Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ki mit hoz!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy dolog,amit az idei találkozó alkalmával nem szeretném,ha ismétlődne,hogy a végén azt sem kérdeztem meg,hogy ki hozta a csilis babhoz szükséges anyagokat (ami nagyon ízlett,nagyon jóra sikerült,-replay) és legalább a költségekhez hozzájárultam volna,-bevallom ezt azóta is szégyellem.
    Ezzel semmi gond, én úgy gondoltam és most is úgy fogom gondolni hogy ez nem tesz ki annyiit mint az oda-visszaút, tehát elenyésző.

    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ami nagyon ízlett,nagyon jóra sikerült,-replay
    praktikus okok miatt ( a fel nem használt konzerv eláll) szerintem az idén is ez lesz, azonkívül a főzőverseny nyerteseit nem kéne terhelni egy ennél bonyolultabb kaja készítésével.

    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az is bánt,hogy vagy 10 személyre való kimaradt,amit egy zsákban hátrahagytunk és gondolom az enyészetté vált,-lehetett volna annyi eszünk,hogy a gáton sétálgatókat meginvitálhattuk volna egy tányér csilisbabra,a készlet erejéig,ezzel erősítvén a barátságot és egy kissé meghálálhattuk volna a tiszakesziek vendégszeretetét.
    Hát igen, illett volna meghívni a polgármestert, Taluga szüleit, és bárkit aki sokat tett az érdekünkben.


    zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha esetleg nem megterhelő , nem tudnátok még egy kis SÖRT is hozni ???
    Szerintem tavaly abból is maradt egy fél hordóval

    Komment


      #17
      Kellene még fakanál. Csak le ne maradjon..

      Komment


        #18
        Miért lesz " Bajvívás" is?, még a végén Olimpiját szerveztek!.

        Komment


          #19
          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Miért lesz " Bajvívás" is?, még a végén Olimpiját szerveztek!.
          Motoros lovagi torna, majd 4 motoros fogathajtás a gáton.
          Che-t pedig megválasszuk császárnak.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #20
            Kellene még fakanál. Csak le ne maradjon..
            Csatlakoznék Józsi bátyámhoz: Gyerekek, nem kell túlszervezni. Én ugyebár ott is "otthon" vagyok. Ha valami lemarad, akkor kerítünk (alkatrészre, szerszámra is értve).

            Valóban tavaly is megmaradt rengeteg dolog, amit hoztatok.
            A polgármestert és a képviselőket pedig meghívhatjuk vacsorára (a szüleimet azért nem említem külön, mert anyukám úgy is jön a saját képviselője kíséreteként ). Majd tolmácsolom az invitálást.
            Én egyébként holnap hajnalban indulok. Nem akarok napközben hőguta miatt lefordulni a motorról, mert hát azon a sík vidéken elég kevés út közben az árnyék.

            Komment


              #21
              Kedves Tagtársak, akik ott lesznek a találkozón!

              Mivel annyi szó és komment esett a sör nevezetű nedűről, hogy, ha a fele igaz, már az is sok...
              Nem tudom, hogy hogy kérdezzem, nehogy szentségtörést kövessek el, de csak veszem a bátorságot....van igény a csapatban az alkoholmentes sörre (pl.)? Ha igen, akkor én bátorkodnék egy kevéssel beállítani, persze, nem feledkezem meg a nem absztinensekről sem
              Remélem, nem kérdeztem hülyeséget?!

              Üdvözlettel...

              Komment


                #22
                taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A polgármestert és a képviselőket pedig meghívhatjuk vacsorára
                Ez szerintem alap dolog. Ennek így is kell történnie.

                taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én egyébként holnap hajnalban indulok.
                Ezért pedig erősen irígyellek. Legszívesebben veled tartanék de sajnos a meló nagy úr.

                Komment


                  #23
                  Szervusztok!

                  Jányok és Fiúk,-nem akarok én se próféta,se császár lenni,de még korelnök sem,-a Néphadseregben is,csak a Honvédig jutottam,egyszer dicsértek,egyszer fenyítettek és kész.Nem kell nekem semmi rang,még a hírnévpontokról is szívesen lemondok,csak egy lojális fórumtag szeretnék lenni,-aki kitart a közösség mellett jóban és rosszban egyaránt.

                  Üdvözlettel:Che

                  Komment


                    #24
                    Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Remélem, nem kérdeztem hülyeséget?!

                    ....de .......................

                    Komment


                      #25
                      Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem tudom, hogy hogy kérdezzem, nehogy szentségtörést kövessek el, de csak veszem a bátorságot...van igény a csapatban az alkoholmentes sörre (pl.)?
                      tavaly lett volna rá igény, nem tudom idén lesz-e??

                      Komment


                        #26
                        Ha Valakinek lenne egy "szákja" esetlegesen a szabadtéri hűtőnek jó lenne mivel a hegyekben pince hideg lehet az itóka itt pedig Tisza hideg mely energia takarékos!Józsi nem kérdeztél semmi "rosszat" azt még motorozás közben is lehet inni!

                        Komment


                          #27
                          Ezért pedig erősen irígyellek. Legszívesebben veled tartanék de sajnos a meló nagy úr.
                          Annak én is örülnék! Sok előnye nincs a pedagógus létnek, de ez az egy igen, hogy kötelezően ki kell vennem a szabadságomat nyáron. Pénteken találkozunk. Hűtött "frissítőkkel" várlak.

                          - - - Updated - - -


                          Ha Valakinek lenne egy „szákja
                          Jó arra végső esetben egy szatyor is...

                          Komment


                            #28
                            Jó arra végső esetben egy szatyor is...
                            ....vagy egy hagymás zsák tuti akad falun. Abba sok fér és erős. Egy bibi van hogy a Tisza 20 pluszos. Persze celsius fokban mérve.

                            Péntek estére mi a terv kaját illetően? Értem én ezalatt azt hogy sütünk e egy kis szalonnát össznépileg úgy mint tavaly?
                            Utoljára szerkesztve a következő által: sinter; 2015 júl. 22, 17:28.

                            Komment


                              #29
                              taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem akarok napközben hőguta miatt lefordulni a motorról, mert hát azon a sík vidéken elég kevés út közben az árnyék.
                              Én inkább attól félek hogy a motor kifordul alólam
                              Pénteken mikortól leszel a révészházban? Ha nem enyhül az idő lehet hogy kicsit korábban mennék.

                              Komment


                                #30
                                Pénteken mikortól leszel a révészházban? Ha nem enyhül az idő lehet hogy kicsit korábban mennék.
                                Amikor rám telefonálsz, hogy érkezel. A számom még megvan?

                                - - - Updated - - -


                                Péntek estére mi a terv kaját illetően? Értem én ezalatt azt hogy sütünk e egy kis szalonnát össznépileg úgy mint tavaly?
                                Szerintem az jó, nem?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X