Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na de a Deep Purple se semmi Oroszul (Remélem nem keverem az előadót)
    El kel, hogy keserítselek, mert Black Sabbath az előadó, a szám címe pedig Paranoid. De amúgy szerintem lengyelül énekel, bár se oroszul, se lengyelül nem tudok így ebbe nem kötök bele.

    Bár ha meg nem is ugyanarról a videóról beszélünk akkor én kérek elnézést!

    Komment


      Ma az adóirodán sikeresen befizettem az elmaradt 770-Ft gépjárműadót. (Ahogy ti is tanácsoltátok, jobb a békesség, nem azon a pénzen múlik.)
      soveny kedvelte ezt.

      Komment


        Van 1 intim kérdésem számotokra. Aki nem akar ne válaszoljon.

        Tehát a kérdésem felétek, hogy a család nő tagjai nálatok hogy viselik a motorok iránti szenvedélyeteket? Mert pl az én barátnőm nagyon örül neki, hogy van motor, meg megyünk majd együtt motorozni ha készen lesz és bár eleinte nem nagyon tetszett neki a veteránozás, de most, hogy kezd alakot ölteni a motor megtetszett neki, meg okítom a fortélyokra és nyáron is megnéztünk egy pár szép veteránt. Csak épp az nem tetszik neki, hogy még mindig nincs kész, meg, hogy annak a kevés szabadidőmnek is kb a harmadát a motorral töltöm és nem vele. Csak nem tudom hogy adjam a tudtára, hogy magától nem készül el soha, de attól függetlenül nem szeretem jobban a motort mint őt
        OdinHEM, zsíráf és korompaiistvan kedvelte ezt.

        Komment


          Amíg volt párom addig nem nagyon érdeklődött a téma iránt, nem izgatta...azóta már nem a párom
          OdinHEM, korompaiistvan és Blackmumus kedvelte ezt.
          You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

          Komment


            Üdv Blackmumus!

            Anyukám nagyon ellenezte a motorozást ,nem is adta beleegyezését 17 éves koromban a jogosítvány megszerzéséhez,kénytelen voltam 1 évet halasztani.A feleségem nem szeret motoron utazni,kényelmetlen ,veszélyes eszköznek tartja,de megértéssel fogadja a passziómat,lányom szereti a motorozást.Így viszonyulnak a család nő tagjai a motorokhoz.

            Komment


              Blackmumus!
              Vidd magaddal, amikor szerelsz! Ennek két előnye is van! Segít, ha kell, és együtt vagytok. A nők többségét ez megváltja, ott kibukik monden, amikor a lakkbenzin leszedi a műkörmét

              Nálam a lányom imádja a motort, a motorozást.
              OdinHEM és zsíráf kedvelte ezt.

              Komment


                Hát nálunk az van, hogy nagyon szeret a párom motorozni. Idén sok egyéb dolog miatt nem vittem el műszakira a motort és így kimaradt az idei szezon. Hallgathatom eleget, hogy „ez milyen dolog már?” Az különösebben nem érdekli, hogy szerelni is kell vagy nem, azt oldjam csak meg... De oldjam már meg!

                Erről eszembe jutott egy vicc: Ha a férfi azt mondja, hogy el lesz intézve, akkor az el lesz intézve! Teljesen szükségtelen kéthavonta emlékeztetni rá.
                OdinHEM, UK és 6 további látogató kedvelte ezt.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Vidd magaddal, amikor szerelsz! Ennek két előnye is van! Segít, ha kell, és együtt vagytok. A nők többségét ez megváltja, ott kibukik monden, amikor a lakkbenzin leszedi a műkörmét
                  Szoktam néha (nem sűrűn mert az sem jó ) meg tetszik neki, nem is azzal van a baj, hanem tényleg elég kevés időnk van egymásra és ha akkor sem vele foglalkozom akkor "durci" Amúgy nem az a műkörmös fajta, szeret ő szerelni meg barkácsolni, meg mondta, hogy ha lenne pénze szívesebben megcsinálna egy autórestaurátor sulit mint a pedagógiát.
                  OdinHEM kedvelte ezt.

