Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Benne van a programban. Békülés !
    A kevés kötelező fix program egyike.

    Komment


      5.............................................

      Komment


        taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        5.............................................
        Alte Hex............

        Komment


          Ha minden a terv szerint halad akkor elkészül az eperlé (faeper). Még egyszer át kell főzni, de alakul
          Az első főzés java elég jó lett
          Click image for larger version

Name:	20180722_151622.jpg
Views:	64
Size:	298.0 KB
ID:	213095
          Kérdés, hány fokos legyen majd?

          Komment


            Felénk 48 fokosra ajánlják a főzdék,állítólag jobban kijönnek az illatok és az aromák.A régi Magyar hagyományok szerint 52 fok,de az már lefelé haladtában is nagyon schauberolja az ember gigáját és nyelőcsövét,-szóval nem a leg kellemesebb,de minden bizonnyal hatásos!

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kérdés, hány fokos legyen majd?
              Ma járt nálam egy főzőember,azt mondta ha sokáig tároljuk elmegy az ereje ,5év alatt 4-fok szerinte ,de nem ment a kárára...Tehát ha azonnali használatra főződ 48-ha,későbbre akkor több...
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                4...............................................

                Komment


                  Sinter-el(Nagy Józsi) beszéltem ma,Ök jönnek Keszibe,csak valamiért nem tud bejelentkezni ide a fórumba.
                  Apacsávót (Kató Gyulát) nem tudtam elérni egyenlőre,remélem nincs baj nála...

                  Komment


                    taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    4..............................................
                    Ezt én amikor még nem voltam veterán úgy szoktam mondani: még négyet alszunk és .........................................

                    Komment


                      És jön a békülés,ráadásul akkor amikor senki nem haragszik senkire,-Jaaaaaaj!

                      Komment


                        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                        Ezt én amikor még nem voltam veterán úgy szoktam mondani: még négyet alszunk és .........................................
                        Akkor most már csak hármat kell aludni!

                        Komment


                          3.................................................

                          Komment


                            És akkor ha apró cigó / ezt bárhogy nevezzük akkor is egy Nemzetség hisz elfogadott még a nyelvvizsgáknál is /gyerekek hullanak az égből akkor is GÓ Tiszakeszi!!

                            Komment


                              Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Apacsávót (Kató Gyulát) nem tudtam elérni egyenlőre,remélem nincs baj nála...
                              Semmi baja!Csak mostanában a ,,Tai csít"(nemtomhogykellírnidenemisérdekel!)....gyakorolgatom a nagy fiaméknál!Egyébként mennék(lehet hogy megyek is!!!!....és ezt nyugodtan vehetitek fenyegetésnek!).......csak nincs méltó veteránom csak ez az öreg hulladék!

                              Komment


                                ,,Tajcsí"(vagymiafene?) gyakorlása közben!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X