Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Én tegnap este gurultam kicsit,hogy biztos jó legyen a mai átadáson. A második szomszédig szépen ment. A harmadiktól visszafordultam olyan durrogásokkal,hogy aggódtam szétnyílik a kipufogó. Kerülgetett a frász.. Másik új gyertya volt a gyógyszer a bibire. Nem megyek velük többet...nehogy elrontsam.

    Komment


      Kiderült hogy mégis sikerült elrontanom..a gyertyacsere mellett összeszedtem egy defektet is. +10perc ragasztás..

      Komment


        Félretéve az iránti aggódásomat, hogy otthagy az út szélén, tettem ma is bele vagy negyven kilométert. Mióta megjött a hűvös idő, megtáltosodott az öreg gép (nekem meg kell vennem szélálló nadrágot), a nyári legnagyobb 80-as tempót felváltotta az alap nyolcvan és ment ez ma százat is. Tovább nem húztam. A Mecseki szerpentinen hatvannal ment fel hármasban. Úgyhogy múltkori nyavalygásom, miszerint a porlasztó nincs jól beállítva, talán túlzott volt.
        Ha nem lesz esős, újra megpróbálkozok a múltkor balul elsült 80km távval, majd jöhet a Balaton oda-vissza.
        Szelfis üdvözlet Pécsről minden veteránosnak!
        Click image for larger version

Name:	2015-09-30 17.50.30.jpg
Views:	2
Size:	190.4 KB
ID:	147258

        Komment


          Október első hétvégéjén motoroztunk egy jó 250 km-es kört Miskolcról át Szlovákiába Krasznahorka környékére, jó kis hegyi szerpentineken. A veterános vonalat Czetka-175, IZS-350, Jawa TS-350, ETZ-250 képviselte.
          Click image for larger version

Name:	ghiucjr 110.jpg
Views:	1
Size:	162.3 KB
ID:	147350Click image for larger version

Name:	ghiucjr 009.jpg
Views:	1
Size:	192.5 KB
ID:	147351Click image for larger version

Name:	ghiucjr 016.jpg
Views:	1
Size:	166.8 KB
ID:	147352Click image for larger version

Name:	ghiucjr 025.jpg
Views:	1
Size:	171.6 KB
ID:	147353Click image for larger version

Name:	ghiucjr 053.jpg
Views:	1
Size:	95.6 KB
ID:	147354Click image for larger version

Name:	ghiucjr 064.jpg
Views:	1
Size:	135.6 KB
ID:	147355Click image for larger version

Name:	ghiucjr 082.jpg
Views:	1
Size:	158.9 KB
ID:	147356Click image for larger version

Name:	ghiucjr 087.jpg
Views:	1
Size:	142.4 KB
ID:	147357Click image for larger version

Name:	ghiucjr 089.jpg
Views:	1
Size:	108.2 KB
ID:	147358Click image for larger version

Name:	ghiucjr 098.jpg
Views:	1
Size:	90.3 KB
ID:	147359

          Komment


            Kicsit hűvös volt de azért kerültem egy 100-ast öreg cimborámmal!(Az ,,ellenforradalom"ünnepén!)Nagyszerű utat építettek erre felé(Kóka és Hatvan........Kóka és Jászfényszaru)alig használja valaki!(Unijós pénzből van!)A traktorosoknak faca!Mint látható használják is rendesen!Csak nehogy ráfusson valaki a sárfelhordásukra!

            Komment


              Az első kép csak nem Kóka előtt készült (Zsámbok felőli vége)?
              Épp a héten jártam arra, hosszú idő után. Én is meglepődtem hogy micsoda utat rittyentettek a Zsámbok-Kóka vonalon a régi tankcsapdák helyett . Visszafelé kicsit ki is használtam a céges autóval, aminek a menetdinamikája ráadásul nagyon kellemes (új diesel Fiesta). Végre egy olyan diesel ami alacsony fordulattól is kellemesen használható, nincs meg benne az a bűvös 2000-es fordulatszám határ, ami alatt halott, használhatatlan, fölötte pedig hirtelen idegbajosan gyorsul...

              Komment


                Na ki találja ki, hol vagyok most? Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1445610756684.jpg
Views:	1
Size:	73.5 KB
ID:	147475Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1445610797473.jpg
Views:	1
Size:	59.9 KB
ID:	147476
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  Aki volt Kesziben annak nem rejtvény!Látom működik a gyújtásod Sintert sem láttad úszkálni ugye ? Joker és csapata sincs a kompon. Szép emlék köszi. Jövőre ugyan itt!

                  Komment


                    Na ki találja ki, hol vagyok most?
                    Mondhatnátok, hogy sepy után már könnyű, de én is Tiszakeszit akartam....

                    Komment


                      Na ki találja ki, hol vagyok most?
                      Egy számítógép előtt?
                      Everything is better when you decide you don't care.

                      Komment


                        Most már igen.
                        Akkor a helyszinen voltam.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          A kompból még én is kitaláltam, csak mindenki megelőzött.

                          Komment


                            wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Most már igen.
                            Akkor a helyszinen voltam.
                            Csak úgy megjárattad a vasat vagy volt cél is?

                            Komment


                              Útközben jött az ötlet, hogy hova menjek. Szeretek cél nélkül elindulni.
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Útközben jött az ötlet, hogy hova menjek. Szeretek cél nélkül elindulni.
                                A motorozásban az a szép....csak semmi terv kérem, motorosok vagyunk

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X