Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ki mit hoz!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Kellően hosszú nyársakkal ( min. 3m) a probléma leküzdhető. A tűznek elég akkora hely, körbeülni pedig létszám kérdése. Minél többen vagyunk, annál hosszabb nyárs kell!

    Komment


      #47
      ..vagy ugye leht több sorban is , szorossan mögé állva , hónaalatt átdugva

      Komment


        #48
        Mert miért kell a tüzet kis körbe rakni? Csináljunk jó hosszú rakást.. akkor sorban odafér mindenki.

        Komment


          #49
          Zsolti petrence rúddal nem lehet pergetni!

          Komment


            #50
            Okés, akkor süssünk nyárson egy oldal szalonnát és mindenki kap belőle!

            Komment


              #51
              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ..vagy ugye leht több sorban is , szorossan mögé állva , hónaalatt átdugva
              Én azt hittem az a billiárd

              Komment


                #52
                CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Okés, akkor süssünk nyárson egy oldal szalonnát és mindenki kap belőle!
                "...S jutott eszembe számtalan,szebbnél-szebb gondolat..."

                Komment


                  #53
                  sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én azt hittem az a billiárd

                  ....itt is kapsz bónust , ha eltalálod a golyót

                  Komment


                    #54
                    Csak az enyémet kíméljétek meg ha lehet.

                    - - - Updated - - -

                    Szóljatok Chemotox-nak a kocsmát költöztesse Keszibe!

                    Komment


                      #55
                      Szervusztok!

                      Mikről nem maradtam le!Érdemben,már nem is tudok hozzászólni.Megyek is leellenőrzöm a guminyomásokat,még a pótkerékben is,megnézem a folyadékszinteket,ha kell töltök utána és elkezdek bepakolni,mert egyből hajnal három lesz.

                      Az alföldön igen fülledt és forró a levegő,szélmozgás semmi.Az indulás előtt még a növényeket is meg kell,alaposan locsolni,mert szegényeknek,jó két és fél napot ki kell bírni.

                      A holnapi találkozás reményében,mindenkinek jó utat kívánok!

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        #56
                        Nálunk kisebb vihar volt , kb 30-40 perces laza esővel , a hőmérséklet 36 °C -ről visszaesett 25-27 fokra !

                        Komment


                          #57
                          Kék Villám fölmálházva, hajnalban start.

                          Mi is bepakoltunk és hajnalban indulunk mi is!!

                          Nem csak a motoron van meleg,hanem a bádogkasztniban is.....

                          Komment


                            #58
                            zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nálunk kisebb vihar volt , kb 30-40 perces laza esővel , a hőmérséklet 36 °C -ről visszaesett 25-27 fokra !
                            Felénk is elférne egy "kisebb vihar".....de itt "dübörög" a...kánikula

                            Update:

                            Már itt is gyűlnek a -sötétebb felhők- ....ki tudja(?) még eső is lehet belőle


                            Sajnos, nem lett belőle eső, de még hűvös sem.....nagyobb páratartalom azonban IGEN
                            Utoljára szerkesztve a következő által: Fergusson; 2015 júl. 24, 14:23.

                            Komment


                              #59
                              Itt nem is volt olyan kicsi a vihar. Úton Miskolcra meg kellett állnom az autóval, 0látótáv, még az alkatörlőt is alig lehetett látni úgy szakadt az eső meg a jég. De szerencsére nem hagyott nyomot az autón.

                              Ilyenkor elgondolkodok hogy mi van ha ez motorral kap el? Az eső meg a jég még elmegy, de olyan szél fújt hogy a kocsit is erősen dobálta. Nem tusom hogy a motort meg bírnám-e tartani ilyenkor.

                              Amikor indultam itthonról még sütött a nap, bár a távolban már villámlott. Kb 2km-el arrébb már csepergett, még 2-vel meg meg kelletett állnom annyira esett. Kb 1km-el arrébb meg ismét száraz út és napsütés...

                              Komment


                                #60
                                heegany Hozz légyszives magaddal egy hollanderkulcsot nekem,vásárlás céljából!!!! Köszi!!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X