Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ki mit hoz!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    nálam lesz profi konyhakés+v.deszka, viszek 25 éves szilva pálinkát és tokaji bort valamint krómtisztítót és fogkefét... motorral megyek én is, de ha vmi beszerzés szükséges, átmászok Mezőcsátra és megoldom azonnalra...

    Komment


      #77
      Sikerült kivasalnom,eredeti anyag szerintem minden veterános ijesmiről álmodik mikor félrerak egy alkatrészt vagy járgányt
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #78
        Ha addigra elkészül akkor viszek faeper vagy meggy pálinkát. Ha nem akkor tavalyi körtét
        (saját főzés minden)

        Komment


          #79
          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sikerült kivasalnom,eredeti anyag szerintem minden veterános ijesmiről álmodik mikor félrerak egy alkatrészt vagy járgányt
          ... és hány raklappal , maradt rád ?

          Komment


            #80
            Bármit viszek, ha kialakul hogy reszelünk-e és mi lesz a menü, de el kellene mozdulni a határozottság irányába.

            Komment


              #81
              Na, akkor egy kicsit előrébb mozdítom a határozott irányt.
              Nem reszelünk. Ott megbeszéljük a "hogyantovábbot" és kivitelezést az emlékpark gépével kapcsolatban, de csinálni nem csináljuk. Szórakozunk.

              Péntek este szalonna és kolbász sütés.

              ​​​​​​Szombat ebéd rendben, este pedig legyen mondjuk egy gulyás. Ne bonyolítsuk túl. A hozzávalókat ott helyben is beszerezhetjük, az árát pedig összedobjuk. Endre, ha tudsz bográcsot hozni, akkor azt megköszönöm.

              Komment


                #82
                ...... támogatom .

                ( de engem kifog támogatni )

                Komment


                  #83
                  .....tehát kolbász,szalonna és alkohol......én is támogatom....

                  Komment


                    #84
                    Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    krómtisztítót és fogkefét..
                    Biztos hogy nem rákkeltő ?

                    Komment


                      #85
                      Én viszek egy széfet a motorkulcsoknak !

                      Komment


                        #86
                        csak akkor ha az autódhoz van hegesztve még így is kevés értelme lenne mert valaki addig részt vesz Mackós továbbképzésen. Azért vannak itt aktív résztvevők kik sokra képesek!. Békülés szándék fenntartva!! Lehet sértődni!!

                        Komment


                          #87
                          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Békülés szándék fenntartva!!
                          Persze a testőröd ,kiegyelné a szemünket....
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #88
                            Szerintem kérjünk rohammentőt és mentőhelikopátert is,mert már annyi a pálinka felajánlás,hogy ennek nem lehet jó vége.Nem pálinka fesztiválra készülünk,hanem az V.fórum találkozóra.

                            Aki csak tudja,hozza magával a párját (sajnos ez a mai gender világban a nemekre vonatkozóan nem teljesen egyértelmű,de remélem mi még nem teljesen hülyültünk meg),mert a gyengébbik nem képviselői egy kissé ellátják a fékek és ellensúlyok feladatát,ebből is kikövetkeztethető,hogy a gyengébbik nem,-valójában az erősebb.

                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              #89

                              "Aki csak tudja,hozza magával a párját (sajnos ez a mai gender világban a nemekre vonatkozóan nem teljesen egyértelmű,de remélem mi még nem teljesen hülyültünk meg),"

                              Én viszem.......
                              Egyébként megrögzött hetero vagyok és elég erős az akaratom....

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X