Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Régi képek, filmek - filmrészletek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Miért is élünk?

    Miért is élünk - YouTube

    Komment


      #77
      Click image for larger version

Name:	DSC02139.jpg
Views:	1
Size:	193.0 KB
ID:	138449 A jobb oldali milyen típusú motor lehet?

      Komment


        #78
        Jawa, nem kérdés .......

        Komment


          #79
          Szerintem inkább MZ.

          Komment


            #80
            Jawa lesz az csak olyan fura az első lámpája.

            Komment


              #81
              Kereke és a teleszkóp valamint a lámpatartó fül egyértelműen Jawa.

              Komment


                #82
                Szerintem is Jawa lehet. Az első lámpája félgömb formájú, olyasmi mint a 100-as Csepeleké.

                Komment


                  #83
                  Titus szerintem az egy" mi gépünk" Jawa 175 Sport csak az első villa és lámpa nem az övé.Jobban áll neki az a lámpa az biztos mert az eredeti elég bunfordi nem a sportosság szüleménye! A blokk bal oldalán én a szivattyút rejtő kitüremkedést látom persze a tévedés joga jelen esetben is érvényes. Az első kerék fordítva van benne a fékkulcs és a karja jobb oldalra lett áttéve mint az első teló is ezáltal.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2013 okt. 26, 12:26.

                  Komment


                    #84
                    És a kór divatja szerinti, pótkocsi hátsólámpából kreált műszerfal.

                    Komment


                      #85
                      De kár, hogy nincs egy oldalról készült felvétel arról a "sárkányról" nagyon emlékeztet a régi gépemre az is mint Mir- Mur említette ilyen korabeli változásokon ment át,ebben volt a Ts első lengéscsillapító át építve. Szürke- piros volt.

                      Komment


                        #86
                        Teljesen igazad van sepy, ez egy sport Czetka. Akkor azért volt ennyire ismerős. Jobban megnézve látszik a porvédő nélküli hátsó rugóstag is. A tankja furcsa nekem, talán azt is cserélték. Pedig az jól néz ki, az eredeti lámpája tényleg ,,érdekes".

                        Komment


                          #87
                          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Jawa 175 Sport csak az első villa és lámpa nem az övé.
                          meg a tank -

                          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          És a kór divatja szerinti, pótkocsi hátsólámpából kreált műszerfal.
                          ige-igen

                          Komment


                            #88
                            Fiúk egy szó sem esett Dongós videója kapcsán látottakról pedig ez hűen tükrözi a LÉNYEGET,hogy miért is ülünk a nyeregbe. Apacsavóval már boncolgattuk ezt egy kicsit de itt most látható az életben tartó erő és annak lényege. Én is olyan szerencsés vagyok ,hogy van olyan " motoros" Barátom Ki elhagyta a 80-at és rendszeresen nyeregbe száll sőt a nyáron vett egy 250-es Jawát mit készít fel műszakira. Én még siheder voltam mikor Ő oldalkocsis Urallal róta az utat és most örömömre szolgál,hogy barátomként nevezhetem!!.Egy öreg Veterános mely tényleg motoron és motorok között töltötte az életét.

                            Komment


                              #89
                              Tegnapelőtt éjjel a XXI. században foglalkoztak egy kicsit a Pannoniákkal:
                              Amikor harci feladat volt a motorozás - XXI. század - RTL Klub
                              Sok érdekes dolgot meg lehet tudni ebből a rövid kis összeállításból, bár mi még órákig tudnánk ilyeneket nézegetni

                              Komment


                                #90
                                Egy kis horrorvígjáték, gyerekek esetében legalább 14+ (de komolyan!):


                                Staplerfahrer klaus - YouTube


                                Még a Brico-ban vetítették le munkavédelmi oktatáson

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X