Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum találkozó 2022

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61

    Komment


      #62

      Komment


        #63
        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        VETERÁN FÓRUM TALÁLKOZÓ 2022. 07. 28-31 MEZŐCSÁT TERMÁLFŰRDŐ! Részletek később !
        Szabi bevésve, még pont időben mert egy valaki már be volt írva pont erre a 2 napra (létszám 2 szabadságost enged egy időben).

        Komment


          #64
          Köszi Gyuri ez az utolsó kép a mi helyünk??

          Komment


            #65
            Óriási álmom volt mindig Mezőcsáton termálfürödni! Végre! Megyek! Dodi bácsi lakójával bepöffeszkedek! Mondá a Fórum: Oh Jeh! Ilyesmi tájban van Mezőnyárádon a békafesztivál. Ha lenne beugorhatnánk brekegekni. Csak Úgy mondom!
            Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2022 ápr. 10, 11:59.

            Komment


              #66
              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              az utolsó kép a mi helyünk
              A napos verzió.. !.................................

              Komment


                #67
                Az első a fák alatt!!! Talán a sátorozóknak mint mi is jobb lesz.

                Komment


                  #68
                  sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Egyetlen gond a Strandon nincs móló
                  Én egy jó hasast bárhol ugrok, ha nagyon kibékülünk még a füvön is!

                  Komment


                    #69
                    Ezt olvasva Endrém bocs de felröhögtem. Eszembe jutott mily karcsú vagy Te is mint én csak Neked meg van a magasságod is hozzá! Képzeletemben nem füvön porban láttalak. természetesen békülünk mint mindíg első a Barátság!!! De tudod van ki csak igazán mólón tud jót aludni máskor lakóautóban szundizik

                    Komment


                      #70
                      A jó idő lassan beáll és felébredt a természet! Én szeretném javasolni a Becses társaságnak próbáljuk meg utánozni mi is! Már a fecskék is megjöttek sajnos nem Józsi írogatja ! De ki még mozog tessen billentyűt nyomogatni a közösségünk fennmaradásáért!! Hogy állnak a gépek? Pénteken én is szeretnék egy hosszabbat gurulni ha az égiek is úgy akarják. Már lepi a por az ülését a gépemnek a takaró alatt oly régen ültem rajta.

                      Komment


                        #71
                        Ma ismét bejarason voltam. Teszek fel pár fotót telefonról, és írok hozzá ismertetőt laptopról.
                        Attached Files

                        Komment


                          #72
                          Attached Files

                          Komment


                            #73

                            Komment


                              #74

                              Komment


                                #75

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X