                  Komment


                    Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    a család nő tagjai nálatok hogy viselik a motorok iránti szenvedélyeteket?
                    Mivel a szüleimmel élek egy fedél alatt, ezért édesanyámtól minden motorkitoláskor (mármint amikor látja) megkapom, hogy "Nekem mindegy hova mész, de ésszel". A hugom retteg a motorozástól, múltkor megpillantott egy TK-s Hondát az út mellett, azóta becsukja a szemét ha motort lát.

                    A jelenlegi barátnőm semlegesen áll hozzá (még, de ezen változtatni fogunk), ha lesz következő akkor a veterános "hajlam" lesz az egyik kritérium...
                    OdinHEM, TZ és 2 további látogató kedvelte ezt.
                    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                    Komment


                      kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A jelenlegi barátnőm semlegesen áll hozzá (még, de ezen változtatni fogunk), ha lesz következő akkor a veterános „hajlam” lesz az egyik kritérium...
                      Ígéretes kapcsolat, gratulálok hozzá!
                      OdinHEM és kollarg kedvelte ezt.
                      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                      Komment


                        Üdv Gábor!

                        Nagyon ismerős az ilyen intelem.Hasonló módon búcsúztatott Anyukám is,amikor látta,hogy motorral indulok.Az én húgaim szerencsére szerették a motort(most is),őket nehéz volt távol tartanom a motortól.'74-ben,amikor új volt a 250-es Jawám,a nagyobbik húgom lába is alig érte el a lábtartót,de addig nyafogott,hogy kisírt egy 1/2 órás motorozást.
                        korompaiistvan, OdinHEM és kollarg kedvelte ezt.

                        Komment


                          Hali!

                          Nálunk elég jól viseli párom a motorozásos dolgokat, s már várja ő is hogy közösen mehessünk. De addig még egy bejáratás hátra van.
                          korompaiistvan kedvelte ezt.

                          Komment


                            Nekem is szerencsém van a "zasszonnyal",most kaptam töle egy hiányos lego technic-et.
                            Már várja hogy mennyünk vele,de az sajna még távoli álom.
                            Blackmumus és OdinHEM kedvelte ezt.

                            Komment


                              A feleségem azt szokta mondani hogy mindig a nő választ partnert, csak a nő ezt úgy intézi, hogy a férfi azt hihesse rajta múlott minden. Tehát ! Ha engem választottál, idd a levét.

                              Komolyra fordítva a szót. Engem a párom motoron ismert meg. Én voltam a legmenőbb csávó ( meg még két haverom ) a lakótelepen, mert az akkori csúcstechnikával ( Riga-4 ) róttuk a köröket. Természetesen a feleségem ekkor még ki nem állhatott, és egy nagyképű alaknak gondolt. Aztán egy társaságban összeismerkedtünk, és már nem utált.

                              Később, mikor már udvaroltam neki, volt hogy heteken keresztül csak a garázsban találkoztunk, mert épp a versenyautót készítettük fel. Beült egy kiszedett kagylóülésbe, én lent voltam az aknába, és úgy dumáltunk.
                              Aztán még katona voltam, ( 1987-ben ! ) meglepiből megcsinálta a nagymotor jogsit. Egyedüli lányként vagy harminc fiú között.
                              A legközelebbi "mutatvány" az volt, hogy az első terhessége végén, motorozás közben ment el a magzatvize.
                              29 éve ismerkedtünk meg, 24 éve vagyunk házasok, és remekül megvagyunk. Csak azt kívánhatom mindenkinek , hogy a mienktől rosszabb párkapcsolata soha ne legyen.

                              Egyetlen bánatom, ( de az is lehet hogy nagy örömöm ), hogy egyik gyerekemet sem érdekli a motorozás
                              korompaiistvan, soveny és 7 további látogató kedvelte ezt.

                              Komment


                                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A feleségem azt szokta mondani hogy ...
                                Ez nagyon egybevág azzal, amit nagyanyám szokott mondani: a férj a fej, de a nő a nyak - arra fordítja amerre akarja.
                                There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X