Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

    Sziasztok!
    Már összeült a képviselőtestület a programnaptár miatt, és egyenlőre elfogadták a szokásos július utolsó hétvégéjét, de lehet, hogy idén átteszik aug. 25-re a falunapot a Keszi találkozóhoz. Azért nem írtam még meg a dátumot, mert várom, hogy mit kotlanak ki ebből. A tábor amúgy lefoglalva,találkozó MINDENKÉPP LESZ idén is!
    madorka, joker és 11 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Köszönöm az infót bár jobb lenne a szokásos időpont mert aug. 20 után már ált. rosszabbra fordul az idő. Szeszélyesebb onnan kezdve ez az én tapasztalatom. Bár ne így lenne de mégis csak ez lenne az V.!!!!! De várom már mert a végén nekem is Vigantol cseppet kell innom! / vashiány pótlására adandó gyógyszer / Igaz most jár le a műszakija a Guzzinak 5. én de nincs kedvem gurigázni vele! Kérdezhetitek miért is??- csak a válaszom mint az oviban nem akarok Jézuskát csinálni.
    Fergusson, dongos78 és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszönöm az infót bár jobb lenne a szokásos időpont mert aug. 20 után már ált. rosszabbra fordul az idő. Szeszélyesebb onnan kezdve ez az én tapasztalatom. Bár ne így lenne de mégis csak ez lenne az V.!!!!! De várom már mert a végén nekem is Vigantol cseppet kell innom! / vashiány pótlására adandó gyógyszer / Igaz most jár le a műszakija a Guzzinak 5. én de nincs kedvem gurigázni vele! Kérdezhetitek miért is??- csak a válaszom mint az oviban nem akarok Jézuskát csinálni.
      Kedves Sándor, igen, sokkal jobb lenne a szokásos időpont. Én is remélem, hogy nem variálnak.
      A motorozással pedig tényleg várj még egy kicsikét.

      Komment


        #4
        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nem akarok Jézuskát csinálni.
        Ezen azért eé kellet kissé meditálnom de óriási

        Komment


          #5
          Köszi Attila az infót!
          (erre a jeles hétvégére egy nagyon spéci szilvapálinka-különlegességgel is készülök: besztercei szilva-alap (mag nélkül főtt), vizet a Flórika forrásból nyertük, a rézeleje szélvédőmosó folyadékként végezte, aszalt gyümölcságyon csordogált, eperfa hordóban nyújtózik, 1995-ben főzőcskéztük...)

          Komment


            #6
            Kedves Emu ne meditálj a feleségem Erika és nem Mária + nem a csapongó korban vagyok már igaz a korom elfogadom csak k@rvára repeszt felém a 7.X. Hisz tudod mit mond a kémény seprő mikor haza megy és bele néz a tükörbe!?, jobban nézek ki a koromnál.

            Komment


              #7
              Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              eperfa hordóban nyújtózik, 1995-ben főzőcskéztük...)
              Az a hordó nevezetű mérték: igen ígéretes, mert ugye tudjuk: "inni csak mértékkel!"
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                Igen mértékkel és tartózkodva! Mérték a vödör tartózkodás az asztal alatt!

                Komment


                  #9
                  Várom a fejleményeket, nekem is jobb lenne a szokásos időpont. De majd meglátjuk, ott tarthatnánk már a gépek felmálházásánál.
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    #10
                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    Az a hordó nevezetű mérték: igen ígéretes, mert ugye tudjuk: "inni csak mértékkel!"
                    12,5 literes hordókba került bele, pont jó...

                    Komment


                      #11
                      Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      pont jó...
                      Mármint erre?

                      Komment


                        #12
                        Bár tudom, hogy mindenkinek a megszokott időpont a jó, de nekem ez mindig olyan szerencsétlen volt. Idáig még csak egy találkozóra tudtam elmenni. mindig bejött valami. Úgy tűnik most iis. Ez évben öcsém lánya méltóztatik lakodalmat csapni júliusban, az utolsó hétvégén. Hát miért is ne akkor. van az évben még 51 hétvége, hát pont ezt találta el. Nagy öröm. Bár kétszer sem látom egy évben, mégis mehetek majd bájologni. Még abban reménykedem, hogy nem hívnak meg, mert állítólag már szóltak mindenkinek, de még nekünk nem.
                        E miatt lenne csak jobb nekem az augusztus.

                        A falu dilemmáját megértem. Nyáron többnyire mindenki szerteszét van. Sok helyen szeptemberben vagy kora tavasszal rendezik a falunapokat. Bizonyára azt remélik, hogy az augusztusi rendezéssel többen lesznek majd. Szerintem ennyi.

                        Komment


                          #13
                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Mármint erre?
                          így még nem teszteltem a "rendszert"...,

                          Komment


                            #14
                            Ha avval a hordóval jössz lehet, hogy 4 napos lesz a találkozó és úgy közlekedünk mint a csiga.

                            Komment


                              #15
                              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ha avval a hordóval jössz lehet, hogy 4 napos lesz a találkozó és úgy közlekedünk mint a csiga.
                              van egy gyári pakktartóm hátra, a polifoam és egy ilyen, 8,3 pintes hordó éppen "kitölti a teret"
                              persze a hordó inkább borhoz való: 1 pint az 2 icce, 1 icce az 2 meszely, és 1 meszely pedig 2 römpöly...
                              vagy feldobom a PAv 40-est...

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X