Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    a mezőgazdaság lehet hogy nem azonosulna az akarásommal.
    Mint mezőgazdász, aktív kertészkedő azt mondom, hogy bizony jöjjön csak az a hó és legyen -10 fok vagy 2 héten keresztül! Idén igen nagy szélmalomharcot kellett vívnunk a különféle kártevők és kórokozók ellen (ezen utóbbiaknak ráadásul az esős idő is rendkívül jólesett).
    Mint fázós ember, én sem kívánom a nagy hideget, csak azt hogy a gyerekeket párszor azért végig tudjam húzkodni a hóban (ja, lehetőleg úgy hogy szánkón ülnek )

    - - - Updated - - -


    és ha sikerül,-megalázkodni,lapítani és eltűrni mindent,
    Bizony, én is meghallgattam már a főnökömtől párszor, hogy bizony állnak a kapuban sokan, akik jobban tudnak tapsolni mint én. Hiába a becsülettel, határidőre mindig elvégzett munka... Lelkesedés kell, tapsolás. Hiába, valódi amerikás multi... Idejönnek amerikából és azt gondolják itt is olyanok az emberek. Ha azt mondják örülj, akkor örülsz. Ha azt mondják az arabokat ki kell irtani, mert primitívek és köveket dobálnak (az őket üldözőkre), akkor mindenki egyetért...

    Komment


      dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ...Bizony, én is meghallgattam már a főnökömtől párszor, hogy bizony állnak a kapuban sokan, akik jobban tudnak tapsolni mint én. Hiába a becsülettel, határidőre mindig elvégzett munka... Lelkesedés kell, tapsolás. Hiába, valódi amerikás multi... Idejönnek amerikából és azt gondolják itt is olyanok az emberek. Ha azt mondják örülj, akkor örülsz. Ha azt mondják az arabokat ki kell irtani, mert primitívek és köveket dobálnak (az őket üldözőkre), akkor mindenki egyetért...
      Kedves Dongos78!
      Erről, ma Mo.-on ódát lehetne írni...sajnos
      Amikor azt mondja a főnök, hogy -ne gondolkozz, arra ott vagyok én, Neked a munka végrehajtása a feladatod...
      A hiba persze -nála- kizárt...aztán, ha mégis,akkor két lehetőség adódik: 1. elismeri, de ő a főnök, 2. nem ismeri el és Te vagy a hibás...
      Gusztustalan ez így is, meg úgy is...szerintem

      Komment


        Nyomtam egy nem tetsziket. Mivel kocsmában vagyunk és egymás között beszélgetünk a virtuális korsó sör mellett,ez sajna minden területen így van.Butítjuk a magyart és ha kellően az akkor bár mit ellehet vele hitetni! Pedig nem az a nép vagyunk kinek kis alamizsnával be lehet fogni a száját Tartósan!Erre bizonyíték a történelmünk bár azt is próbálták át írni és lám kiderült a disznóság.Csak az a bibi a történelmet nem években és évtizedekben mérik.Ezért sérülékeny a lelkünk mert a korral előre haladva érződik rajtunk a halandóság.

        Komment


          Ez nagyon betalált, az itteni multinál is ez megy 1 az 1-be...
          Tényleg, mi egy helyen dolgozunk... Nem tudom nálatok milyenek a közvetlen vezetők, nálunk popsinyalás, a TK/FTL (csoport-/műszakvezető) konstans kávéztatása és kussolás nélkül is egész szépen el lehet evickélni. Na persze dolgozni kell, de ha az ember egyébként nem lógja el a munkaidőt és egyenesen megmondja mivel van gondja, akkor lehet rá megoldást találni. És nem csak olyan véleménycserével, mint az előző munkahelyemen (10 fős, magyar tulajdonú, szintén elsősorban külföldiekből élő vállalkozás), ahol tényleg bementél, aztán kijöttél vagy a főnök véleményével vagy a felmondási papíroddal.
          És már nem merik mondani, hogy állnak a kapuban - mert nem állnak a kapuban. Valószínű ez is közrejátszik, de én mindennel együtt is pozitívan csalódtam.
          Már csak a fizetésemet emelhetnék gyakrabban.
          Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2014 dec. 22, 21:44.
          There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

          Komment


            Skodatalálkozó:

            Click image for larger version

Name:	Skodák.jpg
Views:	1
Size:	24.2 KB
ID:	143535Click image for larger version

Name:	Skodák.jpg
Views:	1
Size:	24.2 KB
ID:	143535

            Forrás: https://www.facebook.com/15510781122...type=1&theater

            Komment


              skodálatos......olvad a hó, oda a "minden sarkon keresztbe megyek" közlekedési forma, de azért éljen a hátsókerékhajtás.
              Idén még nem is voltam kocsmában. Pukkantottam egy sört. Kifőtt a pálinkám...

              Komment


                Jól dugd be a demizsont, hogy Kesziig el ne fogyjon!!

                Komment


                  Kifőtt a pálinkám...
                  Ez lesz az utólsó?????
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Minden évben akad egy kevés....csöpöghet az ereinkbe

                    Komment


                      "Nincs az a bolygóközi vagány, akinek jólesik egy ilyen esés":



                      (Inkább bele se gondolok abba mi lett volna ha a másik törik -.-' )
                      Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2015 jan. 28, 07:51.

                      Komment


                        Nyomtam a Nemtetszik gombot! Ekkor gondolom Te is hasonlót tettél. Mi az a műanyagra emlékeztető örlemény? Meg vetette a lábait a Babszi gondolom!

                        Komment


                          Nem műanyag, ferodol bekavarva a most keletkezett fémforgáccsal. Baj nem lett szerencsére mert a "lefutó" fele törött, ha a másik törik most valószínű nem itt írkálnék...

                          Komment


                            Fasza. Láttam egyszer olyat, hogy a kerékagy szakadt ki 18-as pannonia kerékből egy versenyen. Szerencsére ott sem fikált el a srác. Még jó, hogy nem megy 100-at a motorka, mert akkor fékezhettél volna hason fekve.

                            Komment


                              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem műanyag, ferodol bekavarva a most keletkezett fémforgáccsal. Baj nem lett szerencsére mert a "lefutó" fele törött, ha a másik törik most valószínű nem itt írkálnék...
                              Szia Jagdtigger!

                              Egyáltalán, hogyan törhetett az el ott? Nekem is van babóm, de még így nem jártam soha...szerencsére

                              Komment


                                Jó kérdés, én se tudom... :/

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X