Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Csíkozás, csíkozó szakemberek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    kiskovács eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan ügyben kérném a segítségeteket hogy gyárilag létezett-e szürke csíkozású Pannonia P10-es (fekete-szürke kombó)?
    Köszönöm a válaszokat.
    Esetleg,neked úgy tetszik ? Higgy a szépérzékedben !!! Bírálók mindig lesznek..jártam úgy,hogy egy lelkes rajongó elmagyarázta a barátnőjének ,hogy ez a Jawa ilyen színben nem is volt(a T-5-ösömről volt szó)először pipultam utána letagadtam,hogy ismerem a tulajt......

    Szerintem nem valószínű,az export motorokon a fő változtatás a főszín volt a hozzáillő csíkkal.

    A többi szín,csík-változtatás a lelkes motortulajok érdeme.Véleményem szerint az aranyszínű csíkozás sok esetben jobban mutat,mint a gyári kétszínű...
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Sok minden nem létezett ettől független nem jelenti azt, hogy egy újabb küllem nem szép. Régen és ma is sokszor a költség az első a szépség csak a 2.!

      Komment


        Sziasztok!

        Pannónia T1-est fényeztettem, de a szaki lusta volt a csíkozással bajlódni, így van egy komplett fekete, LAKKOZOTT motorom.
        Lehet ezzel valamit kezdeni?
        Nem szeretném újra homok szóratni + a többi macera.

        Köszi előre is!
        Sziasztok!

        Komment


          Tudod !

          Tudjátok,többen próbálunk segíteni,de kinek....aki nem vállalja be a rovatok kitöltését,hogy legalább tudjuk melyik megyében ajánljunk pl. csíkozót,mi miért fárasszuk magunkat????
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Bemutatkozása alapján Miskolci!

            Komment


              Az elérhető:A Szabolcs Sz B- környékén egy idősebb Nyíregyházi szaki csíkoz .A Keleti Motorosok csoportban
              keresd !
              Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2021 aug. 26, 16:13.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Sziasztok!

                Megkerestem, kitöltöttem a hiányzó adatokat.
                Igen, miskolci vagyok.

                Köszönöm az útba igazítást!
                Szép napot!

                M.

                Komment


                  Misu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Igen, miskolci vagyok.
                  Tényleg nem életbevágó,de egy zalainak hiába ajánlgatok egy Mátészalkai motorosruha javítót.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Abban az esetben, ha nagyon szépen csíkozza azt a motoros ruhát én azért ajánlanám.
                    Nekem elkészült a csíkozásom, mármint a motor alkatrészeké.Mit is mondjak ..............szerintem nagyon szép lett.
                    Készült : Baranya megye, Fazekasboda községben egy nagyon kedves ,ügyes hölgy keze munkája. Elérhetőséget szívesen adok bárkinek.
                    Attached Files

                    Komment


                      Molinári eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      .szerintem nagyon szép lett.
                      Ez milyen festék? Mert a fénye az szép.

                      Komment


                        Szia Atti !
                        Gondolom a feketére gondolsz ,az trinát kolor magasfényű zománc RAL: 9005 kódszámú festék. A legfeketébb, fekete, egyszóval sötét.
                        Üdv : Csabi

                        Komment


                          Sziasztok
                          Debrecenben lakom tud vki ajánlani akár fényezöt akár aki csikot huz ? MZ es 125 ös lenne az alany. Illetve hol találok ehez vmiféle szinkodot.?

                          Komment


                            SSandor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            hol találok
                            Beírod a keresőbe MZ farben ral. Nem kódszerint készültek a festések,de iránymutatásnak jók.

                            Komment


                              Jajj értem akor mindenképpen kikell kevertetnem azért nemjo a kód simán hozzá amit kevertettem .

                              Komment


                                SSandor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Jajj értem akor mindenképpen kikell kevertetnem
                                Ral 9005 kék Ral1015 vaj ezeket találtam. Ízlés szerint a festékboltban még tudják finomhangolni.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X