Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tiszakécske festékbolt... viszed a mintát,s akár sprajba is kitöltik.
    Nagyon köszönöm, merre találom?

    üdv

    Komment


      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Tiszakécske festékbolt... viszed a mintát,s akár sprajba is kitöltik.
      Köszönöm az ötletet, tényleg jó és lelkiismeretes a boltban Tamás a "festékkeverő", Téged is jól ismer, mondtam Te ajánlottad őket, úgyhogy van egy jó pontod A nagy kevergetésben viszont félreértettük egymást, Tamás azt hitte hogy telibe akarom fújni a motort, így az általam elvitt üléstartó lemezre cseppentette a próbákat.. ezzel még nem is lett volna nagy gond, de a végén mondtam hogy ezt eredeti színben akarom hagyni.. Szegény Tamás szabódott és elnézést kért, majd egy jól sikerült mozdulattal (már nem tudtam megakadályozni) letörölte nitróval a próbacseppeket (IS) meg a színt is Nosza nem volt mit tenni, ki kellett próbálni az új kevert anyagot.. szerintem eltalálta.. Legalább láttok szép narancssárga orosz alapozót Mi a véleményetek?
      Click image for larger version

Name:	IMG_20200217_164002.jpg
Views:	395
Size:	28.0 KB
ID:	221834 Click image for larger version

Name:	IMG_20200217_113413.jpg
Views:	391
Size:	31.6 KB
ID:	221835 Click image for larger version

Name:	IMG_20200217_163929.jpg
Views:	380
Size:	36.0 KB
ID:	221836

      Komment


        ritt74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mi a véleményetek?
        Click image for larger version  Name:	IMG_20200217_164002.jpg Views:	0 Size:	28.0 KB ID:	221834 Click image for larger version  Name:	IMG_20200217_113413.jpg Views:	0 Size:	31.6 KB ID:	221835
        Így azért kurva könnyű.......én annak idején a párommal nekiáltam festéket keverni,én is kikevertem az általam legjobbat ő is,utána összekevertük a kettőt és úgy festettem az autót általában rövid idő után nem látszott a javított idom....
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Jónak tűnik..ezt már össze lehet "érlelni" a régi fénnyel.
          ritt74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ki kellett próbálni az új kevert anyagot..
          Legalább gyorsan kiderült..

          Komment


            Hello Mi a neve a boltnak 3 festékboltot is mutata a google ??

            Komment


              SSandor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              3 festékboltot is mutata a google ??
              festék studio...............

              Komment


                Mi ennek a kék szinnek a RAL száma ? Mert én a RAL 500 et kevertetem ki de köze nincs hozzá. vagy ezt csak belenyulással lehet kikeverni ?

                Komment


                  nem jol irtam a számot RAL 5009 * et kevertetttem.

                  Komment


                    SSandor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    vagy ezt csak belenyulással lehet kikeverni ?
                    Szerintem pont olyan színkód a RAL színskálán nincsen, amit 50-60 évvel ezelőtt használtak a ruszkik. Szóval igen, csak is minta utáni keveréssel lehet megfelelő festéket venni ezekhez az öreg gépekhez.

                    Komment


                      fasza akkor 100 felujitás 100 féle szin lesz.

                      Komment


                        Nem festeget senki.....akkor majd en fogok......meg huzom majd a csikot is. Most jott meg ditroitbol az ecset meg a festek. majd en fogok csodálkozni nagyokat,,Ugy is csak azt mutatom amivel dicsekedni lehet.

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          csak azt mutatom amivel dicsekedni lehet
                          Szerintem erre egy izs-49 tökéletes alany lehetne !

                          Komment


                            Hááát...meg lehet probálni.....En es a nagyapám után szabadon. .... A regi Magyar filmeknek kulonos varázsa van......ahogyan beszelnek,már az egy elmeny..

                            Komment


                              Én nagyon kedveltem a Matula bácsit de mondhatnám a Tenkes Kapitánya c filmet is

                              Komment


                                szinten....plusz a 30-as evek filmjeit....... ludas matyi.....liliomfi....kabos....jávor... stb.....kedvenc meg:aranyember. plusz sok más.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X