Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Csavarok-anyák-menetek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Ezt egy kis kombinált fogóval is ugyanilyen szépen meg lehet csinálni. Építettem elég nyúlketrecet. Ott alapvető volt, hogy drótvégeket kellett összesodorni úgy, hogy hegyes vég nem maradhatott. Szerintem ez nem mondom, hogy felesleges, de könnyen nélkülözhető szerszám.

    Komment


      #47
      mátéapu,

      levigyem a fogót és a drótot . ?? fúrjatok át néhány csavarfejet 1-1,5 ös fúróval ---és én kikötöm -na ?

      Komment


        #48
        jó móka.
        10.000 ft-ért ? inkább legyen csúnya a fonás !

        Komment


          #49
          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Egy buta felvetés!

          Nem lenne jobb,magát a rezgést megszüntetni?!
          De, de fárasztó tolni a motort

          Komment


            #50
            levigyem a fogót és a drótot . ?
            Halasztgatok négy tűzöltótömlő újrakötözést,de nem a drótozás miatt!
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #51
              Nem találom -saját magam !!
              vagyis azt ahol itt (ott ) osztottam az észt --- ja vagyis nem , hanem azt , hogy én hogyan barkácsolok meg egy-egy dolgot .
              Mert most az jutott az eszembe , hogy megkérdem a nagyérdeműt , mindenki rendesen áthajt-e egy menetfúrót -metszőt a horganyzóból elhozott , szép csavarjain , esetleg a furatokon ?

              Komment


                #52
                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                mindenki rendesen áthajt-e egy menetfúrót -metszőt a horganyzóból elhozott , szép csavarjain , esetleg a furatokon ?
                Én előtte szoktam. Az baj?
                Everything is better when you decide you don't care.

                Komment


                  #53
                  nem , sőt úgy is kell -- de , utána legalább annyira fontos ! ha pedig krómoztat valaki csavart - akkor pedig kötelező ! ha ezeket alumíniumban lévő menetbe tekerjük , akkor pedig be is zsírozzuk , menetrögzítőt , ide csak végszükségben teszünk .

                  Komment


                    #54
                    Ez az utolsó az esetlegesen később keletkező korroziót késlelteti én minden anyát szírozott csavarra hajtok / menetrögzítőnél nem /. A későbbi szerelésnél több év után is fogod értékelni. Én horganyzás után nem fúrok és vágok menetet nem szedem le azt a kevés bevonatot krómnál én csak menetfúrót hajtok. Egy szép krómozott csavarra ha ráhajtjuk a metszőt indul a rozsda és annál szebb látvány nincs mikor a csillogó króm szomszédságában piroslik a rozsda.

                    Komment


                      #55
                      Krómozás előtt levédem a meneteket.. ahol szükséges. Az illesztett tengelyeket szintén. A szr csavarokat kidobálom,helyettük gyártok újat. Horganyzás előtt menetellenőrzés és átdrótkorongozás. Nyűgös helyeken a menetek illesztése...hogy a króm még elférjen. Kb ennyi.

                      Komment


                        #56
                        van olyan menetmetsződ ami -túl méretes - ? , nem tudom pontosan , hogy mi a jele , de kimondottan felületkezelés alá vág .

                        Komment


                          #57
                          Van. Sajnos elég mérethiányos a készletem. Fúróban is plusszosom,+ M9, M11 Csak érdekesség képp.

                          Komment


                            #58
                            van hozzájuk metszőm is ha kellene----na pluszos keveseknek van ( nekem se ) és így csak persze nekik szólt a tanácsom

                            Komment


                              #59
                              Nekem is van............ Általában az nincs ami kéne..

                              Komment


                                #60
                                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                nem tudom pontosan , hogy mi a jele , de kimondottan felületkezelés alá vág .
                                Illesztési táblázat!
                                Elvileg lennie kell minden félének,de mi az átlagosat vesszük és így a boltosok azt rendelik.A legtöbb h7 amit jelöltnek láttam.A nem jelzettek:tágabb határértéken mozognak......
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X