Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Homokszórás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    -ennek a palinak lenne aki hinne .
    A boltba szerelt webkamera mellett egy-két oktató videó a macskahúgy rozsdaoldásra való felhasználásáról?
    Fergusson és heeegany kedvelte ezt.
    Everything is better when you decide you don't care.

    Komment


      #47
      Uraim , ez azért nem semmi , a srácot véletlenül nem McGiver -nek hívják ??? Ekkora baromságot , mint ez a Yamaha henger utánhónolós ,meghúzás eltüntetős , müanyagkanalas video tartalmaz .... Sok együgyű szakember , meg megveszi a méregdrága szerszámgéphez való , igen drága hónolófejet ...feleslegesen , amikor csinálhatná egy négymüanyagkanalas habverőkombóval is ! Azé ez a videó szerintem már fikció !
      St.Z.350, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #48
        Mégpedig micsoda forgács és még méret pontos is. Igaz végig a furat mikrót elfelejtette megmutatni, hogy még meggyőzőbb legyen. És látjátok nem kell itt elektromos ketyere- régi kézi fúrógép / nekem is van mely kúp és tányér kerekes még a nagyfülű világból / meg semmi drága csővágó, vágja vele a papírt meg a rézcsövet és a facsavart egyaránt. Mi meg mennyi hülyeséget tartunk és mindíg másik kell!

        Komment


          #49
          Hát "mi" már csak ilyenek vagyunk ! Konzervatívak , semmi hajlandóságot nem mutatunk az újdonságok felé . (és most nem a menetreszelőre gondoltam ! )

          Komment


            #50
            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Na ,hogyha 1.22 nél azt a forgácsot a 4 db utasellátós kiskanállal csinálta, akkor én belepisálok a 380-ba !
            Akkor előtte kell tervezni egy 3 irányú pisaelosztót, mert egy vizeletsugárral nem több, mint a 230V.

            Komment


              #51
              Idézet mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Na ,hogyha 1.22 nél azt a forgácsot a 4 db utasellátós kiskanállal csinálta, akkor én belepisálok a 380-ba !
              Akkor előtte kell tervezni egy 3 irányú pisaelosztót, mert egy vizeletsugárral nem több, mint a 230V.
              Ne rontsd el az élményét ! Különben is az adott feszkót úgy tudja a fent említett tevékenységhez egyetlen folyadéksugár segítségével elérni , ha a folyadéksugár által célba vett fázistól eltérő , másikat csatlakoztat más testrészére...
              A veterános már csak ilyen , (ez alól Mir-Múr sem kivétel ) igen nehezen adja fel !!!!

              Komment


                #52
                Tegnapelőtt kaptam vissza az MZ hengert megfúrva, új dugattyúval. De ha előbb látom ezt a videót, inkább egy garnitúra múanyag kanálra ruháztam volna be mint egy x éve ezzel foglalkozó szaki által elkövetett, precíz mérésekkel cifrázott gépműhelyi munkára . A régi dugattyúra csak hajlítottam volna lemezből egy palástot....

                - - - Updated - - -


                egy vizeletsugárral nem több, mint a 230V.
                azért már ez is majdnem élvezhető

                Komment


                  #53
                  dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A régi dugattyúra csak hajlítottam volna lemezből egy palástot....

                  - - - Updated - - -
                  Az nem lemezcsík hanem alumínium ragasztószalag

                  Komment


                    #54
                    Mi is lehetne egy ifjú homokszórókabin legnagyobb álma, minthogy némi Porsche, és egy-két Lamborghini alkatrészen bizonyítson !Click image for larger version

Name:	SAM_2115.jpg
Views:	1
Size:	198.0 KB
ID:	149515Click image for larger version

Name:	SAM_2116.jpg
Views:	1
Size:	191.8 KB
ID:	149516Click image for larger version

Name:	SAM_2118.jpg
Views:	1
Size:	196.1 KB
ID:	149517

                    Komment


                      #55
                      Nekem a hengerfúrós videója tetszett a legjobban.
                      ......és ilyenkor esek gondolkodóba hogy mi a fenének tanultuk,gyakoroltuk,műveltük a forgácsolás nemes művészetét????!!!!Amikor tök egyszerűn is lehet!

                      Komment


                        #56
                        Porsche, és egy-két Lamborghini
                        Traktort szerelsz?

                        Komment


                          #57
                          madorka, ez mindent visz --a héten .
                          Szét törtem az agyam , kinagyítottam a képet , hogy lássam milyen alkatrészek . Aztán már belenyugodtam , hogy hülyén halok meg .
                          Köszönöm !!

                          Komment


                            #58
                            Látom van akinek van szép profi homokszóró kabinja. Szeretnék csinálni magamnak egyet és el kéne döntenem, hogy milyet, mekkorát. Igazából a kérdés, hogy akarok-e akkorát, amiben a vázat is tudom kezelni. Ehhez kapcsolódik az első kérdésem. Akinek egy pannónia váz is befér, annak a kabinnak mik a belső méretei?
                            Másik verzió egy talán 220 literes műanyag hordó lenne, tudjátok, ez a kék színű. A tetejét bilinccsel lehet légmentesen feltenni, pofonegyszerű lenne elkészíteni. Csak egy rács, világítás és a levegőbevezetés kell bele. Persze ez szakaszos megoldás lenne de pofon egyszerű. Valakinek van ilyen fajta? Mik a tapasztalatok? Ez a kép a netről van.

                            Komment


                              #59
                              Na,-de egy ilyen jó cefréshordót szétvágni!

                              Komment


                                #60
                                SzBalogh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mik a tapasztalatok? Ez
                                Én most a műanyag konténerre kattantam rá mikor közel teleesett esővízzel milyen jó medence lenne elásva ,és most milyen jó szórókabin lenne belőle????!!!!!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X