Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ki mit hoz!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    heegany Hozz légyszives magaddal egy hollanderkulcsot nekem,vásárlás céljából!!!! Köszi!!
    Oké! Be is teszem gyorsan

    Komment


      #62
      Ilyenkor elgondolkodok hogy mi van ha ez motorral kap el? Az eső meg a jég még elmegy, de olyan szél fújt hogy a kocsit is erősen dobálta. Nem tusom hogy a motort meg bírnám-e tartani ilyenkor.
      Majd holnap elmesélem ! 1988 nyara, M-7 autópálya két személlyel , az év legnagyobb vihara . 100-120 kilométeres oldalszél ! ( Mi meg fürdőruhában )

      Komment


        #63
        Most értem haza a paprikával. Mivel veterános cimbi,nem sikerült előbb menekülnöm.

        Komment


          #64
          itt is volt vihar -kicsi - viszont elég volt arra hogy a vizespólóban meredezve didergő , jéggelvert csajoknak fel-fel libbentse a szoknyáját . na ezért pl jó itt pesten , -a sok ázott csirke ...

          Komment


            #65
            Bontottcsirkét hozzál, bontott csirkét,bontott csirkét,bontott csirkéééééét....!!!

            Komment


              #66
              Te Zoli vizes póló versenyen te a térdeket nézed??

              Komment


                #67
                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Te Zoli vizes póló versenyen te a térdeket nézed??


                Hol élsz te ? A nevezett testrész már alapból látszik , a szél kicsit fentebb libbent ....

                Komment


                  #68
                  Hát az attól függ !!!

                  Mint az ominózus viccben :
                  - Mi van az öregasszony két melle között ???
                  - ????
                  - Hát a pi..ja !

                  Komment


                    #69
                    Mivel én nyitottam ezennel bezárom az idei évre ezt az oldalt: Én úgy gondolom Kik ott voltunk Többet kaptunk és vittünk haza melyek nem romlandók és az idő múlásával szép emlékként előhívhatók egyik része a memóriából a többi a feltöltött képekből. Köszönöm, hogy Közöttetek lehettem.

                    Komment


                      #70
                      szép emlékként előhívhatók
                      Köszönöm, hogy Közöttetek lehettem
                      Ezeknek az emlékképeknek, ti is fontos részletei vagytok !

                      Komment


                        #71
                        Mivel ezt az oldalt én nyitottam anno így most is megteszem!!!: Mivel lassan megérjük az V. találkozónkat és újból aktuálissá válik kérdésem! Közben elmélkedem ki gondolta volna a pár aktív tag gondolatából kinőtt egy összetartó csapat melyhez jó tartozni!!!

                        Komment


                          #72
                          Akkor részemről MM-zárolós tartósító olaj..
                          Uborkasalátának valót 5-10kgkörül....Tudom kajával szervezetlenek vagyunk,főzni nem igazán tudok 2kg körüli füstölt szalonna még bekerül a tarsolyba...Melesleg ,de nem utolsó sorban hiányolom az Igric.. Cz zsolti.. és nem utosósorban több tag nem reagálását........
                          Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2018 júl. 15, 20:38.
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #73
                            Nagyon könnyedén fogja fel a társaság,úgy tűnik pedig,most már a finisben vagyunk és illene komolyabban átgondolni a vinni valókat!Aki motorral jön az ne cuccoljon fel annyira,hogy attól a sok pakktól instabillá váljon a motorozás,ezt nagyon fontosnak tartom,mert nem szeretném,ha akárki is balesetezne!Nagyon nehéz úgy bármit is tervezni,hogy azt sem nagyon tudjuk,hogy hányan leszünk.

                            Komment


                              #74
                              Én nem viszek semmit . Dolgozni sincs ott kedvem . Viszont egy jó megbeszélés után , akár nálam is -- rendbetehetődhet a motor . Festékhez nem nyúlok , de szét -össze rakom , homokoltatom , horganyoztatom .
                              Ennyit már most bevállalok , nettó önköltségen hozom -viszem , vagy akármi ha kell .

                              Komment


                                #75
                                Szalonnát és zöldséget én is viszek. Túl komolyan pedig ne vegyük. Ez szórakozás.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X