Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kertészkedés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Nem mondható rád, hogy felkészületlen vagy.

    Komment


      #77
      movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      az iden msr kivagtam tobb fat mint az elmult 3 evben
      Ilyen fegyvertárral persze könnyű.

      Komment


        #78
        Click image for larger version

Name:	IMG_20210531_085249943_HDR.jpg
Views:	170
Size:	1.08 MB
ID:	227731 Itt meg a laban all csak komplikalt mert eresztgetni kellett es egyedul voltam Click image for larger version

Name:	IMG_20210531_170333684_HDR.jpg
Views:	128
Size:	1.12 MB
ID:	227732 itt ellenben mar a foldon hever kart nem csinaltam de hulla faradt vagyok.​​​​​

        Komment


          #79
          Sziasztok ma ismet egy erdekes munkam akadt. Click image for larger version

Name:	IMG_20220114_094017204_HDR.jpg
Views:	131
Size:	1.04 MB
ID:	229680 ezta fat kell ki vagnom csak az alatta allo autot nem tudak elmozditani Click image for larger version

Name:	IMG_20220114_094014653_HDR.jpg
Views:	121
Size:	1.02 MB
ID:	229681 Click image for larger version

Name:	IMG_20220114_093959468_HDR.jpg
Views:	122
Size:	1,014.1 KB
ID:	229682 szegeny jarmu igy sincs jo passzba sajnos kint hal a szabad eg alatt .Vegul is csak sikerult nem tenni kart se benne se a tetobe sem a felso ezetekben.

          Komment


            #80
            Elképesztő tornát csinálsz a fákon,jó edzésben lehetsz.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #81
              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Elképesztő tornát csinálsz a fákon,jó edzésben lehetsz.
              Hat most 3 hetig karantenba voltam meg valamelyk regi baleset vegett a bal vallam izuletei fajnak vagy ket hete ,vagy a covid hagyateka .Hat megszenvedtem ezen kivul meg masik kettot silerult befejeznem sajnos a negyediket kivagni visszakell mennem .Delutan 15,30 tol nyitnom kell a boltba a masik munkahelyemen ,ez a bosszanto hogy egy oras munkaert ra fog mennem egy masik delelootm.
              Egyebkent az udvaron all meg egy Mini is a garazsok meg tele vannak szemettel rossz butorok stb egy Harley meg vagy ket motorino rozsdas biciklik stb.Az autok meg rohadnak kint .

              Komment


                #82
                movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                az alatta allo autot nem tudak elmozditani
                Utólag mocskosul okos vagyok de két kerékmozgatót ill. két békát alátoltam volna oszt ameddig lehet eltoltam volna. Mert a kibicnek semmise drága!

                Komment


                  #83
                  emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Utólag mocskosul okos vagyok de két kerékmozgatót ill. két békát alátoltam volna oszt ameddig lehet eltoltam volna. Mert a kibicnek semmise drága!
                  Hat ha lett volna nalam ilyesmi .De legszivesebben hazaig a garazsomba.

                  Komment


                    #84
                    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    két kerékmozgatót ill. két békát alátoltam volna oszt ameddig lehet eltoltam volna.
                    És akkor mi maradt volna az izgalomból???? Jó, jó maradt volna még a tető meg a felső vezeték, de ennyi már Movisznak édes kevés a kihívásból! Ismertem valakit, aki egy üvegtáblát állított a garázsa hátsó falához, (hogy neki ne tolasson a falnak). Amikor kérdeztem, hogy miért nem egy deszkát, vagy kerék-ütközőt tesz oda, az volt a válasza, hogy: "na és az önbecsülésem?"

                    Komment


                      #85
                      A holnapi in munkahoz keszules metszes nagyban. Click image for larger version

Name:	IMG_20220131_131418813.jpg
Views:	91
Size:	547.2 KB
ID:	229874 Click image for larger version

Name:	IMG_20220131_131401937.jpg
Views:	86
Size:	583.0 KB
ID:	229875 szikseg van a kis konnyu eros gepekre.

                      Komment


                        #86
                        Mindegyiket kétszer megtankolod,másnap nem érzed a karod!!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #87
                          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Mindegyiket kétszer megtankolod,másnap nem érzed a karod!!
                          Hat en tobbnyire minden delelott 8-tol 14-ig .ezekkel jatszok .Igazad van nemelyik nap utan a vallam az nem igazn alar mukodni .A sujcsolkentes ezeknel a fureszeknel a legfontosabb van meg egy nagyon jo gep ami hianyzik a sorbol az Echo 2511 mostanaba az amit hasznalok leg inkabb .Ha mar a nagyobbakhoz kell nyulni aklor mar jol allok mert azt jelenti csak a torzs egy resze all amit csak ki kell donteni es a foldon allok .Ellenben kepen lathato fa eseteben a lombkorona eltav olitasa utan jonnek a problemak ugyan is nem lehet ala dobni .
                          Utoljára szerkesztve a következő által: movisz; 2022 jan. 31, 16:39.

                          Komment


                            #88
                            Ha a lombkorona ott marad nem üti meg magát a törzs!

                            Komment


                              #89
                              Click image for larger version

Name:	IMG-20210614-WA0010.jpg
Views:	80
Size:	414.3 KB
ID:	229889 Click image for larger version

Name:	IMG-20210614-WA0006.jpg
Views:	73
Size:	545.8 KB
ID:	229890 Ezek lemaradtak

                              Komment


                                #90
                                movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ezek lemaradtak
                                És ezt hogy ????????????????????????????????????????????????????

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X