Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia gyári csomagtartó?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannónia gyári csomagtartó?

    Click image for larger version

Name:	DSC06617.jpg
Views:	1
Size:	202.9 KB
ID:	155258Segítségeteket szeretném kérni. Van egy hiányos P10-esem, ezzel a csomagtartóval.
    Nekem gyárinak tűnik...

    #2
    Nekem olyan Mz-s
    Nem tudok hívatalos forrást gyári csomagtartóról, csak arról a verzióról, ami az ülésből húzható ki.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Üdv!Wsievers.Alkudtam tegnap a bordó 650-es nyepára. Ennek mi lehet a tipusa.Dnyepr 650és kész?




      Bocsi belecsúsztam a Pancsiba.

      Komment


        #4
        Szerintem is MZ csomagtartó a Pannóniáé nem ilyen. Fóti Gyula oldalán van fennt minta, amit meg lehet nézni.

        Komment


          #5
          Nekem a Thropy 250 ugrott be róla, szerintem azé.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #6
            Az én Pannóniámon is dettó ugyan ilyen csomagtartó volt ! Azt nem hiszem h Pannóni gyártmány de azt el tudom képzeli h valami iparos vagy KTSZ gyártotta annak idején szériában a KERAVILL-nak.

            Komment


              #7
              Üdv Pannonia kedvelők!

              Ezeket a képeket az AM 1965 decemberi számában lehet megtalálni. Ez a csomagtartó gyári.Kezdődhet az összehasonlítás!Click image for larger version

Name:	HPIM7575.jpg
Views:	1
Size:	191.8 KB
ID:	134617Click image for larger version

Name:	HPIM7576.jpg
Views:	1
Size:	196.1 KB
ID:	134618Click image for larger version

Name:	HPIM7577.jpg
Views:	1
Size:	189.0 KB
ID:	134619Click image for larger version

Name:	HPIM7578.jpg
Views:	1
Size:	190.6 KB
ID:	134620Click image for larger version

Name:	HPIM7579.jpg
Views:	1
Size:	196.5 KB
ID:	134621Click image for larger version

Name:	HPIM7580.jpg
Views:	2
Size:	192.8 KB
ID:	134622
              sepy, mátéapu és 4 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Akkor ez az ügy meg is oldódott :-)

                Komment


                  #9
                  Lehet,de legalább egy lépéssel közelebb járhatunk a megoldáshoz.

                  Komment


                    #10
                    kicsi76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Van egy hiányos P10-esem
                    Megkérdezhetem mikori a masinéria?

                    Amit St.Z.350 linkelt (köszönet érte!) gondolom egy nullszériás darab az évszám alapján - én sem láttam még ilyen csomagtartót P10-en, pedig pár ismerősömnek van ilyen típusa, igaz nagyrészük P10H már. Az is lehet, hogy a nagyszériában már nem került rá ez az extra.
                    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                    Komment


                      #11
                      Üdv Pannoniások!

                      A P10-es az 1965-ös BNV-n mutatkozott be. Kíváncsi vagyok,hogy milyen "érdekességet" vesztek észre!Click image for larger version

Name:	HPIM7444.jpg
Views:	1
Size:	193.3 KB
ID:	134623Click image for larger version

Name:	HPIM7445.jpg
Views:	1
Size:	190.9 KB
ID:	134624

                      Komment


                        #12
                        Szia nekem volt egy p-10 -esem 1973-as évjáratú. Ahhoz is volt csomi tartó de az hosszabb és a tiedénél keskenyebb voltnem volt rajta hegesztett alkatrész és 6 mm-es csavarokkal volt össze fogatva ,ja és a moci egy gazdás volt nem volt piszkálva-tuningolva soha. Ez nem valószínű,hogy eredeti.

                        Komment


                          #13
                          St.Z.350 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kíváncsi vagyok,hogy milyen „érdekességet” vesztek észre!
                          H-s dob van a bemutatódarabon? Utána viszont "simával" kezdték gyártani?
                          There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                          Komment


                            #14
                            Igen,a P20-as dobjával mutatkozott be.

                            Komment


                              #15
                              És nincs rajta a kérdéses csomagtartó, hanem csak egy krómozott íves majré vas (kapaszkodó), de ettől függetlenül az előző katalógus képek alapján nem vitatom azt sem hogy akár eredeti is lehet amit a kolléga fényképezett élőben.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X