Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szerszámok, fúrók, kalapácsok, ha tönkremennek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Menedzser.. Kesziben bemutató...+készlet.

    Komment


      Joker +1. KÖlcsön adtam az akkus géppel és a hosszú iparit eljátszották. Gép haza jött a fej eltűnt. Tudom a szabályt, hogy asszonyt stb..... de a jóindulat és a segíteni akarás felül írja mindezt. Sajna nem a Lemezjáték általi minőséget adtam oda- nekem is van ilyen a polcon szép eddig nem használtam!

      Komment


        Meg is érdemlitek , meg mindenki aki nem nálam vásárolja meg a jó minőségü és megfelelő...
        Nyomatékkulcsot tudsz? 1/2 collost, ami tud mondjuk 15 Nm-től 120-ig. Ólcsón jól használhatót.

        Komment


          Legközelebb nálad veszem, a pesti úttal bizonyosan megéri. Nekem is van bőven minőségi, mivel mindig elhagytam őket, nekiálltam tízesével venni és láss csodát, az ötödik kör után mindig kéznél van egy.

          Komment


            Nekem meg vákuummérő órákat, csappal és alu u profillal...
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekem meg vákuummérő órákat, csappal és alu u profillal...

              gyári HONDA ?

              Komment


                Szervusztok!

                Előkerült újra a kalapácsos topik,akkor a "tartalékjátékosaim":

                Click image for larger version

Name:	Kalapács 01.jpg
Views:	1
Size:	193.4 KB
ID:	148231Click image for larger version

Name:	Kalapács 02.jpg
Views:	1
Size:	197.1 KB
ID:	148232Click image for larger version

Name:	Kalapács 03.jpg
Views:	1
Size:	191.2 KB
ID:	148233Click image for larger version

Name:	Kalapács 04.jpg
Views:	1
Size:	197.1 KB
ID:	148234Click image for larger version

Name:	Kalapács 05.jpg
Views:	1
Size:	194.1 KB
ID:	148235

                Akácfanyél,saját faragás,ékelés cipész szeggel (teksz),fej lecsípve,szegek mennyisége,-amíg kéri.A büdös életbe nem lazul ki,nem repül el.Amikor kész van étolajjal a nyelet,addig kezelem,amíg teljesen teleszívja magát a fa.

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  Erről a kalapácsról gyerekkorom Bélatelepi nyaralása jut eszembe. Jöttek valami skandináv kempingezők. Két drabál ember keresett egy nagy tuskót. Körbeülték kempingszékkel és sörrel. Hoztak egy doboz 30 centi körüli szeget és elkezdték beleverni a tuskóba. Egyszer az egyik ütött, egyszer a másik. Az nyert, aki az utolsó ütéssel teljesen beverte. Minden este ez volt a játék, a köznép szájtátva állta őket körbe. Vérre menő csaták folytak.

                  Komment


                    bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Legközelebb nálad veszem, a pesti úttal bizonyosan megéri
                    Biztos van ott is egy helyi barkácsbolt is , nem kell félre vinni a témát . Itt a mennnyünkalidliobiteskóbamerottócsó ( ami sok esetben nem igaz ) dolog ami felb@..
                    Meg a --csillagcsavarba aggyon kereszt hegyet - dolog . Az emberek 60 % -a nem tudja ----de ezeknek 30 % -nem is akarja tudni , hogy mi a PZ , PH ...

                    Komment


                      Ezt már kibeszéltük. Én se ott szerzem be a készleteket. Főleg az akár 300% túlárazások miatt.
                      Azonban sokszor járok ott is, mert lehet találni meglepő árakat, illetve meg lehet fogni az árut, ki lehet próbálni, ötleteket lehet szerezni. Nagy a készlet, meglát az ember ezt-azt.

                      Klasszikus barkácsboltba se járok, mert Pécs két legismertebb és talán legrégebbi barkácsboltjában nem tartanak se HSS-CO fúrót, se "titános" bitet. Mert a célközönség nem azt keresi.
                      Szerszámboltba, csavarboltba járok. Főleg, mert amennyi apróságot megveszek, van már kedvezményem.

                      Komment


                        -nem is akarja tudni , hogy mi a PZ , PH ...

                        PéZé adod, mert a Polcon Halomban áll
                        Utoljára szerkesztve a következő által: madorka; 2016 febr. 07, 11:15.

                        Komment


                          Ha már szerszám --most került hozzám de nem tudom mi ez , vagy mire lenne jó ? Click image for larger version

Name:	erőmérő 005.jpg
Views:	1
Size:	194.8 KB
ID:	148236Click image for larger version

Name:	erőmérő 004.jpg
Views:	1
Size:	192.8 KB
ID:	148237Click image for larger version

Name:	erőmérő 003.jpg
Views:	1
Size:	194.4 KB
ID:	148238Click image for larger version

Name:	erőmérő 002.jpg
Views:	1
Size:	193.1 KB
ID:	148239Click image for larger version

Name:	erőmérő 001.jpg
Views:	1
Size:	193.0 KB
ID:	148240 olyan mint egy végállás kapcsoló aminek a kapcsolási erejét lehet vltoztatni . De se nem kapcsol semmit n se nincs a testnek lefogási lehetősége .

                          Komment


                            Szerintem, vederbuktató !

                            Komment


                              Meg a --csillagcsavarba aggyon kereszt hegyet - dolog .
                              Meg adjon műanyagragasztót...
                              Everything is better when you decide you don't care.

                              Komment


                                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ha már szerszám --most került hozzám de nem tudom mi ez , vagy mire lenne jó ? [ATTACH=CONFIG]31733[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31734[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31735[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31736[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31737[/ATTACH] olyan mint egy végállás kapcsoló aminek a kapcsolási erejét lehet vltoztatni . De se nem kapcsol semmit n se nincs a testnek lefogási lehetősége .
                                Szervusztok! Csak okoskodom! Nem lehet anyagsűrűség mérő, mely az adott anyagba tolva bizonyos értéknél a felöletbe nyomódott négyzet területének és mélységének képlete alapján skálán mutatja meg annak anyagsűrűségét???

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X