Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem igazán értem néhány utóbbi hozzászólást mi motivált ? Nem jó nektek Keszi ? Miért kéne másban gondolkodni, olyanban ami ismeretlen, és semmilyen formában nem kötődik a fórumhoz !
    Én sem értem, hogy miért kéne váltanunk másra, vagy ha kell akkor miért nem Leányfalu (például)?

    Komment


      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem igazán értem néhány utóbbi hozzászólást mi motivált ? Nem jó nektek Keszi ? Miért kéne másban gondolkodni, olyanban ami ismeretlen, és semmilyen formában nem kötődik a fórumhoz !
      Teljesen jó, inkább a helyiekkel van gond. Kicsit elgurult a gyógyszerük... (Tisztelet a kivételnek természetesen .)

      Komment


        Úgy gondolom nincs itt semmi baj . Kicsit sérelmezzük, hogy tavaly kirekesztettek bennünket. Én azt mondom próbáljunk ehhez jópofát vágni és megköszönve azok hozzáállását kik eddig is azon voltak, hogy sikeres legyen a találkozásunk. Aki kíváncsi volt igazán ránk mindíg felkeresett bennünket és közösen örültünk egymásnak ez így legyen ezután is a politikai csatározás pedig a Fórumtól idegen még ha bánt is bennünket.

        Komment


          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ...közösen örültünk egymásnak ez így legyen ezután is a politikai csatározás pedig a Fórumtól idegen még ha bánt is bennünket.
          Teljesen igaz!
          Ameddig lehetővé (nem ellehetetlenné) teszik a találkozót, addig nagyon jó helyen van a csapat...szerintem.
          Azokat kell nézni,akik segítenek benne, a többi pedig...nem a mi dolgunk, szerintem...

          Komment


            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Úgy gondolom nincs itt semmi baj . Kicsit sérelmezzük, hogy tavaly kirekesztettek bennünket. Én azt mondom próbáljunk ehhez jópofát vágni és megköszönve azok hozzáállását kik eddig is azon voltak, hogy sikeres legyen a találkozásunk. Aki kíváncsi volt igazán ránk mindíg felkeresett bennünket és közösen örültünk egymásnak ez így legyen ezután is a politikai csatározás pedig a Fórumtól idegen még ha bánt is bennünket.
            Ezt én is így gondolom, és nem azért, mert a szülőfalum (igazából ha egyéni érdekeim nézném, nekem kényelmesebb lenne, ha az alternatív helyszínre, Szentendrei szigetre szervezném a találkozót. ).
            A kirekesztésről annyit, hogy nem minket rekesztettek ki, igazából a saját hülyeségük miatt magukat zárták el. De ez legyen az ő bajuk.

            Komment


              ÁMEN ......................

              Komment


                Azért voltam ilyen rövid , mert mindent leírtatok , szám íze szerint !

                Komment


                  Ezt gondoltuk ezért nem is részleteztük tovább csak még soká lesz mikor kóstoljuk a " különleges ágyon " ízesített páleszod!!

                  Komment


                    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ezt gondoltuk ezért nem is részleteztük tovább csak még soká lesz mikor kóstoljuk a " különleges ágyon " ízesített páleszod!!
                    ...................már készül !

                    Komment


                      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ...................már készül !
                      Magam előtt látom,amint egy emberke :fúr farag hegeszt esztergál...füst,por,villogó fények,Kovács Kati halkan énekel a sarokban lévő kétméteres hangfalból ,melyen katonásan elhelyezett sörök sorakoznak az első kibontva....FIAT olajteknő,fékcsövek kígyói,fűtésradiátor kondenzátornak,halogénnel megvilágított Olasz hőmérő,szintjelző műszerek,egy diesel előmelegítővel hevített lepárlóból,egy benzin ülepítőpohárba csepeg a nedű.....
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        .... ha , már úgyis fűteni kell a műhelyben - ne éggyen az a gáz potyára .........

                        Komment


                          Érdeklődni szeretnék,hogy mit szólnátok ahhoz,ha az idei találkozó valahol a Dunántúlon lenne?
                          Tudom,Keszi nagyon jól bevált helyszín, pozitív a helyiek hozzáállása és kapcsolódik a falunaphoz..de az érme másik oldala,hogy azért vagyunk páran akiknek ez igencsak "messzi van.." pl Titus,Ba701,Zshali,Gesszti,Dkari hogy csak pár "olvtársat" említsek...
                          Nem árt a változatosság, és "Csabi" P10-esében úgyis kevés a km

                          Húha,látom már írogattatok a témában...na mindegy...
                          Utoljára szerkesztve a következő által: Ricsi95D; 2019 jan. 26, 17:46.

                          Komment


                            Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Titus,Ba701,Zshali,Gesszti,Dkari hogy csak pár "olvtársat" említsek...
                            A jelek szerint a felsoroltak közül csak Titus, meg Gesszti kíváncsi ránk. Van aki közel egy éve nem lépett be !

                            Komment


                              Hirtelen csak ők jutottak eszembe,de ha végignézzük az aktív tagokat,biztosan jópár dunántúli akad köztük. Pl Emu
                              Az,hogy a fórum találkozó részt vevőinek nagy része a keleti országrészből jön (és,hogy ők aktívabbak a fórumon), a helyszínből adódó következmény.
                              Ha pl. a Balatonnál kerülne megrendezésre,akkor a nyilván többen jönnénk mitőlünk. A pestieknek meg tökmindegy,hogy keletre mennek 150-et vagy nyugatra

                              De félreértés ne essék,én nem akarok egy jó bevált helyszíntől eltérni,ha a részt vevők többsége ezt nem szeretné,csupán egy ötletet dobtam fel...

                              Komment


                                [QUOTE=Ricsi95D;n216046 Ha pl. a Balatonnál kerülne megrendezésre[/QUOTE]
                                A nyugati veteránfórumosoknak is van egy jó évi rendes találkozója. Szeptember vége felé szokott lenni, mintha téged is láttalak már volna ott... ;-) No, meg ott van Szeleste Július elején. Ott is számos veteránfórumos "ápolt" jelenik meg rendszerint.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X