Közlemény

Collapse
No announcement yet.

2021 Fórum találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mert ezt nem MI szervezzük. Ez nem a klasszikus fórum találkozó. Azt lehet szervezni a hagyományos időpontra, de Csongrádon mi vendégek vagyunk. Köszönjük meg a lehetőséget.

    Komment


      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mert ezt nem MI szervezzük. Ez nem a klasszikus fórum találkozó. Azt lehet szervezni a hagyományos időpontra, de Csongrádon mi vendégek vagyunk. Köszönjük meg a lehetőséget.
      Én a klasszikusra szeretnék menni. Ha lesz. Azt ki szervezi?

      Komment


        Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Azt ki szervezi?
        Azt teszed 1 hónapja.............................!

        Komment


          Kérném az előző hozzászóláaom ide át helyezni. Köszönöm Szépen.

          Komment


            Kicsit megint "leülepedett" a társaság. Elvileg létszámkorlátba már beleférünk most hogy megvan az enyhítés, az egyetlen kérdőjel hogy kelleni fog-e az a fránya kártya. Az én olvasatomban a mi esetünk szabadtéri rendezvény így valószínűleg nem, kérdés a fürdő mit gondol róla.....

            Komment


              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              kérdés a fürdő mit gondol róla.....
              Milyen fürdő???????????????????
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Milyen fürdő???????????????????
                Ahol tavaly voltunk...

                Komment


                  Kialakulóban a műsor ! Jokerral való újabb egyeztetés eredménye a következő. Jokerék 2021.07.19 napján hétfőn mennek ki Csongrádra. A fórum tagjait szívesen látják, és innentől bárki csatlakozhat hozzájuk. Egyeztettem néhány oszlopos fórumtaggal, és a következő lehetőséget javasoljuk. A klasszikus fórumtalálkozót egy kicsit kitolnánk. Csütörtöki nappal kezdődne, és hétfői elvonulással. végződne. Természetesen akinek hétfőn meló van ,az elmegy vasárnap.
                  Tehát ,a találkozónk Csongrádon a strandon 2021 07 22 csütörtökkel kezdődne, és hétfővel végződne, ha tudtok maradni.

                  Komment


                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Tehát ,a találkozónk Csongrádon a strandon 2021 07 22 csütörtökkel kezdődne, és hétfővel végződne, ha tudtok maradni.
                    Csüti és péntek bevésve szabira . Illetve idén is szeretném felajánlani az autóm csomagterét szükség esetére (csak időben jelezzétek mert alapesetben motorral tervezek "lemenni").

                    Komment


                      Sziasztok!

                      Végre megtaláltalak titeket
                      Kellett gépészkednem, mire Mirmur segítségével megtaláltam az oldalt.
                      Megyek én is Csongádra..legalábbis ha nem bánjátok.
                      Üdv, Gábor

                      Komment


                        Gabesz78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Megyek én is Csongádra..legalábbis ha nem bánjátok.
                        Ha bánjuk akkor békülés lesz! Ha nem akkor is!

                        Komment


                          Azért még mielőtt belemerülünk (vagyis merültök, én az első kupica után ko lennék.... ) a békülésbe lassan időszerű lenne összeírni hogy mit kellene vinni (pl kondér, rezső, stb).

                          Komment


                            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            lassan időszerű lenne összeírni hogy mit kellene vinni (pl kondér, rezső, stb).




                            Pl amit tavaly hiányoltál. Mert ami tavaly volt az idén is lesz. De ha előadod mi a hiány érzet, lehet azt is tudjuk produkálni, és akkor nem kell motoron cipelned.

                            Komment


                              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Pl amit tavaly hiányoltál. Mert ami tavaly volt az idén is lesz. De ha előadod mi a hiány érzet, lehet azt is tudjuk produkálni, és akkor nem kell motoron cipelned.
                              Nekem konkrétan nincs hiányérzetem, csak az azért nem sportszerű ha megint egy ember fogja odacipelni (majdnem) az összes felszerelést mint tavaly...

                              Komment


                                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nekem konkrétan nincs hiányérzetem, csak az azért nem sportszerű ha megint egy ember fogja odacipelni (majdnem) az összes felszerelést mint tavaly...
                                Ne izgulj a cucc megvan a járgány is megvan hozzá, ha zavar hogy nincs motorom, lehet azt is viszek de nem éreztem hiányát.
                                Sokkal nagyobb szívás az otthoni be és kipakolás, de az is meg lesz valahogy. Aztán ha bedurcizok közben akkor majd békülünk a medence parton.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X