Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum Naptár 2018.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Öt , az az 5 db , bár ez még változhat . Mert mi van , ha meglátják a rajongói oldalamon .. ?? Aztán elindul a lavina ..

    Komment


      #32
      Több órás éjszakába nyűló tárgyalás után ,sikerült megegyezni a nyomdásszal ! Ha felépítem a garázsát, és leszigetelem a házát , 2000 ft , vagy az alatti összegre fog kijönni a naptár darabja A-3 méretben !

      Komment


        #33
        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha felépítem a garázsát, és leszigetelem a házát ,
        Akkor ez a "HARCI SÍP" készüljön a cserepezőbrigád?
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #34
          Mivel a naptár témához utólag már nem tudtam szavazást hozzáadni, így itt lehet megrendelni, és bejelölni a darabszámot:

          https://veteran.forum.hu/forum/cseve...grendel%C3%A9s

          Komment


            #35
            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Több órás éjszakába nyűló tárgyalás után ,sikerült megegyezni a nyomdásszal ! Ha felépítem a garázsát, és leszigetelem a házát , 2000 ft , vagy az alatti összegre fog kijönni a naptár darabja A-3 méretben !
            Azért megdolgozol rendesen ezért a fórumtagságért...

            Komment


              #36
              Kérném a fórumtagokat hogy a mellékelt linken adják le a megrendelésüket. Akik már jelezték igényüket ők is erősítsék meg, a biztonság kedvéért (az elsőre)

              https://veteran.forum.hu/forum/cseve...8-megrendelés
              Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 nov. 18, 12:52.

              Komment


                #37
                Ha kérhetnék személy szerint a magam nevében beszélve, hogy a naptárt levélcsomagban adjátok már fel részemre. Vállalom a felelősséget megérkezését illetően. Illetve az átutalási számlaszám is jó lenne majd tudni. Köszi a naptárt létrehozóinak!
                Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2017 nov. 21, 11:49.

                Komment


                  #38
                  Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha kérhetnék személy szerint a magam nevében beszélve, hogy a naptárt levélcsomagban adjátok már fel részemre. Vállalom a felelősséget megérkezését illetően. Illetve az átutalási számlaszám is jó lenne majd tudni. Köszi a naptárt létrehozóinak!
                  Öreg már hiányoltalak,hiányzik a motorkanemtudomka vers!
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #39
                    Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    a naptárt levélcsomagban adjátok már fel részemre.
                    Tavaly is levélcsomagként ment szerintem !

                    Komment


                      #40
                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Tavaly is levélcsomagként ment szerintem !
                      Én is úgy emlékszem.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X