Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Közlekedési morál

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    megáll velem szemben a sávomban és néz,
    Ez nekem is nagy kedvencem. Amikor ráadásul meg sem mozdul, csak várja lefagyva hogy megoldódjon a helyzet

    - - - Updated - - -


    - Szőkék nem tudják, mekkora oldaltávolságot kell tartani
    Vannak azért kivételek! .... legalábbis azt mondják :-)
    Erről eszembe jutott a sztori, amikor velem szembe jött a sávomban a szőke, az én lélekjelenlétemen múlott, hogy nem lett csattanás, lehajtottam az útról. Ő pedig az autóban ülve összehúzta a vállait (mert úgy biztosan jobban elfér a szűk helyen)

    Komment


      Látjátok?!Ezért nem jó jó járművel közlekedni!Túl sok időtök van a többiekkel foglalkozni!Bezzeg ha 100 fölött ráz az első kerék mint állat és azt várod mikor esik ki(mint az enyém!)mindjárt nincs időd a szőkéket lesni a forgalomban!Szerintem nincs ezekkel semmi baj!Nem kell észre venni!Nem tom a 45 év alatt hány százezer vagy millió kilométert vezettem?!A lehető leg változatosabb járgányokkal de azt tudom hogy sosem néztem ki ül benne!Kit érdekel?! Egy apró szösszenet a közelmúltból!Amikor még buszoztam!Nagy forgalom alig belátható útrész!Ki kellene kanyarodnom a főútra!Végre elpilinckázik az utolsó kocsi!Forr gáz!Tűz ki!Nyomom mint süket a csengőt!Utól érem azt a nyomi Suzukit!Morgok!Menj mán az a......a! De valahogy fura ez a szerencsétlen Suzi!Nézem a tábláját!Vazze ez az én kocsim!A nejem kavar haza vele a melóból!...............hát ennyi!.........ennyi??????!!!!!!!

      Komment


        A nejem kavar haza vele a melóból!
        Ő meg nem értette miért üldözi a nagybusz!
        Everything is better when you decide you don't care.

        Komment


          Ő meg nem értette miért üldözi a nagybusz!
          Pontosítok: Miért akarja megtolni?

          Komment


            Utól érem azt a nyomi Suzukit!Morgok!Menj mán az a...a!
            Múltkor jártam ugyan így. Csak akkor a Suzuki kanyarodott ki elém. Nem toltam kikerültem, és szándékosan nem előzést írtam.(persze záróvonalnál) Pechemre mert a bozótban lesett a rend őre! Azt mondja Tíííízezer Ft lesz!

            Egyébként már döntöttem. Amennyi trafit telepítenek mostanság a környékünkre és ehhez még hozzá adom a mobil eszközöket, már esélytelen lesz bármit megúszni.
            Ezért talán a legjobb ha veterán motorral és veterán autóval közlekedünk.
            Ezek már 70-80-nál megadják azt a sebesség érzetet amit a mostani járgányok 130-nál(se) tudnak....

            Komment


              Egyébként már döntöttem.
              Lassan bennem is megérik a gondolat, hogy én pedig rendszám nélkül fogok közlekedni.
              2 hete mentünk a szakadék kettes golfunkkal Szadára, ( Kb 90 a végsebessége), de amúgy nagyjából 80-nal a 3-as főúton. Frankón besötétedett mire Gödöllőre értünk plusz esett is az eső. Táblánál gáz elvesz.... 150 méterre trafi. Hát persze hogy beleszaladtam.....
              Úgyhogy komolyan gondolkozok rajta....

              Komment


                Táblánál gáz elvesz... 150 méterre trafi.
                Ott mindig vigyázz mert bizony nagyon szeretnek mérni
                Elég meredek lejtőn érkezel be Gödöllőre, elég erősen kell fékezni az 50-hez... Ezt pedig kevesen teszik meg.
                Én, a nemkalapos, de Suzukis inkább tötymörgök a megengedettel, és bizony befékezek a város kezdetét jelző tábláknál, nem érdekel hogy a lökhárítómat karcolva anyáznak mögöttem a csodálatosabbnál csodálatosabb luxusautók volánja mögött. Inkább az MZ-re költöm a fölös pénzemet. (Egyébként az említett helyen kívül az Isaszegi úton is érdemes vigyázni, szeretnek ott fényképészkedni)

                Komment


                  Azt mondja Tíííízezer Ft lesz!
                  Nem biztos az ! Tavaly a hátam mögött botorkáló rendőr kiszúrta, hogy lejárt az utánfutó műszakija. Mikor begyűjtötte az okmányaim megjegyezte, hogy megúszhatom egy helyszíni tízessel. Majd egy percel később a jogsim orvosiját bögdöste, ami szintén lejárt. A vége feljelentés lett. A hatóságtól kapott levélben az szerepelt, hogy kétrendbeli enyhe szabálysértést követtem el, de mivel az elmúlt két évben nem bűnöztem, ezért csak ejnye-bejnyében részesítenek ! ( A helyszínen fizettem volna egy szabálysértésért ! )

                  Komment


                    Ha már jogsi, az okmányirodába kapott papírral vezetni is lehet vagy várhatok 3 hetet amíg megjön a műanyag darab? Már kinéztem a motort csak félek hogy elviszik mire a bürokrácia lassú gépezete kiköhögi...

                    Komment


                      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ha már jogsi, az okmányirodába kapott papírral vezetni is lehet vagy várhatok 3 hetet amíg megjön a műanyag darab? Már kinéztem a motort csak félek hogy elviszik mire a bürokrácia lassú gépezete kiköhögi...
                      Azzal csak a régi kategóriákat. A frissen megszerzettet nem!
                      Ha félsz hogy valaki elviszi előled akkor menny, nézd meg aztán kérj meg egy, megfelelő jogsival rendelkező, ismerőst hogy hozza el neked.

                      Komment


                        Remek, remélem munkatársamat rá tudom beszélni... Köszi az infot.

                        Komment


                          Táblánál gáz elvesz... 150 méterre trafi. Hát persze hogy beleszaladtam...
                          Úgyhogy komolyan gondolkozok rajta...
                          Azért a városhatár táblánál nyomni egy enyhe féket nem egy olyan dolog, ami tönkreteszi a kocsit, vagy a sofőr idegeit.

                          A direkt ilyen helyen álló rendőrök már inkább.
                          Everything is better when you decide you don't care.

                          Komment


                            Már kinéztem a motort csak félek hogy elviszik
                            Erre kitalálták a bánatpénzt!Előlegezd le,ha eladja dupláját kell visszakapnod,ha nem veszed meg marad.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              A mai nap a hatoson megint találkoztam egy birkával, amelyik akkor vágott ki előzni, amikor épp én jöttem szemben nagy tempóval (bőven látta, hogy ott vagyok). Szinte állóra kellett fékeznem és lehúzódnom.
                              A csoda az, hogy ilyet barmokat csak a 6os út Pécs-Szigetvár közti szakaszán látok, de ott minden alkalommal.


                              Fuck you

                              Komment


                                Az ilyen után kell utánafordulni, és ha megáll, kiszedni a volán mögül és felfektetni a motorháztetőre. Vagy szimpla eleganciával lerúgni a tükrét.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X