Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hogy vagyunk a zsiráffal, és egy kis nyelvtan.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Óóóó... ha most 20 éves lennék.. nem ilyen fáradt.. S most lenne 1989...

    - - - Updated - - -

    lennék..............

    Komment


      #77
      Most végig olvastam.... Vidám percek voltak. Ismét.

      Komment


        #78
        Atti69 :Valaki nem tud róla ?Szeptember óta semmi hír.....felőle!
        Telószámát megköszönném !
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #79
          Magam is megköszönném a telefonszámát,-mert nekem is hiányzik,sokszor eszembe jut.Nem jó dolog az,ha ilyen sokáig nem hallani semmi hírt egy jó fórumtársról.Gondolom el van veszve az Őszi teendőkben és nem arról híres egyébként sem,hogy alul vállalja magát,-remélem más ok nincs a távol maradásra!Telefonszámot csak privátban,mert nincs felhatalmazás a közzétételre!

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            #80
            Köszönöm Fergusson a teflonszámot.

            Komment


              #81
              Szervusztok!

              Próbálkoztam a kapott telefonszámmal,de a géphang azt mondta hogy "ezen a számon előfizető nem kapcsolható".A szám egyébként egy 60-as körzetszámú vonalas telefon száma,ha van valakinek esetleg egy másik telefonszáma az Attila elérhetőségéről,-kérem szépen privátban küldje meg nekem!

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                #82
                Szervusztok!

                Telefonáltam a 60-ast 30-ra cserélve,fel is vette valaki,azt nem tudom ki,de nem az Attila,-amikor mondtam,hogy kit keresek,akkor azt válaszolta,hogy téves,ez nem a Kiss Attila telefonszáma.

                Egy kissé el is szomorodtam,nem azért mert téves a szám,mert előbb-utóbb csak valahogy meglesz a valódi,hanem azon a kórképen,ami erre a társadalomra vonatkoztatható.Úgy tanítottak minket,ha egy beszélgetést kezdeményezünk,akkor a bemutatkozással kezdjük,amelyre a beszélgető partner szintén bemutatkozik,-ez egy alapból elvárható emberi magatartás.
                A bemutatkozással kifejezzük nyíltságunkat és megbecsülésünket a partnerünk felé,melynek viszonzásaképp elvárható a másik fél ugyanilyen irányú megnyilvánulása.

                Szóval,-bemutatkoztam melyre semmilyen viszontreakció nem történt közöltem,hogy kit keresek,-melyre az volt a válasz,hogy ez a szám nem a Kiss Attila telefonszáma és kész.Valahogy a hangsúlyból még azt is éreztem,hogy meg is zavartam az illetőt,ami természetesen valós is lehet,de elnézést is kértem.Megértem én azt,ha valakit alkalmatlan időpontban ér egy telefonhívás,mert autót vezet,munkahelyen,vagy éppen "résen" van,de a modortalanságot nehezen tudom elfogadni.

                Itt tart a társadalom és semmi reményt nem látok arra,hogy ez pozitív irányba változzon,egyre személytelenebb minden,az emberek bezárkóznak,-pedig állítólag társas lények vagyunk.

                Továbbra is várom az Attila telefonszámát!

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  #83
                  Hoppá!

                  Akkor elnézést kérek Tőletek (mátéapu, Che Józsi bátyám) azt hittem, hogy jó a szám.

                  Sajnos nincs másik....
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Fergusson; 2018 nov. 09, 12:15.

                  Komment


                    #84
                    Face
                    https://www.facebook.com/profile.php?id=100014516225046

                    Komment


                      #85
                      Én a Facebukon próbálkoztam.....eredménytelenül...Valami nagyon nem kóser Attila körül
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #86
                        Nyugi nem kotyogok előre Che kapta a piros pöttyöt!

                        Komment


                          #87
                          Üdv a barátoknak és kedves cimboráknak! Valóban elvesztem kicsit a túlvállalt munkákban,de már tisztul a dolog.. + egy kis építkezés szabad időmben. Köszönöm nektek,hogy aggódtok,de szerencsére gond nincs. Most még visszamegyek pakolászni amíg világos van,utána folytatom a kocsmában. Kigurult pár szép motor,s kevés csúnya is.. majd teszem a képeket.

                          Komment


                            #88
                            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            az volt a válasz,hogy ez a szám nem a Kiss Attila telefonszáma és kész.Valahogy a hangsúlyból még azt is éreztem,hogy meg is zavartam az illetőt,
                            Jó volt visszaolvasni az itt történteket. Magyarázat: az egy jó régi telefonszám volt, s valami vita miatt a szolgáltatóval töröltetve lett. Sok ismerősnek még mindig megvan. Egy bizonyos idő elteltével a számot újra kiadják... s akkor az új használót érik meglepetések. Lehet azért volt kissé morcos az illető,mert Józsi bátyám aznap a negyedik volt aki engem keresett.. De az is megtörténhet (látok rá esélyt) hogy már Ő is inkább lecserélte a számot..

                            Komment


                              #89
                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              De az is megtörténhet (látok rá esélyt) hogy már Ő is inkább lecserélte a számot..
                              Ha már a számoknál tartunk...Kedves Atti, elküldenéd privátban a telószámod, mert nekem is a régi van még ...Előre is Köszönöm!

                              Üdv!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X