Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Zene!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    Nekem úgy összességében Waszlavik jutott eszembe róla. Legalább olyan kemények ők is.
    sepy és CZsolti kedvelte ezt.

    Komment


      #92
      Valaki emlegette nemrég az Eddát:


      Mai szemmel már elég érdekesen néz ki a klippjük
      sepy, Beagle és 4 további látogató kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #93
        Már ha klippnek nevezzük... De azt hiszem jobb ez így "eredetiben". Legalább is nekem jobban tetszik így mint ha egy manapság megszokott lenne.
        Amúgy pedig alapmű!!

        Komment


          #94
          Habár nem kifejezettem olyan zene, mint a többi, de ez a videó - amit a totalcar-on láttam (amit nem szeretek, de itthon maradtam tanulni és már annyira unom hogy totalcar-t olvasok) - jól példázza a zene mennyire meg tudja változtatni az ember viszonyulását a képekhez. A videóban motorverseny van, körváltós Innovákkal és a nyugalom megzavarására alkalmas esések. De ez a zene valahogy elűzi a drámát abból, ahogy maláj barátaink esnek-kelnek az egész pályán, a kerítésen/gumifalon és a betonszegélyek mellett...

          sepy, sinter és zahi kedvelte ezt.
          There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

          Komment


            #95
            Czetkás Himnusz: Figyelni a szövegre! Nagyon besz...sz zene!
            CZsolti és zahi kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #96
              Még egy kis csehszlovák népzene, most magyar felirattal:
              CZsolti, dongos78 és pasetta kedvelte ezt.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #97
                Ez is '78-as, mint én!!!!!!

                Komment


                  #98
                  Elég gyakori évjárat úgy látom a 78-as!
                  pasetta kedvelte ezt.

                  Komment


                    #99
                    Mi elmúlhatunk!.......DE A ROCK ÖRÖK!!!!https://youtu.be/34P18at0Q7s?list=PLx1238I_WP4bx6KM_nTMjukx0KUvd6iQf

                    - - - Updated - - -

                    Mert ,,jánykoromban"is volt ROCK,ma is van és lessz is!https://youtu.be/Mj1i_yx5BV0
                    Titus, pasetta és 3 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      Szervusztok és szép estét!
                      Nem semmi, de teljesen megfeledkeztem a zenei topikról! Ez is régi, de nekem akkor is tetszik! Talán a ráspoly hangú ének hang miatt.
                      apacsavo kedvelte ezt.

                      Komment


                        Még egy kis csehszlovák népzene, most magyar felirattal
                        Megnéztem és meghallgattam. Azóta nem megy ki a fejemből ez a hülyeség: Jozsin s blazsin vagy mi a fene. ,.
                        wsievers, dongos78 és pasetta kedvelte ezt.

                        Komment



                          Csak azért, mert sikerült ma egy alig 150 méteres szakaszon elhagynom 6000 "jó magyar forintot".

                          Komment


                            elhagynom 6000 „jó magyar forintot”.
                            Akkor neked erre van szükséged !
                            pasetta kedvelte ezt.

                            Komment


                              Nem rossz teljesítmény!
                              Tényleg!Ez lehetne egy új mértékegység!Hány méteren hány forintot(vagy bármit!)tudsz elhagyni!........és ez hogy aránylik az agy térfogatához,bioelektrikus teljesítményéhez az idegrendszer adott időpontban,életkorban,időjárási viszonyok között a családi állapot és az asszony izgalmi állapotához! A felállított egyenlet kifejezhetné az adott illető(pasas!....a Franciapassenger szóból ered!)bénasági fokát a fentebb említett állandó és változók függvényében! Az ISO-ba talán nem férne bele!(úgy ahogy az én fejembe sem!)
                              pasetta, CZsolti és Fergusson kedvelte ezt.

                              Komment


                                pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                sikerült ma egy alig 150 méteres szakaszon elhagynom 6000 „jó magyar forintot”.
                                Én ezt úgy kerülöm el, hogy a "felesleges" pénzemet AZONNAL ráköltöm a motorra.
                                pasetta és Fergusson kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X