Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hol vásárolhatok 6V 14Ah akkumulátort?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is!
    Sokan vagyunk/voltunk így vele, eddig...szerintem
    zahi kedvelte ezt.

    Komment


      #62
      Sokan vagyunk/voltunk így vele, eddig...szerintem
      Rájöttem: "ezek" békülni akarnak.
      Atti69, Fergusson és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #63
        Én magam is mindíg sajnálom mikor az apró csipkelődésből ekkora gond kerekedik. Én is vissza olvasgattam - egy- egy ilyen szóviccnek szánt beszólást úgy is kellene kezelni, hisz tényleg kik ébren tartjuk ezt a közösséget / Fórumot / szerencsére már személyesen is ismerjük egymást. Néha kissé nyersebben fogalmazunk de olykor meg kell jelenni az illető emlék képének és a sértődésből mosoly kerekedik ki. Van itt köztünk ki az anyósát hordozta / A Mamát / Ifával de akad ki az illemhelyet szellőzteti használat közben... . Ugye vannak élményeink- emlék képeink melyek egyben kell , hogy tartsák ki csapatunkat . Szomorú lennék ha ez nem így lenne. A barátságnak erősebbnek kellene lenni ennél!!
        sinter, Atti69 és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #64
          .. mivan ? mivan ? .. nem ...tok nyugottann ?
          .

          - - - Updated - - -

          Me di cuenta, 'ellos' quieren hacer la paz. !!!


          ..si ! .... csak jusson belőle nekünk is ...

          Komment


            #65
            Zsolti, most nekem kell utánad mennem?
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #66
              Rájöttem: „ezek” békülni akarnak.
              Velem is vesszen má össze valaki!

              Komment


                #67
                Igaz ramaty az idő elég sűrűn de , hogy Ti milyen veszekedősők vagytok!

                Komment


                  #68
                  Az itt szokásos békülési procedúra miatt megéri..

                  Komment


                    #69
                    Az a kérdés hogy mindenki mindenkivel külön-külön békül majd, vagy összevonva?
                    Mert ha külön-külön akkor vasárnap nem nagyon lesz délelőtt hazaindulás

                    Komment


                      #70
                      Az a kérdés hogy mindenki mindenkivel külön-külön békül majd, vagy összevonva?
                      Na ezen nem fogunk vitatkozni.. Mindkétféleképp,hogy jó legyen.

                      Komment


                        #71
                        Tomika28 eredeti hozzászólása
                        Sziasztok!
                        Szeretnék magán használatra vásárolni 6V akkumulátorokat. Tudnátok nekem segíteni milyen márka éri meg? Ezen az oldalon már többször vásároltam szerintem megbízható: https://www.dnd.hu/6v-akkumulator
                        "Kedves" pajtás! Felteszel egy szögegyszerű kérdést, majd meg is válaszolod. Persze egy tök átlátszó, "rejtett reklámmal". Ha meg vagy vele elégedve, akkor örülj! Ha nem, akkor kb 10 másodperc alatt találsz a Google segítségével 100000000 db elérhető módot...

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X