Közlemény

Collapse
No announcement yet.

2021 Fórum találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Akkor a találkozó Jűlis 30-Augusztus 1.
    Erről kéne egy hagyományos szavazás, hogy ki jön, a hely még nyitott. Lehet Csongrád, de lehet Leányfalu.
    Mit szóltok?
    Vagy van az a verzió, hogy letesszük a pénzt a keszii gátőrházért, és megengedjük, hogy üdvözöljenek minket kitörő örömmel. Nyugodtan lehetünk mi is pofátlanok. Oda kell menni, és megkérdezni, hogy mennyi az annyi. Utána, meg ha ott vagyunk, kitenni a "zártkörű meghívásos rendezvény-idegeneknek belépni tilos " táblát, és sz@rjanak sünt.
    Nyugodtan lehetne 2 rendezvényt is tartani. Egy a megszokott helyen, egy meg lehetne "vándorbuli".
    Amikor erről kérdeztem az itteni daróci polgármestert, azt mondta, ő örömmel fogadna ilyesmit, akár a szeptemberi "Víg Daróci Pincék" rendezvény keretében, és sátorhelyet is kaphatnánk a Patakmenti Szabadidőközpont udvarán(30 sátor minimum elfér, főzési lehetőség: kint kemence, bent gáztűzhely, folyóvíz, normális wc van), vagy a szemben lévő önkormányzati háznál.
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2021 márc. 29, 12:52.
    taluga, Atti69 és 5 további látogató kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #47
      wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      letesszük a pénzt a keszii gátőrházért
      Keszit inkább engedjük el... Nincs kedvem egy olyan városba/faluba menni ahol "toxikus" a légkör. (Kár érte mert szép meg szimpatikus de inkább hanyagoljuk.)
      mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #48
        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Keszit inkább engedjük el... Nincs kedvem egy olyan városba/faluba menni ahol "toxikus" a légkör. (Kár érte mert szép meg szimpatikus de inkább hanyagoljuk.)
        Miért is kellene elengedni? Szerintem, ha fizetek valamiért, akkor kutya kötelességük boldognak lenni, hogy ott vagyunk.
        Atti69 kedvelte ezt.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #49
          wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          akkor kutya kötelességük boldognak lenni, hogy ott vagyunk.
          Ez igaz,de engedjük el,nem viszik ki a pöcét, véletlen csőtörés miatt nem kapunk vizet,véletlenül a polisz egész nap igazoltat,nem mehetsz a lánc mögé a partra,áramszünet,soroljuk...és mindezek után még csúnyán néznek Gályászékra ezt véletlenül sem akarjuk !!!

          Engedd el !
          Atti69, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #50
            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            csúnyán néznek Gályászékra
            Erről "Gályászékat " kéne megkérdezni !
            Atti69, wsievers és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #51
              Mint ahogy már előttem is felvetették, először Jókerrel kéne egyeztetni. Tavaly is azért borult Dorogma, mert időpont azonosság miatt nem lett volna szerencsés külön tartani. Sokan mind a kettőre szívesen elmentek volna, és nehéz lett volna a döntés. Az se lenne igazán jó, ha egy hét eltéréssel menne a kettő. Beszéljünk Zolival, és utána szervezkedjünk azt javaslom.
              Atti69, és 3 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #52
                "Vagy van az a verzió, hogy letesszük a pénzt a keszii gátőrházért, és megengedjük, hogy üdvözöljenek minket kitörő örömmel. Nyugodtan lehetünk mi is pofátlanok."

                Szerintem ez a megoldás még senkinek nem jutott eszébe. nekem kivált tetszik. Akárhogy is, Keszi amúgy is gyengém, nem tudom miért, de igen.
                Többiek, akik tutira jönnek? Mi a vélemény?

                Komment


                  #53
                  Akkor már van választék heyszínből is. Összegezzük.A sorrendet random írtam, nincs fontosság, vagy bármilyen rangsor.

                  Csongrád
                  Tiszadorogma
                  Leányfalu
                  Tiszakeszi
                  Tibolddaróc

                  Eddig ezek a helyek merültek fel.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2021 márc. 30, 12:04.

                  Komment


                    #54
                    Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Darócz (A mostani Szlovákiában)
                    Daróc , mint Tibolddaróc ( Mostani Hungary Borsod megye ! ) És a felsoroltak közül, eddig minden csak elmélet !
                    Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2021 márc. 30, 11:46.

