Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tükör kérdés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tükör kérdés

    Sziasztok, láttatok már ilyen tükröt és felfogatást? Elég régóta megvan, de nem tudom mihez való. Korban hova tennétek? Köszönöm a válaszokat.

    Click image for larger version

Name:	received_174134510215810.jpeg
Views:	297
Size:	63.7 KB
ID:	222317

    #2
    ritt74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Korban hova tennétek? Köszönöm a válaszokat.
    Szerintem illik a géphez,látszik megfelelő,stabil rögzítés ha nem is ehhez találták ki tökéletes megoldás.Én meghajtanám a tükör szárát,hogy legyen függőleges része,csinosabban állna.

    Nagyon tetszik a kormányfelfogatásod:nincs felesleges?
    pasetta, ritt74 és Che kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Elég oroszos.. nekem teszik + az is,hogy megmaradt a matrica.
      ritt74 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szerintem illik a géphez,látszik megfelelő,stabil rögzítés ha nem is ehhez találták ki tökéletes megoldás.Én meghajtanám a tükör szárát,hogy legyen függőleges része,csinosabban állna.

        Nagyon tetszik a kormányfelfogatásod:nincs felesleges?
        Mátéapu adsz egy címet és egy virtuális sörért a postaköltség fejében elküldöm Jaa a króm oda ha esetleg nem látszik

        Click image for larger version

Name:	IMG_20200328_170049.jpg
Views:	277
Size:	25.9 KB
ID:	222332 Click image for larger version

Name:	IMG_20200328_170035.jpg
Views:	260
Size:	45.4 KB
ID:	222333

        Komment


          #5
          ritt74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mátéapu adsz egy címet és egy virtuális sörért a postaköltség fejében elküldöm Jaa a króm oda ha esetleg nem látszik
          A saját sem szebb,átalakítottam vágásokkal és hegesztővel:ehhez hasonlóvá,mivel más a karhosszom az átlagostól!Nemrég rátaláltam a TLB-s fotón majdnem látszik egy márkahű típus,de még élőben nem láttam hasonlót sem.
          A sör megszavazva ! Molnár Máté 4971 Rozsály Dózsa u.26/a .Előre is köszönöm....
          Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2020 márc. 28, 21:00.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #6
            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            virtuális sörért a postaköltség fejében elküldöm
            A párom érkeztekor azzal kezdte:csomagod érkezett....nem tudtam mi lehet?Elkezdtem tapizni és rájöttem megjött a kormánybilincs,odamértem pont nekem való...Köszönöm,remélem tudok egyenlíteni!
            wsievers, Che és zahi kedvelte ezt.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #7
              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A párom érkeztekor azzal kezdte:csomagod érkezett....nem tudtam mi lehet?Elkezdtem tapizni és rájöttem megjött a kormánybilincs,odamértem pont nekem való...Köszönöm,remélem tudok egyenlíteni!
              Nm.. reméljük

              Komment


                #8
                ritt74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Köszönöm,remélem tudok egyenlíteni!
                Ha a fórumtalálkozó megeszi a vírust eljön, te pedig megkínálod a kerítésszaggatóval!

                Komment


                  #9
                  emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  e pedig megkínálod a kerítésszaggatóval!
                  Ne nyafogj,mindig jó kedved lett tőle.......(báracsk ott tartanánk.....)
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #10
                    Én sosem nyafogtam, megittam hősiesen, csak másnap nem értettem miért fájtak a lábaim, aztán rájöttem annyira belerázkódtam, hogy tönkrementek a lengéscsillapítóim!

                    Komment


                      #11
                      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      belerázkódtam
                      Egy feles után minden szerszám ütvecsavarozó..

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X