Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Homokszórás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Homokszórás

    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, hogy Budapesten (Pestszentimre közelében) hol találok homokszórással foglalkozó szakembert. A Komár 2-es mopedemet szeretném letisztítatni.
    A válaszokat köszönöm!

    #2
    Biztosan van!Holnapra megtudom neked,az egyik barátom lőrincen lakik,ő már homokfújatott egy Iveco fülkét!

    Komment


      #3
      Üdv!
      Mennyire sürgős? Csak mertnincs kabinom, szabad ég alatt szoktam csinálni, és most kicsit hideg, és havas kint minden, de megcsinálom, ha végképp nem találsz megfelelő árban, vagy távolságban kifejezett szakembert.

      Komment


        #4
        Hello!
        Na meg van végre az elérhetőség,csak nyaggatni kellett a cimbit! Szóval Vecsésen van,illetve Vecsés és Lőrinc között az Almáskert u.-ban egy tanyán. Ha részletek kellenek,írj privit.
        barna kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!

          Szép estét!

          Komment


            #6
            Szia! Én a XI. ker. Gépész utcába viszem az ilyesmit. Nincs hozzád túl közel, de biztos a siker.
            soveny kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Sziasztok!
              Budapesten a 13. kerületben, Balzac utca 30 (hegedűs gyula és balzac utca kereszteződés)
              Nagyon szépen és korrekt áron, szórnak (homokkal, üveggyönggyel, megymaggal stb)
              Rövid határidővel.
              mattfeny.hu - homokfúvás - szemcseszórás - üveggyöngyözés - fémszemcseszórás
              gondoltam valakit hátha érdekel.
              Intrepid kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                pl. egy babetta komplett motorblokkot 1500ft ért szórtak le, (a hengerfejre rá volt égve az olaj meg retek, benzin sem oldotta) máshol látatlanba 4000ft-tól adtak árajánléatot.
                Elvittem a (vázat, sárvédő, üzemanyagtartály, lemezek és szerelvényeket is pár ezerből megusztam.
                Sorel és soveny kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Sziasztok!
                  Tudna nekem valaki Szekszárd vonzáskörzetében ajánlani valakit, aki homokszórást vállal és jól dolgozik?

                  Komment


                    #10
                    Szevasztok! Az engem is érdekelne és keresek én is!

                    Komment


                      #11
                      Én Bajára viszem a cuccaim, de állítólag Palotabozsokon is van lehetőség, a főutcán van egy tábla amin homokfúvást kínálnak egy háznál. holnap utánanézek pontosabban!

                      Komment


                        #12
                        Nekem is hasonlóan pozitív a tapasztalatom velük.Mármint,a Balzac utcai homokszórással.Gyors,precíz és olcsó.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Sorel; 2013 júl. 16, 15:17.
                        Duke kedvelte ezt.

                        Komment


                          #13
                          Click image for larger version

Name:	fotó 4.JPG
Views:	1
Size:	143.8 KB
ID:	138022Click image for larger version

Name:	fotó 1.JPG
Views:	1
Size:	78.1 KB
ID:	138023Click image for larger version

Name:	fotó 3.JPG
Views:	1
Size:	159.8 KB
ID:	138024Sziasztok!

                          Szórással kapcsolatban ha kell valakinek segíteni, akkor keressetek nyugodtan minden nap késő estig!
                          Homok, üveg, szóda.. (szárazon, vizesen szórva)

                          30/434-50-01
                          Gergő

                          Ha az elérhetőség megadása tilos lenne, abban az esetben kérem a hozzászólás törlését és elnézést kérek a admintól!
                          Utoljára szerkesztve a következő által: SzabóGeri; 2013 júl. 28, 14:31.
                          korompaiistvan, Duke és 2 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            #14
                            Hengerfej:

                            Click image for larger version

Name:	fotó 4.JPG
Views:	1
Size:	109.9 KB
ID:	138177Click image for larger version

Name:	fotó 1.JPG
Views:	1
Size:	122.9 KB
ID:	138178

                            Komment


                              #15
                              Sziasztok!Én a homokfuvocentrum.com cégnél voltam a hetekben. Egy vw golf hátsó hidat szórattam náluk. 4000Ft-ért megcsinálták az egészet. Figyeltek az illesztett részen,hogy ott ne szórják meg a felületet. Csak ajánlani tudom. A weboldalukon van elérhetőség is. Időszűkében vannak így hosszabb határidőre vállalnak munkákat. Nekem rá egy hétre szóltak, hogy átvittem.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X