Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Régi képek, filmek - filmrészletek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Régi képek, filmek - filmrészletek

    Ma találtam ezt a filmecskét régi amerikai versenyekről.


    Egy-egy ilyen film nézése, vagy egy-egy otthon őrzött fénykép megtekintése nem csak az akkor még cseppet sem veterán járművek miatt érdekes, hanem a ruhák, emberek, frizurák, környezet, egyszóval az egész hangulat miatt.

    Jó lenne minél több filmet és képet látni, tessék bátran kotorászni a családi archívumban!
    Everything is better when you decide you don't care.

    #2
    Biztos sokan láttátok már,de van aki még nem. Én is csak most.

    Küzdelem 1/6 - YouTube

    -b.
    Utoljára szerkesztve a következő által: barna; 2011 dec. 11, 22:57.
    CZsolti, Balumester és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Itt található egy archív filmrészlet a Cz 175 typ 450 gyártásáról:
      -t5-, emu és 2 további látogató kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        Találtam pár régi MZ reklámfilmet
        ETS-250:

        ES250/2:

        ES150:
        dongos78, CZsolti és 4 további látogató kedvelte ezt.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #5
          Ez egy 1980-ban készült film a magyar autósportról. Amatőröktől a profikig a hőskorban. Nem csak autóversenyzőknek!
          Nagyon igazi!!!
          Autóversenyzők - YouTube

          Komment


            #6
            Nagyapám is nagy motoros, később autós ember volt. Nemrég találtam családi fotók közt jó néhány autós-motoros képet róla. Nem akarok senkit traktálni vele, de ha valakit érdekelnek az ilyesmi régi képek, tudok még felrakni.
            Click image for larger version

Name:	E Papa.jpg
Views:	1
Size:	81.5 KB
ID:	129675

            Komment


              #7
              Szervusztok. Nagyfékdobos mottója szerint : " Aki megtanulta becsülni a múltat, jobb eséllyel tekinthet a jövő felé. " Így úgy gondolom jöhetnek a ma már a járműtörténelem részét képező fotók , amiből sokszor olyan részletek bukkannak elő, amit az idő elhomályosított. Részemről szívesen nézek régi fotókat. Üdvözlettel.

              Komment


                #8
                Gabó_Racing eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nagyapám is nagy motoros, később autós ember volt. Nemrég találtam családi fotók közt jó néhány autós-motoros képet róla. Nem akarok senkit traktálni vele, de ha valakit érdekelnek az ilyesmi régi képek, tudok még felrakni.
                [ATTACH=CONFIG]4477[/ATTACH]
                Üdv!
                Ha már így felajánlottad , én megkérnélek , hogy tegyél még fel ilyen régi képeket (főleg motorosat) ,mert engem érdekelnek.De gondolom sokan vagyunk így!
                Előre is köszönöm.

                Komment


                  #9
                  Úgy gondoltam, berakom a képeket egy albumba, ott megnézhetitek.




                  Főleg autós képeket találtam, motoros nem túl sok maradt. Ha találok még, azokat is feltöltöm.

                  Komment


                    #10
                    Gabó_Racing eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Úgy gondoltam, berakom a képeket egy albumba, ott megnézhetitek.
                    Köszönjük a képeket, örömmel nézegetem az albumodat!

                    Egy kérésem lenne ezzel kapcsolatban hozzád, és azokhoz, akik saját archív fotókat töltenek fel! Sajnos az interneten legtöbbször dátum nélküli fotókkal találkozom, pedig az eredeti papírfotók hátuljára gondos készítőik gyakran feljegyezték a fotózás idejét vagy helyét is. Ha a fénykép készítésének ideje megállapítható (és természetesen megosztanátok velünk), kérlek azt is jelöljétek (pl. a kép leírásában)! Hátha ez is segít olyanokat, akik például eredetiséggel kapcsolatos kutatásaik közben akadnak a fotóra. Ahogy erre kiváló példa jelenlegi vitánk az esetleges nagy fékdobos Pannonia T5-ről.

                    Köszönöm még egyszer az értékes fotókat!

                    Komment


                      #11
                      Rendben, leülök Édesapámmal, és egy laza fröccs kíséretében megpróbáljuk belőni a dátumokat, és a képekhez beírom megjegyzésbe.

                      Komment


                        #12
                        Gabó_Racing eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Rendben, leülök Édesapámmal, és egy laza fröccs kíséretében megpróbáljuk belőni a dátumokat, és a képekhez beírom megjegyzésbe.
                        Szerintem a dátumokon kívül egy rövid leírást is megérdemelnének ezek a képek. Legalábbis, ha van elég fröccsnek való az asztalon.
                        Everything is better when you decide you don't care.

                        Komment


                          #13
                          Nem fröccsel üzemelünk, az csak a gondolkodást segíti, Béláim...
                          Megteszem, amit lehet.

                          Komment


                            #14
                            Gabó_Racing eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem fröccsel üzemelünk
                            Tisztán se rossz, csak úgy a képválogatás tart tovább!
                            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                            Komment


                              #15
                              Megvan a teljes film -igaz nem a legjobb minőségben- már ha érdekel valakit.
                              Ha kell fel tudom tölteni valahova a netre.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X