Közlemény

Collapse
No announcement yet.

2021 Fórum találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek nekem valahogy kimaradtak.
    Talán mert akkora sokat békültél már.. ???
    Fergusson, taluga és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #77
      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

      Ezek nekem valahogy kimaradtak. Pedig azt hittem eddig mindegyiken megjelentem.
      Nekem is kimaradt, a motorberregtetés, meg éleslövészet riasztó pisztollyal, biztos ugyanarra a találkóra emlékszünk? Mert ahogy látom Emu koma sem. Ez most Madorka cimbink költői túlzása volt, de értjük, A vadkemping a vadakkal amúgy is az utolsó menedék lehetne, nem mindenki van ehhez hozzászokva, ami veterános értékeiből mit sem von le. Sőt! Az ilyesmitől tartózkodó hölgyek báját sem halványítja. Nekem vagány, de ez orvosi műhiba.
      Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2021 ápr. 10, 16:16.
      Atti69 kedvelte ezt.

      Komment


        #78
        Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Madorka cimbink költői túlzása volt,
        Valamiért taluga az utolsó ( vagy az előtti ) Keszi találkozón össze akarta szedni a motor kulcsokat ...! Erre meg én emlékszem !!
        Ha már sose tudom meg kik azok az opelosék, néhány dolgot a tisztánlátás kedvéért !
        - Csongrád : Senki nem mondta ,hogy nem szerveznék !!! Egyszerűen ,évek óta napirenden van a strand felújítása, és nem tudni valójában mikor fognak bele. Ha lesz strand, lesz tali is !
        -Taluga : Nem hanyagol minket, csak a polgármester nem bólint addig ameddig járvány van Nem csak ő EGYIK SEM !!!
        sepy, taluga és 6 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #79
          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Valamiért taluga az utolsó ( vagy az előtti ) Keszi találkozón össze akarta szedni a motor kulcsokat ...! Erre meg én emlékszem !!
          Igen mert az azt megelőző talin wsievers meg még páran nekiálltak túráztatni a gépeket este....

          /EDIT
          Elnézést kérek tévedtem, a 2016-oson történt a hangoskodás.....
          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2021 ápr. 10, 22:31.

          Komment


            #80
            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            még páran nekiálltak túráztatni a gépeket este....
            Igen és volt aki ment egy kört is ,igaz másnap nem emlékezett.................
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #81
              "Valamiért taluga az utolsó ( vagy az előtti ) Keszi találkozón össze akarta szedni a motor kulcsokat ...! Erre meg én emlékszem !!"
              "Igen és volt aki ment egy kört is ,igaz másnap nem emlékezett................."

              Hát igen ezek az ifjú pubertárskor eseményei voltak, de azóta mennyit komolyodtunk. Komolyen! Döbbenetes.
              Igaz, tavaly kevesen voltunk, de konszolidáltan, jámboran rugtunk be minden este. Na, ugye, ugye!!!

              Komment


                #82
                Sziasztok!
                Valóban, ahogy Gyuri írta, Leányfalu polgarmestere abszolút lelkes partner a találkozóhoz, Duna-parti szállással, Sorg-villa béli járműkiállítassal. De meg mindig annyira bizonytalan minden, hogy rendezvenyre rábólintani véglegesen... Embertől nem várható ilyen széles e vidéken.

                Komment


                  #83
                  Oszt a fertőtlenítésről is kell ám gondoskodni bőven.. Én viszek permetezőt meg más jóságot is...tutira kell mennünk..

                  Komment


                    #84
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    -Taluga : Nem hanyagol minket, csak a polgármester nem bólint addig ameddig járvány van Nem csak ő EGYIK SEM !!!
                    Ez így van, sehol sem akarnak semmit se biztosra mondani a jelen helyzetben.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      #85
                      wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Ez így van, sehol sem akarnak semmit se biztosra mondani a jelen helyzetben.
                      Teljest érthető ez. De legalább szervezzük, s ha lehet, csak kapura kell lőni. Aztán gól. Annak örülök, hogy mozdultunk ez irányba. Megiszuk mi a Duna vizét is, csak kevés legyen.

                      Komment


                        #86
                        Én is úgy gondolom nem is konkrétumot várunk. Azért jó látni kis közösségünk mozgolódását a lehetőségek felkutatását.

                        Komment


                          #87
                          Bárna. Még ez is lehetne gy találkozós helyszín. Valamikor nagyon sokat jaártam oda, csodásan gyönyörű hely.Most egy erdei kemping épült, amit bárki, bármikor, ingyen igénybe vehet. Küldöm a leírást.
                          https://sokszinuvidek.24.hu/viragzo-...42vubJyQo8YtGY

                          Komment


                            #88
                            Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Bárna. Még ez is lehetne gy találkozós helyszín.
                            Akár.. Szép hely ez is.

                            Komment


                              #89
                              Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Bárna. Még ez is lehetne gy találkozós helyszín. Valamikor nagyon sokat jaártam oda, csodásan gyönyörű hely.Most egy erdei kemping épült, amit bárki, bármikor, ingyen igénybe vehet. Küldöm a leírást.
                              https://sokszinuvidek.24.hu/viragzo-...42vubJyQo8YtGY
                              Ezt én úgy értelmezem, hogy aki odamegy az vagy üresen találja vagy nem. szerintem nem lehet időpontra lefoglalni

                              Komment


                                #90
                                emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ezt én úgy értelmezem,
                                Én úgy,hogy nincs víz,nincs WC,nincs út ..ha esik az eső..........véleményem szerint ez arra való amire tervezték,hátizsák,séta,pihenőhely,irány tovább!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X