Közlemény

Collapse
No announcement yet.

2021 Fórum találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezdődjék a szavazósdi és kiderül,az időfoglalás miatt néhányan szívni fognak,de már többször is felvetettük a sűrűbb tali lehetőségét.
    Kezdődjék. Olyan úgy is lehetetlen, hogy mindenkinek pont jó az időpont. Szerintem Csongrád és Daróc méltó alternatívái egymásnak. Vannak jó érvek mindkettő mellett. Nézzük a reális lehetőségeket, ábécé sorrendbe.

    1. Csongrád. Van strand, jó volt opelosékkal. Meg ott a Tisza, a szőke. (Ott vettem a lakót.)

    2. Tibolddaróc. Tárt karokkal várnak. Bükk-alja. Pince-fesztivál. Túra lehetőségek. Esetleg még az opelosokat is belehetne oda fordítani.

    Lehet mérlegelni, érvelni,mindkettő helyszín tényleg érdemes a találkozóra.
    Tehát?
    Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2021 ápr. 01, 12:08.

    Komment


      #62
      Nekem szem szerint ugyanmindegy... rászántam magam hogy megyek.. innentől kezdve, bármerre..bármeddig.
      sepy, mir-mur és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #63
        Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        jó volt opelosékkal.
        Azok kik ?

        1. Csongrád.[/QUOTE]
        Beszéltem jókerral ! Csongrád, ( mint az elmúlt néhány alkalommal )még teljesen bizonytalan, akárcsak az időpontja, ha egyáltalán lesz.... !
        Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2021 ápr. 02, 21:21.
        sepy, wsievers és 5 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #64
          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          Azok kik ?

          1. Csongrád.
          Beszéltem jókerral ! Csongrád, ( mint az elmúlt néhány alkalommal )még teljesen bizonytalan, akárcsak az időpontja, ha egyáltalán lesz.... ![/QUOTE]

          Akkor Tibolddaróc, oda mindenképp betudunk kapcsolódni, főleg, ha már hívtak is, akkor ne kéressük magunkat, mint a szende jány, ódzkodik, de nagyon akarja.

          Komment


            #65
            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Azok kik ?
            Ne vedd fel a labdát...,tudjuk ,ha rájön a szalmakalapos játék nem hagyja abba.Tudja ő,ki kivel van csak kirohanásokat akar az állóvízbe..
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #66
              wsievers eredeti hozzászólása

              Még nem alakult ki semmi, 1-2 hét és meglátjuk a tendenciákat. Akkor kiderül mennyire nyitnak, mit enged a helyzet.
              Ha nem nyit ki semmi akkor meg keresünk valami félreeső rétet a folyóparton és felverjük ott a sátrakat...

              Komment


                #67
                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                keresünk valami félreeső rétet a folyóparton
                A csapat hölgy tagjai nyilván fogják értékelni...!

                Komment


                  #68
                  jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha nem nyit ki semmi akkor meg keresünk valami félreeső rétet a folyóparton és felverjük ott a sátrakat...
                  és mocskosul büntetik a vadkempinget különösen hadiállapot alatt.

                  Komment


                    #69
                    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    és mocskosul büntetik a vadkempinget különösen hadiállapot alatt.
                    Már ha akkor is lesz még...

                    Komment


                      #70
                      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ha nem nyit ki semmi akkor meg keresünk valami félreeső rétet a folyóparton és felverjük ott a sátrakat...
                      Megrögzött vadkempingező, és elvetemült nomád, azt mondom, ha erre van lehetőség, vagy erre lesz, akkor így legyen. DE LEGYEN!

                      "Mocskosul büntetik a vadkempinget"
                      De hol kedves Emu?
                      Az egész életemet végig vadkempingeztem, a maradék is így lesz.
                      Ha jámboran ledekkolunk valahol, és nem csinálunk foradalmat, a kutya nem szól hozzánk. A létszámunk megkb huszonpár szokott lenni.
                      Hm?

                      Komment


                        #71
                        Akkor mondhatjuk azt, hogy a tudomány mai állása szerint a találkozó időpontja Július 30- Augusztus 1, és helyszín Tibolddaróc?
                        (Az, hogy milyen intézkedés születik addig, az nyilván kétséges. Nekem pl gyerektábor lesz Július
                        1-4 között, és Augusztus 2. tól, de ha lezárás lesz, akkor nem lesz. Ezt így szervezzük, de szervezzük. Ezzel a kétségekkel. Ezt csak azért írom, hogy ezen ne rugózzunk.)

                        Komment


                          #72
                          Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha jámboran ledekkolunk valahol,
                          Te sem emlékszel mindenre, mint Zénó,(bár ez megmagyarázná az opeles kijelentést) vagy csak ilyen szende lélek vagy?
                          Utoljára szerkesztve a következő által: madorka; 2021 ápr. 09, 19:42.

                          Komment


                            #73
                            madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Te sem emlékszel mindenre, mint Zénó,(bár ez megmagyarázná az opeles kijelentést) vagy csak ilyen szende lélek vagy?
                            Na, kedves Madorka cimbora, ezt most nem értem. Kicsit mondanád bővebben mire érted ezt?
                            Volt immár három felvetés.
                            - Opelesek Csongrádon, Ahol tavaly voltunk, strand és miegymás, meg ismert dolog. Aztán jöttek infók, nem szerveznek semmit. Javíts ki, ha ez téves. Amúgy szuper hely.

                            - Tibolddaróc. Ott nem voltunk. Az ígéretek szerint tárt karok. Időpont a pincés napokra nincs. Bár a hagyományos júliusi utolsó hétvégét, már jelöltük, hogy ehhez mégis tartjuk magunkat.

                            - Vadkemping. Bárhol. A hagyományos időpontban. Iazából csak utolsó menedékként.

                            A lappangó+1
                            - Leányfalu. Gályász Attila felvetésében, egy magánlevelezés alapján, nemrég. Meg régebbről, a tiszakeszi találkozónk közben, két éve, de még sajna nem tett konkrétumot. Bár tenné!

                            Az igazság az, el kellene határozni magunkat, és ahhoz ragaszkodni. De nincs aki felvállalja, így nincs az, hogy beálljunk mőgé. Bájosan taknyálunk. (Ezt lehet kicsit finomabban elltet volna.)
                            Vállalod? Mert olyannak kellene, aki az elsőt is tette, ha Attila nem lép semmit.
                            A lényeg. TALÁLKOZNI AkARUNK!
                            Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2021 ápr. 09, 21:01.

                            Komment


                              #74
                              Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A lényeg. TALÁLKOZNI AkARUNK!
                              Ezzel mindnyájan egyetértünk, ennyi már elég, a többi majd kialakul.

                              Arra céloztam, hogy sztem nem éppen csendes lapítás mikor éjfélkor motorokat túráztatnak a gáton, vagy riasztópisztollyal pufogtatnak, vagy teli torokból békülnek éppen a nyársalás után.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: madorka; 2021 ápr. 09, 21:30.

                              Komment


                                #75
                                madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                éjfélkor motorokat túráztatnak a gáton, vagy riasztópisztollyal pufogtatnak, vagy teli torokból békülnek éppen a nyársalás után.
                                Ezek nekem valahogy kimaradtak. Pedig azt hittem eddig mindegyiken megjelentem.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X