Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Krómozó műhelyek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nem veszed tolakodásnak , ha megkérdem : a tengely lekrómozása , ilyen ötlet alapján fogalmazódott meg benned? ( hogy tolod a helyére ? )
    Atti69 kedvelte ezt.

    Komment


      Ja.. a nem látható illesztett alkatrészeket (tengely) én levédem. Jó alaposan szigszalaggal. Első alkalommal esztergába fogva csiszolópapírral szabadultam meg a nemkívánt mennyiségtől.
      joker kedvelte ezt.

      Komment


        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ja.. a nem látható illesztett alkatrészeket (tengely) én levédem. Jó alaposan szigszalaggal. Első alkalommal esztergába fogva csiszolópapírral szabadultam meg a nemkívánt mennyiségtől.

        ...tanulópénz , még a horgany is sokat vastagít .

        Komment


          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ...tanulópénz
          Azt ki kell fizetni mindenkinek.. Vannak jótanulók s rosszabb tanulók. A végeredmény számít.
          sepy kedvelte ezt.

          Komment


            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem veszed tolakodásnak , ha megkérdem
            Nem!
            Úgy gondoltam hogy csak a fejét krómozza be és nem a menetet , a tengelyt
            Az a króm semmi, simán átmegy a cső/csapágy furatán. Merthogy a csapágyak között van egy vállas csőtengely, abba megy a keréktengely
            joker kedvelte ezt.

            Komment


              horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              csapágyak között van egy vállas csőtengely
              emu, sepy és heeegany kedvelte ezt.

              Komment


                igen , így értem ..........................

                Komment


                  Komálósom tetőcsomagtartót akar krómoztatni, és hogy kérdezzem meg mekkora a kád, belefér-e. Egy kisméretű "sport" csomagtartó autóra
                  Felhívtam a bt-t. Igen belefér, van akkora kádjuk

                  Hamár felhívtam, elmondtam hogy kivánnivalót hagy a krómozásuk, Nincs kicsiszolva rendesen és néhány helyen, nekem nem jelentős hely, levelesen lejön a króm
                  Vigyem vissza , megoldják
                  Én biztos nem viszem vissza, mert....

                  Tegnap egy napot szaroztam az interneten kutatva, hogy egy porvédő , ami egyben távtartó is mennyire megy rá a keréktengelyre
                  Aztán rájöttem, hogy a furat végén olyan erős a króm, hogy attol nem megy a helyére. Kicsiszoltam a furatot, persze a nem érintett helyen is sérült a króm, pedig annak ott tapadnia kellene.

                  Mondtam a mesternek, hogy nem a legjobb vélemények vannak a munkájukrol a neten. Oda kellene figyelni a csiszolóra, de aki krómozza az is láthatná a hibákat és akkor adja vissza a melósnak javítani
                  Udvarias volt, azon leszünk hogy ilyen ne legyen

                  Komment


                    Csak mert unatkozom , nem jönnek a vevők és mert valamiért ez a krómozás nekem nagyon b@..a az agyam .

                    Had mondjam el újra ( aztán egyszer majd megint , biztos ) ----- tanuljátok már meg !!!! Ahol a munkadarabot , -----ÖNMAGÁBAN , anyagában--- tükörre csiszolják , az nem krómozó , hanem trágyatelep !!!! Ilyent nem szabad csinálni !

                    A munkadarabot elsőként csak egy aránylag "durva" koronggal felérdesítjük --- azért hogy a felrakandó RÉZ réteg jól tapadjon -- aztán a rezet csiszoljuk hibátlanra --( ha nem "adja ki " , akkor megismételjük a rezezést ) -- és erre megy egy kis nikkel , aztán króm .

                    Ezt a folyamatot nem lehet me....i , helyette alternatívákat keresni , demokratikusan megvitatni , erről másképp gondolkodni......stb, stb

                    Ha a munka nem így történik ---- akkor azt csak sza...l bekenésnek hívhatjuk .
                    movisz, Lemezjáték és 3 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én biztos nem viszem vissza, mert....
                      Voltam ott párszor, mindég serénykedett valaki a visszavitt cuccok javításán. Mikor elhoztam a tartályt,ott kicsomagoltam és a tetején( ahol rozsdafolt is maradt) körömmel megpróbálgattam. Rámszólt a mester hogy nem szabad csak puha ruhával. Persze mikor vittem letárgyaltuk a rezezést és utána csiszolást,hogy a kis hibák eltűnjönek. Persze úgy kaptam vissza ahogy vittem. Nem panaszként.. van jó munkájuk is. 30 E Ft volt a tartály... + a napokban kaptam egy bünti csekket 15E Ft-ról amit nem értek.. reptéri út.. üllői út díj fizetése nélkül. Így már húzós a króm ára.

                      Komment


                        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        van jó munkájuk is
                        Hm, ha malterkeverőt kadmiumoznak, biztos van M14 csavar fejében ott a rozsdanyom, pedig az nem egy vékony alkatrész, nem kell félni hogy elcsiszolja.
                        Van nekem ezer gondom bajom, problémám, azért nem viszem vissza.

                        Komment


                          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          akkor azt csak sza...l bekenésnek hívhatjuk .
                          De legalább fényes....

                          Komment


                            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            reptéri út.. üllői út díj fizetése nélkül.
                            A4-es út reptéri része (Üllőtől befelé) útdíjas, Vecsésen át a régi 4-esen kell bemenni.
                            Atti69 kedvelte ezt.

                            Komment


                              Majd legközelebb.. + gps frissítés is lesz..
                              mátéapu kedvelte ezt.

                              Komment


                                Nos... Elkezdtem a maszkolást,és csiszolást. A 2 hónapig szobában tartott tartályon kis puklik..s azokból polipszerűen elágazó hólyagosodás. Ezek szinte alig láthatóak,de lesz ez még rosszabb is. Szűkebbre vettem a krómozott rész kiragasztását...mert...mert így lesz belőle valami. Persze megbeszélés alapján réznek kellene lennie a króm alatt,de csiszoláskor a króm lepereg, s alatta a tiszta vaslemez.. Kissé úgy érzem mint...ha át lennék bszva.. Ajánlom a mestert annak,akinek alacsony a vérnyomása,ráér, és mazochista. Én ezen tulajdonságok híján a továbbiakban kikerűlöm nagy ívben..
                                zahi, mátéapu és sepy kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X