Megjegyzem,ha pl. aratás volt,a tanyavilágban is nyomni kellett ,hajnaltól napnyugtáig,-nem volt mese.

                      Nem tudom,hogy lehetne élhetőbbé tenni a világot,de úgy vélem az igényekből kellene egy kicsit lejjebb adni.Amennyiben megtehetem én kerülöm a hiper-super marketeket,egyszerűen a bennük uralkodó mű illatot sem kedvelem,sokszor olyasmi érzésem van,hogy agyonnyom az a rengeteg felhalmozott áru és az emberek,meg pakolnak és pakolnak és pakolnak a kocsikba és kiüresedett arccal tolonganak a pénztár felé,-végül lehet ez is egy vasárnapi program és az is lehet,hogy valakinek kikapcsolódást jelent.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        Sziasztok
                        Ket erdekesseg az elso az nem is olyan szokatlan 3 kereku segedmotor-os teherszallito,Click image for larger version

Name:	DSC_0434.jpg
Views:	1
Size:	200.4 KB
ID:	144176Click image for larger version

Name:	DSC_0437.jpg
Views:	1
Size:	192.0 KB
ID:	144177Click image for larger version

Name:	DSC_0444.jpg
Views:	1
Size:	190.4 KB
ID:	144178De ez a masodik egy igazi csemegeClick image for larger version

Name:	DSC_0468.jpg
Views:	1
Size:	200.0 KB
ID:	144179nem hazi gyartmany igy gyartottak annak idejenClick image for larger version

Name:	DSC_0469.jpg
Views:	1
Size:	197.5 KB
ID:	144180Click image for larger version

Name:	DSC_0470.jpg
Views:	1
Size:	196.2 KB
ID:	144181Click image for larger version

Name:	DSC_0471.jpg
Views:	1
Size:	196.4 KB
ID:	144182Click image for larger version

Name:	DSC_0472.jpg
Views:	1
Size:	198.7 KB
ID:	144183

                        Komment


                          Értem én hogy gőzgép... de mi hajtja?
                          Szóval, mi ez és merre megy? Ugyan mezőgazdász végzettségű vagyok, de ilyen teremtményt ezidáig nem láttam, még képen sem.

                          Komment


                            Az interneten talalsz rola egy rakas kisfilmet meg versenyt is rendeznek nekik MOTOFALCIATRICE BERTOLINI vagy MOTOFALCIATRICE BCS neven keressra nagyon erdekes

                            Komment


                              A 4 kerekű úgy néz ki, mintha egy vasúti csomagszállító targonca és egy mf70 keveredett volna intim közelségbe egymással. :-))

                              Komment


                                https://www.youtube.com/watch?v=WoAvUADtFWc Talan ezen a linken elerheto egy kisfilm San Giovanni con Carolina cimmel

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X