Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ránk marad, akkor is szép gesztus..
    A tiszai halak meg ilyenkor dagadnak a révház környékén...!

    Komment


      #77
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Most már teljesen megvilágosodtam
      Drága Józsi bátyám !
      Nem akartalak én " világosítani " téged, mert messze vagyok én attól, hogy bárkit is bírálhassak. Ez csak eszembe jutott . A jó szándék néha pocsékul sülhet el. Tényleg abban bízhatunk, hogy Attila képben van, és tudja kitől mit, és milyen reakciót várhatunk.

      Komment


        #78
        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        abban bízhatunk, hogy Attila képben van,
        Leginkább Ő.. Majd Ő tudja a tutit.. hallgatunk rá.

        Komment


          #79
          Józsikám én arra utaltam időnként feltűnnek közöttünk kik erre szeretnék használni kis csapatunkat / érték becslés / majd eltűnnek újból. A főzésről főzzünk hisz mindíg szoktunk legalább is az én egyes véleményem .

          Komment


            #80
            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Legföljebb toljuk magunkba míg el nem fogy..
            Utána meg jöhet a csoportos pocaksimogatás?

            Komment


              #81
              A Kesziben uralkodó hangulatról... nagyjából, mint előző évben. Bővebben majd élőben mesélek, akit érdekel.
              Afőzés kapcsán: Én jó ötletnek tartom. Az, hogy kit lehet meghívni, kit nem? Szerintem bárkit meg lehet hívni, akit mi meg szeretnénk. Ez a mi döntésünk. Az, hogy ki jön el, azt pedig döntse el az illető. Mi foglalkozzunk a saját rendezvényünkkel és szándékainkkal. Az, pedig, hogy közben ki mit kombinál, gondol, nem a mi dolgunk. A valóságnak megvan az a csodálatos tulájdonsága, hogy tök mindegy ki mit hisz róla, mit akar belőle kombinálni, mite akarja felhasználni, kifacsarni, milyen hülyeséggé akarja átalakítani, attól még a valóság ugyan az marad. Bárki, aki f@sz akar lenni, vagy f@szságokat gondolni, tőlem nyugodtan. Legyen az ő baja. Csak minket ne terheljen vele.
              Összefoglalva: ha mi szeretnénk vendéglátást, és ráadásul ilyen szép szándékkal, akkor csináljuk. A többivel nem kell foglalkozni.
              ​​​​

              Komment


                #82
                Szervusztok!

                Akkor úgy tűnik el van döntve,-főzünk.Fontos lenne még tudni,hogy megközelítőleg hány főre lehet számítani,hogy sem kevés,se túl sok ne legyen az étel.Az nagyon kellemetlen lenne,ha előkerülne még vagy tíz ember és már csak széttárt karokkal tudnánk fogadni.Sajnos a részvételi szavazásról,sem derül ki pontosan,hogy hány fórumtag lesz jelen,mert idáig még mindig többen voltunk mint,amit a szavazás mutatott.Nem tudom mi a fenéért nem böknek egyet az emberek,-nem olyan nagy fáradtság az.Be szokott még esni a P20-as delegáció is négyen-öten,hogy nézne az ki,ha Őket nem etetnénk meg!

                Tulajdonképp,ez a vendéglátós ötlet nem teljesen tőlem származik,még a 4. találkozónkon beszélgettünk ApaE-vel lehet,hogy más is a fültanúja volt és akkor esett szó róla,hogy "nem fér már lassan rá a pofánkra,hogy mindig ki vagyunk szolgálva" és valahogy viszonozni kellene.Teljesen egyetértettem vele.

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  #83
                  Kicsit lehet fura kérés de lehetne róla szó hogy a társaság olyan képet amin rajta vagyok(vagy a motorom letakaratlanul) ne tegyen fel facebookra? Az indokot majd inkább ott helyben közlöm mert kicsit kényes téma...

                  Komment


                    #84
                    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kicsit lehet fura kérés de lehetne róla szó hogy a társaság olyan képet amin rajta vagyok(vagy a motorom letakaratlanul) ne tegyen fel facebookra? Az indokot majd inkább ott helyben közlöm mert kicsit kényes téma...
                    Persze. Bár attól függ, hogy mennyi nyomravezetői díj jár érted...

                    Komment


                      #85
                      taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Persze. Bár attól függ, hogy mennyi nyomravezetői díj jár érted...
                      Nincs vérdíj a fejemen illetve melóból se lógok mert már év elején beírattam a szabit .

                      Komment


                        #86
                        Pláne ha arra gondolok eddig Békülésről volt szó és" nem LÁT SZEMEM / eddig nem volt. Talán nőt cseréltél és azért ez a nagy inkognitó?. No azért tudunk ha nehezen is komolyak lenni és mivel gondolom miért, figyelembe vesszük kérésedet. A kisebbik fiam pl. 4x temette a papát ki 92 évet élt!!

                        Komment


                          #87
                          Hé, Emu!
                          A Cassida cucc érdekel még? Ha igen, akkor viszek magammal Keszibe...

                          Komment


                            #88
                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Talán nőt cseréltél és azért ez a nagy inkognitó?.
                            Az lenne csak a jó... De sajnos még mindig nem sikerült egyet sem "lőni . Másról van szó:
                            https://www.dropbox.com/s/8ljx8tkfos...922_1.jpg?dl=0
                            (Nem, nem az a gond hogy még látszik...)
                            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2019 júl. 18, 16:17.

                            Komment


                              #89
                              Ez kissé csúnyának tűnik bár látom miért is kellene óvatoskodnod!

                              Komment


                                #90
                                Nem a csúnyasággal van van a baj, csak nem akarom hogy ott is tudjanak róla hogy hol voltam ahol nem kéne...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X