                    Komment


                      #55
                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Daróc , mint Tibolddaróc ( Mostani Hungary Borsod megye ! ) És a felsoroltak közül, eddig minden csak elmélet !
                      Kedves Mir-Mur kománk helyreigazítása folytán az előző felsorolásban helytelenül megadott Darócz helyszínt Tibolddarócra javítottam.
                      Bocsánat kóklerségemért!. Jó mellé lőttem.
                      Igazad van kedves Mir-Múr komám, minden csak elmélet, de már csak elindultunk az elmélkedés, azaz a tervezgetés rögös, de mégis reményteljes útján.
                      Számomra ez nagyon biztató!
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2021 márc. 30, 12:11.

                      Komment


                        #56
                        Talán Gyuri keveset akarsz autózni? Én bár kedvelem Keszit de muszályból nem érezném jól magam. Hol jó szívvel várnak bennünket oda kell menni. Várunk még Attila és Zoli válaszára de egyenlőre az egyetlen fix pont Tiboddaróc / Wsievers / otthona oda neki sem kell messze menni a Mennydörgővel!

                        Komment


                          #57
                          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Talán Gyuri keveset akarsz autózni? Én bár kedvelem Keszit de muszályból nem érezném jól magam. Hol jó szívvel várnak bennünket oda kell menni. Várunk még Attila és Zoli válaszára de egyenlőre az egyetlen fix pont Tiboddaróc / Wsievers / otthona oda neki sem kell messze menni a Mennydörgővel!
                          Ha a daróci megoldás érdekel titeket, akkor ezt bármikor pontosíthatom a polgival kb. hasonló rendezvény szokott lenni, mint Keszin anno, mínusz feketeláb törzs. (főzőverseny, népdalkör, nyitott pincék...). A tavalyi kavarodáskor merült fel először ez, akkor más ügyben ott járva rákérdeztem a dologra. Talán az egyetlen hiányosság, hogy strandlehetőségért vagy 20km-t kell motorozni, esetleg erős 5 km offroad, ha toronyiránt megyünk.
                          Szerintem mindenképp jó lenne egy kötött program is, a szabad program mellett. Hogy ne az legyen, hogy itt vannak ezek a valakik a hátsó kertben motorokkal, de nem tudunk róluk semmit...

                          Szerintem még a lehetőségek közül megnézhetjük a tavalyival ellentétesen árvízmentes Tiszadorogmát, ott pl. többnapos motoros bulik szoktak lenni, szóval használható bejáratott hely az is. Szóval szerintem Május 31-ig pontosítsuk le, mi lesz a menetrend. Addig van idő utánajárni mindennek(talán addigra kialakul egy előrelátható, tervezhető állapot a vírushelyzetre is).
                          Nem a közelség a lényeg, hanem hogy ne csapódjunk már egy másik csapathoz, azért ez csak a saját találkozónk. Most még van idő, úgy kéne megtervezni a dolgot, hogy hosszú távon abban a helyben gondolkodjunk.
                          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2021 márc. 30, 23:55.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            #58
                            "Ha a daróci megoldás érdekel titeket, akkor ezt bármikor pontosíthatom a polgival kb."
                            Nekem nagyon szimpatikus Tibolddaróc. Ha Kisgyőrre megyek, Bükkábrány útbaesik mindenképp, de még Daróc fele sosem kanyarodtam le.
                            Szerintem érdeklődd meg szorosabban ezt a dolgot, bár általában teljesen nyitottak szoktak lenni az ilyen napok, ezt kisgyőri tapasztalatból mondom, hol gyakorta, illetve mindig segítő voltam, ami nagy élmény volt.
                            Mikor van a pontos dátum? Bár egyszer írtad. Bár nekem ez is mellékes.
                            Bővebben itt is megnézhetitek a daróci pincés vigalmakat, időpontot itt sem írnak, gondolom a jelenlegi helyzet miatt.
                            https://www.programturizmus.hu/ajanl...sztivalja.html
                            Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2021 márc. 31, 16:27.

                            Komment


                              #59
                              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ha a daróci megoldás érdekel titeket,
                              Kezdődjék a szavazósdi és kiderül,az időfoglalás miatt néhányan szívni fognak,de már többször is felvetettük a sűrűbb tali lehetőségét.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                #60
                                Azért előbb várjuk meg mi a helyzet a tavalyi helyszínnel.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X