Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Akkor,-mához egy hónapra ilyenkor már túl vagyunk a pacsizáson és jaaaj,már javában folyik a "békülés".

    Komment


      #17
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      "békülés".
      Tegnap.. s mai nap is jelentős időt töltöttem a fólia alatt főzőcskézéssel... nem akarom hogy meglepetés érjen.. addig rengeteg idő van, s akár többszörös békülésre való okot is adhatok... persze nem szándékosan.

      Komment


        #18
        Szánom-bánom a dolgot hogy egy jó ideig nem tudtam belépni közétek, de azért sikerült megtörni a jeget illetve félig meddig feltörnöm a profilomat. Amit biztosnak merek venni az az hogy Keszin ott leszünk. Nagyon várjuk már azt a hétvégét. Remélem mindenki jól van és Keszin tudunk találkozni.

        Komment


          #19
          sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Keszin ott leszünk.
          azé Ti is színfolt vagytok.. hajrá! Szóban+ a többi.

          Komment


            #20
            Szervusztok!

            Sajnos nem tudom ApaE telefonszámát és ezért nem tudok szólni neki a találkozóról,egyszer már írtam valahol feljebb,hogy aki tudja a telefonszámát az szóljon neki,hogy okvetlenül számítunk a részvételére!

            A másik,igaz,hogy nem szeretek nagy feneket keríteni semminek,de azért mégis készülni kell,ha másképp nem,hát lelkileg.Az előző találkozónkon,vendégül láttak bennünket és kiszolgáltak minden földi jóval,a keszegre visszagondolva,még most is megindul a nyálkiválasztásom.Általában mindig Keszi állja az alapanyagokat,vaddisznóhús,birka,babgulyás,.....,-nem kellene valahogy viszonozni?Legyünk már egy kissé nagyvonalúak és hívjuk meg vendégül azokat,akik elláttak bennünket,dobjunk össze vagy 30kg.húsra való pénzt,lehet akár sertés lapocka,comb és főzzünk valami olyan mennyiséget,hogy a minket vendégül látók is jóllakjanak!A marhahúst azért nem javaslom,mert nem biztos,hogy tudunk egy marhából annyi mennyiséget venni,hogy elég legyen és a különböző marhákból származó hús nem egyszerre fő meg.Gondolom a főzés nem probléma,arra csak akad valaki,ha más nem,hát én,-ha meg vagytok elégedve az eddigi teljesítményemmel.

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              #21
              ApaE telefonszámát tudom, és felveszem vele a kapcsolatot, ha csak nem változott a száma, bár nem hinném hogy változott.

              Komment


                #22
                Szervusz Józsi!

                Annak is nagyon örülök,hogy ismét itt vagy a fórumon és annak is,ha felveszed a kapcsolatot ApaE-vel.Mindig nagyon jó vele találkozni és tavaly is hiányoltam,de tudom a történteket és teljességgel érthető a hiányzás.

                A Golf-hoz,ha kell valami,akkor írd meg és,ha van akkor viszem.

                Üdvözöllek téged és az egész családot!

                Komment


                  #23
                  Köszi szépen! A Golfhoz hálistennek nem kellenek jelenleg alkatrészek, de köszönöm szépen a felajánlást. A megmakacsolná valami magát benne jelzek. ApaE-vel pedig hamazosan értekezek, és beszámolok a fejleményekről! Köszönök mindent, és jó egészséget mindenkinek!

                  Komment


                    #24
                    sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Köszi szépen! A Golfhoz hálistennek nem kellenek jelenleg alkatrészek, de köszönöm szépen a felajánlást. A megmakacsolná valami magát benne jelzek. ApaE-vel pedig hamazosan értekezek, és beszámolok a fejleményekről! Köszönök mindent, és jó egészséget mindenkinek!
                    Most volt nálam , Gyula , azt mondta úgy néz ki megy pénteken . De azért csekkold le Te is .

                    Komment


                      #25
                      Közben én is beszéltem vele telefonon. Köszöni szépen az invitálást. Biztosat nem tudott mondani, de megpróbálja úgy alakítani a dolgait hogy el tudjon szaladni egy rövidebb időre. Ottalvást nem tervez. Kb ennyi. És üdvözöl mindenkit.

                      Komment


                        #26
                        Megyek, ha nem baj.(Ide a zárójelbe csak azért írok, hogy meglegyen a minimum 20 karakter.)

                        Komment


                          #27
                          Bár nem ehhez a témához kapcsolódik, de lett egy Trabantom. 1.1-es, mert az korrszerűbbb. Nagy Zsiráf a neve. Hogy ámuljatok a korszrűségén felteszek egy linket szemléltetés végett. Hencegde vége.
                          http://www.negyutemutrabant.fw.hu/trabant1_1spec.htm
                          Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2019 júl. 05, 08:21.

                          Komment


                            #28
                            Miért lenne baj a Jöveteled?. Még sokunk emlékképében szerepel az 1.1-es. Igen sokat váratott magára a gyár anno. Az alapon gondolok a pakolgatóságra , utas fülkére nem sokat változott. A futóműve viszont korszerűbb lett no meg a 4 ütem. Lett benne rendes fűtés végre meg csendesebb komfortosabb lett. Okozott gondot a Jh. sárvédő anno mikor össze törték frissibe és akkor még hozzá való sárvédő sehol nem volt.! Akkor Kesziben Őt látjuk?.

                            Komment


                              #29
                              Keszibe szerintem Motorkával megyek. de viszek fotót. A karbi bállítás bajos, ez nekem is gond volt, de most jó.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2019 júl. 06, 12:31.

                              Komment


                                #30
                                Szervusz Igrich!

                                Remélem hozod a párod is mint legutóbb,mert párosan szép az élet,-no és a "fékek és ellensúlyok" működése is fontos!

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X